http://kariera.mk

Ohridska Banka: Falsifikohet email i bankës

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 qershor – Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme, përcjellë KOHA. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur...

Persona të panjohur dërgojnë mesazhe të rreme nga Ohridska Banka

para 3 muajve - Aktuale

Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur “phishing” sulme nga ana e një personi...

Persona të panjohur dërgojnë mesazhe të rreme nga Ohridska Banka

para 3 muajve - Lajm

Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur “phishing” sulme nga ana e një personi...

Persona të panjohur dërgojnë mesazhe të rreme nga Ohridska Banka

para 3 muajve - Tetova Sot

Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur “phishing” sulme nga ana e një personi...

Persona të panjohur dërgojnë mesazhe të rreme nga Ohridska Banka

para 3 muajve - Flaka

Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur “phishing” sulme nga ana e një personi...

Persona të panjohur dërgojnë mesazhe të rreme nga Ohridska Banka

para 3 muajve - AlbPortali

Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur “phishing” sulme nga ana e një personi...

Persona të panjohur dërgojnë mesazhe të rreme nga Ohridska Banka

para 3 muajve - Fakti Ditor

Banka e Ohrit në vend informoi se përmes falsifikimit të identitetit të bankës, persona të panjohur dërgojnë e-mesazhe të rreme. “Gjatë ditës së sotme janë vërejtur “phishing” sulme nga ana e një personi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK