http://kariera.mk

Hillary Clinton lajmërohet në Prishtinë: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - Antpress

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Hillary Clinton: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - Ina

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Lajmërohet Hillary Clinton: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - GazetaBlic

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Hillary Clinton: SHBA-ja do të vazhdojë mbështetjen për Kosovën

para 3 muajve - Koha.net

Në pamundësi për të qenë në 20-vjetorin e çlirimit në Kosovë, ish-sekretarja e shtetit amerikan, Hillary Clinton, ka dërguar një video-mesazh për Kosovën. Clinton në videon e publikuar në Konferencën Ndërkombëtare...

Hillary Cliton uron kosovarët: Nuk jam sot me ju, por jeni në zemrën time

para 3 muajve - Klan Kosova

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet...

Porosia e Hilary Clinton për Kosovën

para 3 muajve - RTV 21

Hilary Clinton uron Kosovën përmes një video-mesazhi Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hilary Clinton, iu drejtua Konferencës për Sigurinë që po mbahet në Prishtinë për 20-vjetorin e hyrjes së NATO-...

Hillary Cliton uron kosovarët: Nuk jam sot me ju, por jeni në zemrën time

para 3 muajve - Klan Kosova

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet...

Hillary Cliton uron kosovarët: Nuk jam sot me ju, por jeni në zemrën time

para 3 muajve - Medial

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet...

Hillary Clinton: Ndërhyrja e NATO’s në Kosovë është shembulli më i mirë

para 3 muajve - GazetaBlic

Hillary Clinton ndonëse nuk ka arritur të jetë prezente në Kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, ajo ka dërguar një video mesazh drejt qytetarëve të vendit. Clinton ka thënë se ndërhyrja e NATO’s ...

Hillary mesazh nga Amerika: Ju kam në mendje dhe ju përqafoj shumë – SHBA mbështesin kauzat e juaja

para 3 muajve - OraInfo

Kosova ka shënuar 20 vjetorin e çlirimit dhe hyrjes së NATO-s. Hillary Clinton ndonëse nuk ka arritur të jetë prezente në Kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, ajo ka dërguar një video mesazh drejt...

Hillary Clinton lajmërohet në Prishtinë: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - Tetova Sot

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Hillary Clinton: Ndërhyrja e NATO’s në Kosovës është shembulli më i mirë

para 3 muajve - GazetaBlic

Hillary Clinton ndonëse nuk ka arritur të jetë prezente në Kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, ajo ka dërguar një video mesazh drejt qytetarëve të vendit. Clinton ka thënë se ndërhyrja e NATO’s ...

Hillary Clinton lajmërohet në Prishtinë: Po ua kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - Insajderi

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Hillary Cliton uron kosovarët: Nuk jam sot me ju, por jeni në zemrën time

para 3 muajve - Lajm

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet...

Lajmërohet Hillary Clinton: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - Bota Press

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Hillary Clinton: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

para 3 muajve - Sovrani

Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes...

Hilary Clinton uron Kosovën përmes një video-mesazhi

para 3 muajve - Illyria

Uashington, 12 qershor 2019 – Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hilary Clinton, përmes një video-mesazhi nga Amerika, i është drejtuar Konferencës për Sigurinë që po mbahet në Prishtinë për 20-vjetorin...

Hillary Cliton uron kosovarët: Nuk jam sot me ju, por jeni në zemrën time

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet...

Hillary Clinton: Ju kam në mendje dhe ju përqafoj shumë – Amerikanët mbështesin kauzat e juaja

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Hillary Clinton ndonëse nuk ka arritur të jetë prezente në Kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, ajo ka dërguar një video mesazh drejt qytetarëve të vendit, raporton Periskopi. Clinton ka thënë se...

Hillary Clinton: Ju kam në mendje dhe ju përqafoj shumë – Amerikanët mbështesin kauzat e juaja

para 3 muajve - Periskopi

Hillary Clinton ndonëse nuk ka arritur të jetë prezente në Kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, ajo ka dërguar një video mesazh drejt qytetarëve të vendit, raporton Periskopi. Clinton ka thënë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK