http://kariera.mk

Shkencëtarët zbulojnë shenjat e hershme të sulmit në zemër

para 3 muajve - Koha.net

Shumë njerëz që përjetojnë një sulm të papritur në zemër nuk mbijetojnë. Më pak se 10% e njerëzve mbijetojnë. Pothuajse gjysma e pacientëve përjetojnë shenja të hershme të sulmit në zemër, tregojnë studimet....

Shkencëtarët zbulojnë pesë shenjat e hershme të sulmit në zemër

para 3 muajve - Periskopi

Shumë njerëz që përjetojnë një sulm të papritur në zemër nuk mbijetojnë. Më pak se 10% e njerëzve mbijetojnë. Pothuajse gjysma e pacientëve përjetojnë shenja të hershme të sulmit në zemër, tregojnë studimet....

Shkencëtarët zbulojnë pesë shenjat e hershme të sulmit në zemër

para 3 muajve - Gazeta e re

Shumë njerëz që përjetojnë një sulm të papritur në zemër nuk mbijetojnë. Më pak se 10% e njerëzve mbijetojnë. Pothuajse gjysma e pacientëve përjetojnë shenja të hershme të sulmit në zemër, tregojnë studimet....

Shkencëtarët zbulojnë pesë shenjat e hershme të sulmit në zemër

para 3 muajve - KosovaPress

Më pak se 10% e njerëzve mbijetojnë. Pothuajse gjysma e pacientëve përjetojnë shenja të hershme të sulmit në zemër, tregojnë studimet. Këto janë 5 simptomat e hershme të sulmit në zemër, transmeton KosovaPress:...

Shkencëtarët zbulojnë pesë shenjat e hershme të sulmit në zemër

para 3 muajve - Insajderi

Më pak se 10% e njerëzve mbijetojnë. Pothuajse gjysma e pacientëve përjetojnë shenja të hershme të sulmit në zemër, tregojnë studimet. Këto janë 5 simptomat e hershme të sulmit në zemër, transmeton KosovaPress:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK