http://kariera.mk

Loredana Zefi me ndryshim të ri në dukje

para 3 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi (Foto: Instagram/loredana)

Loredana vjen me këtë ndryshim në pamje

para 3 muajve - Lajm

Loredana Zefi për publikun shqiptar u bë e njohur si gruaja e reperit Mozzik, por me projektet e saj muzikore ajo po ka arritur të bëhet mjaft e dashur për publikun. Ajo së fundmi e publikoj këngën këngën...

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Loredana Zefin!

para 3 muajve - GazetaBlic

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, shkruan GazetaBlic. Në rrjetin e saj social ‘ Instagram ‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj. Me një makijazh...

Loredana e bukur si asnjëherë më parë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim. Në rrjetin e saj social ‘ Instagram ‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj. Me një makijazh profesional dhe...

Loredana mahnitëse në foton e fundit

para 3 muajve - Arbresh

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim. Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj. Me një makijazh profesional dhe flokët...

Kështu nuk jemi mësuar ta shohim, Loredana vjen me këtë ndryshim në pamje

para 3 muajve - Sovrani

Loredana Zefi për publikun shqiptar u bë e njohur si gruaja e reperit Mozzik, por me projektet e saj muzikore ajo po ka arritur të bëhet mjaft e dashur për publikun, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi...

A po mbanë zi ende Loredana?

para 3 muajve - Lajm

Kohëve të fundit emri i Loredana Zefit është përmendur shumë nëpër mediat rozë. Ajo u vendos në qendër të vëmendjes për shkak të mashtrimit të një çifti zvicëran, siç u raportua në media, shkruan “Kosovarja”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK