http://kariera.mk

E fejuara e Genc Prelvukajt,mahnitëse në fotot e fundit

para 3 muajve - Periskopi

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe...

E fejuara e Genc Prelvukuajt,mahnitëse në fotot e fundit

para 3 muajve - Periskopi

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe...

E dashura e Genc Prelvukajt “përvëluese” në fotot e fundit

para 3 muajve - Arbresh

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi. Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe...

E fejuara e Genc Prelvukuajt, “përvëlon” me fotot e fundit

para 3 muajve - Sovrani

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe...

Eni Koçi ‘përvëlon’ me foto nga pushimet

para 3 muajve - Insajderi

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe...

Eni “përvëluese” në setin e fundit fotografik

para 3 muajve - Gazeta Observer

E fejuara e Genc Prelvukuajt, “përvëlon” me fotot e fundit. E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi. E Genc Prelvukaj duhet të...

Genci ia bën qefin gruas, ja në çfarë vendi relaksues e ka dërguar

para 3 muajve - Zhurnal

Ata janë çifti më i ri i estardës. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë njëri prej çifteve më të përfolur në mediat rozë. Përveç jetës së tyre profesionale për ta shkruhet shumë edhe për jetën personale. Dyshja...

Genci ia bën qefin gruas, ja në çfarë vendi relaksues e ka dërguar

para 3 muajve - OraInfo

Ata janë çifti më i ri i estardës. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë njëri prej çifteve më të përfolur në mediat rozë. Përveç jetës së tyre profesionale për ta shkruhet shumë edhe për jetën personale. Dyshja...

Eni dhe Genci nisin pushimet, publikojnë pamje nga pishina

para 3 muajve - Lajm

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë nisur pushimet. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë publikuar disa imazhe nga vendi ku po pushojnë. Ani pse këto pushime nuk do të jenë të gjata për çiftin, ata duket se po...

Pamje nga pushimi i Enit dhe Gencit

para 3 muajve - RTV 21

Çifti nuk e kanë zbuluar vendin se ku janë duke pushuar Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë njëri prej çifteve më të përfolur në mediat roze. Përveç jetës së tyre profesionale për ta shkruhet shumë edhe për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK