http://kariera.mk

Rexhep Selimi tregon dy të vërtetat e UÇK-së

para 3 muajve - OraInfo

“Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” ka qenë tema e tribunës së organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, me ç’rast është thënë se për luftën e UÇK-së janë krijuar...

Selimi: Për UÇK’në janë dy të vërteta

para 3 muajve - Infokusi

“Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” ka qenë tema e tribunës së organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, me ç’rast është thënë se për luftën e UÇK-së janë krijuar...

Selimi: Për UÇK-në janë krijuar dy të vërteta, njëra siç ka qenë dhe njëra e sajuar nga njerëzit

para 3 muajve - GazetaBlic

“Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” ka qenë tema e tribunës së organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, me ç’rast është thënë se për luftën e UÇK-së janë krijuar...

Kosova pa lista të veteranëve?!

para 3 muajve - RTV 21

”Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” Në 20 vjetorin të çlirimit të Kosovës Lëvizja Vetëvendosje organizoi tribunë ”Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan”. Në këtë diskutim u tha se edhe...

Selimi: Për UÇK’në janë dy të vërteta

para 3 muajve - Gazeta Monitor

“Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” ka qenë tema e tribunës së organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, me ç’rast është thënë se për luftën e UÇK-së janë krijuar...

Selimi: Për UÇK’në janë dy të vërteta

para 3 muajve - Bota Press

“Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” ka qenë tema e tribunës së organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, me ç’rast është thënë se për luftën e UÇK-së janë krijuar...

Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan, flet Rexhep Selimi

para 3 muajve - Gazeta Observer

“Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan” ka qenë tema e tribunës së organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, me ç’rast është thënë se për luftën e UÇK-së janë krijuar...

Selimi: Janë shpallur heronjë të Kosovës varësisht nga ndërhyrjet

para 3 muajve - Insajderi

Deputeti i kësaj partie, Rexhep Selimi ka qenë ai që ka folur për rëndësinë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Selimi ka thënë se 20 vjet pas Kosova nuk është aty ku kanë dashur dëshmorët dhe luftëtarët...

​Selimi: Për UÇK-në janë krijuar dy të vërteta, njëra siç ka qenë dhe njëra e sajuar nga njerëzit

para 3 muajve - KosovaPress

Deputeti i kësaj partie, Rexhep Selimi ka qenë ai që ka folur për rëndësinë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Selimi ka thënë se 20 vjet pas Kosova nuk është aty ku kanë dashur dëshmorët dhe luftëtarët...

Selimi: Të vërtetën mbi UÇK-në e sajuan disa persona, FSK-ja nuk është trashëgimtare e saj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar tribunë dhe bashkëbisedim me temën ”Mbi luftën, UÇK-në dhe zhvillimet që pasuan”, raporton EkonomiaOnline. Edhe pse në asnjë manifestim...

Selimi: Po e shënojmë ditën e çlirimit pa ditë të çlirimit

para 3 muajve - Arbresh

Sot ku gjithandej po festohet 20 vjetori i çlirimit të Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur të adresoj kritika gjatë zhvillimeve të këtyre 20 viteve, mbi luftën dhe UÇK-në. Deputeti i këtij subjekti...

Lufta çlirimtare e Kosovës në fokus të autorëve të huaj

para 3 muajve - Medial

Disa zhvillime, qëndrime e tendenca të shfaqura edhe në njëzet vjetorin e çlirimit sikur na obligoj e akoma më shumë i obligojnë studiuesit e ardhshëm të shkencave shoqërore e veçmas historianët që të...

Lufta çlirimtare e Kosovës në fokus të autorëve të huaj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Disa zhvillime, qëndrime e tendenca të shfaqura edhe në njëzet vjetorin e çlirimit sikur na obligoj e akoma më shumë i obligojnë studiuesit e ardhshëm të shkencave shoqërore e veçmas historianët që të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK