http://kariera.mk

“Talir”: Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Portalb

Në seancën kryesore publike për rastin “ Talir ” të PSP -së gjykata vendosi që i pandehuri Nikolla Gruevski të gjykohet në mungesë, transmeton NovaTv.mk. Gjykata morri vendim të tillë, pasi e pranoi kërkesën...

Shtyhet rasti “TALIR”, Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Aktuale

Debati publik kryesor për rastin “Talir” të PSP-së është shtyrë për më 28 qershor në orën 10 për shkak të vdekjes të një të afërmi të familjes së përfaqësuesit të personit juridik të VMRO-DPMNE-së. Deri...

“Talir”: Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Fol

Faqja e parë/Maqedoni/Lajme “Talir”: Gruevski do të gjykohet në mungesë F1 C   20:26, 12-06-2019 0 Nikolla Gruevski Në seancën kryesore publike për rastin “Talir” të PSP-së gjykata vendosi që i pandehuri Nikolla...

Shtyhet gjykimi për “Talir”, mbrojtja pret vendimin e kuvendit për kompetencat

para 3 muajve - Flaka

Rasti “Talir” i ngritur nga Prokuroria Speciale për finansim të paligjshëm të VMRO DPMNE-së, sërish është shtyrë , kësaj radhe për më 28 qershor për shkak të vdekjes së një familjari të përfaqsuesit juridik...

Financimi i VMRO-së, Gruevski gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Alsat-M

Nikolla Gruevski do të gjykohet në mungesë për rastin “Talir”, i cili i referohet financimit të paligjshëm të partisë VMRO-DPMNE. Gjykata miratoi këtë vendim me kërkesë të PSP-së për shkak se ish-kryeministri...

Shtyhet rasti “TALIR”, Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - AlbPortali

Debati publik kryesor për rastin “Talir” të PSP-së është shtyrë për më 28 qershor në orën 10 për shkak të vdekjes të një të afërmi të familjes së përfaqësuesit të personit juridik të VMRO-DPMNE-së. Deri...

Shtyhet rasti “TALIR”, Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Debati publik kryesor për rastin “Talir” të PSP-së është shtyrë për më 28 qershor në orën 10 për shkak të vdekjes të një të afërmi të familjes së përfaqësuesit të personit juridik të VMRO-DPMNE-së. Deri...

Lënda “Talir”shtyhet , Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 qershor – Debati publik kryesor për rastin “Talir” të PSP-së është shtyrë për më 28 qershor në orën 10 për shkak të vdekjes të një të afërmi të familjes së përfaqësuesit të personit juridik të...

U SHTY SEANCA PËR RASTIN “TALIR” PËR MË 28 QERSHOR, GRUEVSKIT DO TË GJYKOHET NË MUNGESË

para 3 muajve - TV21

Seanca kryesore për rastin “Talir” të PPS-së është shtyrë për më 28 qershor, për shkak  të vdekjes së një familjari të afërt të përfaqësuesit të personit juridik, VMRO-DPMNE-së. Deri atëherë të akuzuarit...

Shtyhet rasti “TALIR”, Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Medial

Debati publik kryesor  për rastin “Talir” të PSP-së  është shtyrë për më 28 qershor në orën 10 për shkak të vdekjes të një të afërmi të familjes së përfaqësuesit të personit juridik të VMRO-DPMNE-së. Deri...

Rasti “Talir”, ja si do të dënohet Gruevski

para 3 muajve - Antpress

Ish-kryeministri azilant, Nikolla Gruevski do të dënohet në mungesë për rastin e PSP-së, “Talir”, i cili rast ka të bëjë për financim të paligjshëm të VMRO-DPMNE-së. Gjykata ka sjell një vendim të tillë...

Rasti “Talir”, Gruevski do të dënohet në mungesë

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor, zhurnal.mk – Ish-kryeministri azilant, Nikolla Gruevski do të dënohet në mungesë për rastin e PSP-së, “Talir”, i cili rast ka të bëjë për financim të paligjshëm të VMRO-DPMNE-së. Gjykata...

Rasti “Talir”, Gruevski do të dënohet në mungesë

para 3 muajve - Alsat-M

Ish-kryeministri azilant, Nikolla Gruevski do të dënohet në mungesë për rastin e PSP-së, “Talir”, i cili rast ka të bëjë për financim të paligjshëm të VMRO-DPMNE-së. Gjykata ka sjell një vendim të tillë...

Seancë e re për rastin “Talir”

para 3 muajve - Alsat-M

Gjykimi për rastin “Talir” e PSP-së, që ka të bëjë për financimin e paligjshëm të partisë së VMRO-DPMNE-së duhet të vazhdojë sot në Gjykatën Penale në Shkup. Me kërkesë të palës mbrojtëse, seanca e kaluar...

Çfarë do të ndodhë sot me rastin “TALIR”?!

para 3 muajve - Medial

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën “Talir” të PSP-së që ka të bëjë me financimin joligjor të partisë VMRO-DPMNE. Seanca e kaluar ishte shtyrë për shkak të mungesës së...

Financimi i VMRO-së, Gruevski gjykohet në mungesë

para 3 muajve - KosovaPress

Gjykata miratoi këtë vendim me kërkesë të PSP-së për shkak se ish-kryeministri u arratis dhe fitoi statusin e azilit në Hungari. Sot mbrojtja këmbënguli që gjykimi të shtyhej, sepse Kuvendi ende nuk është...

Shtyhet gjykimi për rastin “Talir”, Gruevski do të gjykohet në mungesë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Debati publik kryesor për rastin “Talir” të PSP-së është shtyrë për më 28 qershor në orën 10 për shkak të vdekjes të një të afërmi të familjes së përfaqësuesit të personit juridik të OBRM-PDUKM-së. Deri...

Rasti “Talir”, Gruevski do të dënohet në mungesë

para 3 muajve - Lajm

Ish-kryeministri azilant, Nikolla Gruevski do të dënohet në mungesë për rastin e PSP-së, “Talir”, i cili rast ka të bëjë për financim të paligjshëm të VMRO-DPMNE-së. Gjykata ka sjell një vendim të tillë...

Çfarë do të ndodhë sot me rastin “TALIR”?!

para 3 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën “Talir” të PSP-së që ka të bëjë me financimin joligjor të partisë VMRO-DPMNE. Seanca e kaluar ishte shtyrë për shkak të mungesës së...

Çfarë do të ndodhë sot me rastin “TALIR”?!

para 3 muajve - AlbPortali

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën “Talir” të PSP-së që ka të bëjë me financimin joligjor të partisë VMRO-DPMNE. Seanca e kaluar ishte shtyrë për shkak të mungesës së...

Çfarë do të ndodhë sot me rastin “TALIR”?!

para 3 muajve - Republika

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën “Talir” të PSP-së që ka të bëjë me financimin joligjor të partisë VMRO-DPMNE. Seanca e kaluar ishte shtyrë për shkak të mungesës së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK