http://kariera.mk

Dauti dhe Lola duke u puthur, kështu e uron Anita motrën për ditëlindje

para 3 muajve - OraInfo

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt. Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo. Lola sot po feston ditëlindjen e saj...

Momentet intime mes Lola e Daut Haradinajt, urimi i tij befason të gjithë

para 3 muajve - Periskopi

Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë të bashkëshortit, Lola urim të...

Lola dhe Dauti duke u puthur, ky është urimi i Anitës për motrën

para 3 muajve - RTV 21

Lola sot mori urime të shumta Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen . Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë...

Lola dhe Dauti duke puthur, ky është urimi i Anitës për motrën

para 3 muajve - RTV 21

Lola sot mori urime të shumta Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen . Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë...

Lola dhe Dauti duke puthur, kështu e uroi Anita motrën për ditëlindje

para 3 muajve - RTV 21

Urimi i Anitës për Lolën Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen . Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola ka marrë urime të shumta. Përveç urimit të veçantë të...

Lola Haradinaj feston ditëlindjen e 32-të, sjell fotosesion atraktiv për ndjekësit e saj

para 3 muajve - Telegrafi

Foto: Lola Haradinaj/Instagram

Lola bën set fotografik për ditëlindjen e 32-të, do ta ‘shashtris’ Dautin me fustanin e veshur

para 3 muajve - OraInfo

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt. Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ORAinfo....

I pat të gjitha nga ditëlindja e Lola Haradinaj, por ky detaj mbase iu ka ikur

para 3 muajve - GazetaBlic

Bashkëshortja e deputetit të Kuvendit të Kosovës Daut Haradinaj sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Ajo publikoi momente të shumta nga festa. Të ftuar kishte miq dhe familja, Lola e festoi në një...

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

para 3 muajve - OraInfo

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo. Ato komentohen...

Lola Haradinaj mahnitëse, feston ditëlindjen në fustanin super të shkurtër

para 3 muajve - Infokusi

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të. Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të. Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe fotot...

Lola e ka ditëlindjen, ja me çfarë fjalë të ëmbla e uron Dauti

para 3 muajve - OraInfo

Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston ditëlindjen e 32-të. Me këtë rast bashkëshorti i saj, deputeti i AAK-së Daut Haradinajt ka uruar atë me fjalët më të mira. Dauti...

Lola bën set fotografik për ditëlindjen e 32-të, do ta ‘shashtris’ Dautin me fustanin e veshur

para 3 muajve - Zhurnal

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt. Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ORAinfo....

Anita poston foton e Lolës dhe Dautit duke u puthur, i uron ditëlindjen

para 3 muajve - Bota Press

Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë të bashkëshortit, Lola urim të...

Modestia e gruas së Daut Haradinajt – e quan vetën të bukur për ditëlindje

para 3 muajve - Insajderi

Është njëra ndër femrat më të ndjekura, Lola Haradinaj nuk shpëton leht pa marr vëmendjen e publikut. Ajo shpesh ndan me ndjekësit e saj momentet nga e përditshmja, por sot ajo ka ndar një foto me rastin...

Lola Haradinaj mahnitëse për ditëlindje

para 3 muajve - Periskopi

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të. Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të. Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe fotot...

Lola Haradinaj feston ditëlindjen në fustanin super të shkurtër

para 3 muajve - Gazeta Observer

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të. Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të. Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe fotot...

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

para 3 muajve - Zhurnal

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.Ato komentohen...

Daut Haradinaj dedikim të veçantë për bashkëshorten. Ja çfarë shkruan për ditëlindjen e saj

para 3 muajve - AlbPortali

Deputeti I AAK së Daut Haradinaj është shkëputur pak çaste nga politika ndërsa ka një dedikim të veçantë për njeriun me të cilin e lidh një jetë e tërë bashkë dhe kjo është bashkëshortja e tij shkruan...

Lola Haradinaj tregon sekretin e bukurisë

para 3 muajve - RTV 21

Lola sot feston datëlindjen Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston datëlindjen e 32-të. Me këtë rast, ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social, Instagram ku...

Anita e uron Lolën për ditëlindje, shikoni foton intime që ia publikon motrës!

para 3 muajve - Sovrani

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.Ato komentohen...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion përkrah Dautit dhe fëmijëve

para 3 muajve - Zhurnal

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen.Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka realizuar...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion përkrah Dautit dhe fëmijëve

para 3 muajve - GazetaBlic

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion të mrekullueshëm

para 3 muajve - Gazeta Observer

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka...

Daut Haradinaj me fjalë të veçanta uron gruan për ditëlindje

para 3 muajve - RTV 21

Festë në familjen e deputetit Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston ditëlindjen e 32-të. Me këtë rast bashkëshorti i saj, deputeti i AAK-së Daut Haradinajt ka uruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK