http://kariera.mk

Qendra shtetërore për provime u sqarua për gabimet në maturën shtetërore

para 3 muajve - Portalb

Këtë javë, si javën e kaluar, shkollat e mesme në vendin tonë vazhdojnë me mbajtjen e testit të maturës shtetërore, transmeton Portalb.mk . Këtë javë, të hënën, u realizua testimi në lëndën e biologjisë...

Sqarime rreth maturës shtetërore

para 3 muajve - Aktuale

Qendra shtetërore e provimeve ju informon se në testin nga lënda mësimore e Biologjisë në gjuhën shqipe, në kuadër të maturës shtetërore, ka ndodhur gabim teknik I paqëllimshëm i cili nuk ndikon në rezultatin...

Informatë për testin e maturës shtetërore nga lënda e “biologjisë” në gjuhën shqipe

para 3 muajve - Flaka

Qendra shtëtërore e provimeve ju informon se në testin nga lënda mësimore e Biologjisë në gjuhën shqipe, në kuadër të maturës shtëtërore, ka ndodhur gabim teknik I paqëllimshëm i cili nuk ndikon në rezultatin...

Informatë për testin e maturës shtetërore nga lënda e “biologjisë” në gjuhën shqipe

para 3 muajve - Lajm

Qendra shtëtërore e provimeve ju informon se në testin nga lënda mësimore e Biologjisë në gjuhën shqipe, në kuadër të maturës shtëtërore, ka ndodhur gabim teknik I paqëllimshëm i cili nuk ndikon në rezultatin...

Informatë për testin e maturës shtetërore nga lënda e “biologjisë” në gjuhën shqipe

para 3 muajve - Tetova Sot

Qendra shtëtërore e provimeve ju informon se në testin nga lënda mësimore e Biologjisë në gjuhën shqipe, në kuadër të maturës shtëtërore, ka ndodhur gabim teknik I paqëllimshëm i cili nuk ndikon në rezultatin...

Qendra shtetërore për provime u sqarua për gabimet në maturën shtetërore

para 3 muajve - Flaka

Këtë javë, si javën e kaluar, shkollat e mesme në vendin tonë vazhdojnë me mbajtjen e testit të maturës shtetërore, transmeton Portalb.mk. Këtë javë, të hënën, u realizua testimi në lëndën e biologjisë...

Qendra shtetërore për provime u sqarua për gabimet në maturën shtetërore

para 3 muajve - Fol

Këtë javë, si javën e kaluar, shkollat e mesme në vendin tonë vazhdojnë me mbajtjen e testit të maturës shtetërore, transmeton Portalb.mk. Këtë javë, të hënën, u realizua testimi në lëndën e biologjisë...

Sqarime rreth maturës shtetërore

para 3 muajve - AlbPortali

Qendra shtetërore e provimeve ju informon se në testin nga lënda mësimore e Biologjisë në gjuhën shqipe, në kuadër të maturës shtetërore, ka ndodhur gabim teknik I paqëllimshëm i cili nuk ndikon në rezultatin...

Sqarime rreth maturës shtetërore

para 3 muajve - Fakti Ditor

Qendra shtetërore e provimeve ju informon se në testin nga lënda mësimore e Biologjisë në gjuhën shqipe, në kuadër të maturës shtetërore, ka ndodhur gabim teknik I paqëllimshëm i cili nuk ndikon në rezultatin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK