http://kariera.mk

Familja e 12 vjeçares që vdiq pasi u godit nga traktori i fal gjakun familjes së shoferit

para 3 muajve - Klan Kosova

Familja e 12 vjeçares e cila vdiq dje pasi u godit nga traktori ia ka falë gjakun familjes së shoferit të traktorit që e ka shkaktuar këtë aksident. Familja Vuniqi ia shtriu dorën e pajtimit familjes Nishori...

Familja e vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori, i fal gjakun familjes së shoferit

para 3 muajve - Antpress

Familja Vuniqi ka falur gjakun Familjes Nishori në Vërshevc të Komunës së Lipjanit. Dje gjatë ditës në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori ku...

Falet gjaku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori

para 3 muajve - Tetova Sot

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditwn e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

Familja e vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori, i fal gjakun familjes së shoferit

para 3 muajve - GazetaBlic

Familja Vuniqi ka falur gjakun Familjes Nishori në Vërshevc të Komunës së Lipjanit. Dje gjatë ditës në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori ku...

Falet gjaku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori

para 3 muajve - Fakti Ditor

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditwn e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

Falet gj.aku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori

para 3 muajve - Tetova1

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditën e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeçare ishte goditur nga traktori...

Falet gjaku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori

para 3 muajve - AlbPortali

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditwn e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

E dhimbshme: Goditet për vdekje nga traktori, familja e 12-vjeçares fal gjakun

para 3 muajve - OraInfo

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditën e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

Familja e vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori, i falë gjakun familjes së shoferit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Familja Vuniqi ka falur gjakun Familjes Nishori në Vërshevc të Komunës së Lipjanit, përcjell gazeta Blic. Dje gjatë ditës në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte...

Falet gjaku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori

para 3 muajve - Bota Press

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditën e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

Falet gjaku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori në Lipjan

para 3 muajve - Periskopi

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditwn e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

Falet gjaku i vajzës 12 vjeçare që u godit nga traktori

para 3 muajve - Sovrani

Familja Vuniqi e ka falur gjakun Familjes Nishori nga Vërshevci i Komunës së Lipjanit. Ditën e djeshme në fshatin Vërshevc të Komunës së Lipjanit një vajzë e moshës 12 vjeqare ishte goditur nga traktori...

Një grua goditet për vdekje nga traktori në Lipjan, arrestohet shoferi

para 3 muajve - Koha.net

Në Lipjan ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet. Policia bën të ditur se i dyshuari ka shkelur me traktor një grua që ishte duke vozitur një biçikletë, transmeton Koha.net. “Është arrestuar i dyshuari...

Një grua goditet për vdekje nga traktori në Lipjan, arrestohet i dyshuari

para 3 muajve - Koha.net

Në Lipjan ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet. Policia bën të ditur se i dyshuari ka shkelur me traktor një grua që ishte duke vozitur një biçikletë, transmeton Koha.net. “Është arrestuar i dyshuari...

Arrestohet personi që mbyti me traktor vajzën në Lipjan

para 3 muajve - Infokusi

Përmes raportit 24 orësh, policia ka njoftuar se është arrestuar ngasësi i traktorit që ka shkelur për vdekje vajzën në Lipjan. Aksidenti i rëndë ka ndodhur dje, përderisa vajza ishte duke drejtuar biçikletën....

Policia tregon se si ndodhi aksidenti ku humbi jetën 12 vjeçarja nga Lipjani

para 3 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje rreth aksidentit të djeshëm në Lipjan me ç’rast humbi jetën një 12 vjeçare, pasi u godit nga një traktor. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar,...

Traktori mbyt 12 vjeçaren

para 3 muajve - Klan Kosova

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Vërshevc të Lipjanit. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një vajzë 12 vjeçare. Në aksident kanë qenë të përfshirë një traktor dhe një biçikletë, ku ngasësja...

Traktori mbyt 12 vjeçaren

para 3 muajve - Medial

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Vërshevc të Lipjanit. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një vajzë 12 vjeçare. Në aksident kanë qenë të përfshirë një traktor dhe një biçikletë, ku ngasësja...

13-vjeçaren e shkelë traktori, vdes në QKUK

para 3 muajve - RTV 21

Ngasësi i traktorit është dërguar në mbajtje Një vajzë 12-vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident trafiku sot në fshatin Vershec...

Tragjedi në mbrëmje: Policia jep detaje për 13-vjeçaren që e mbyti traktori

para 3 muajve - GazetaBlic

Një vajzë 13-vjecare, derisa po ngiste biçikletën, është goditur për vdekje nga traktori në fshatin Vershevc të Lipjanit. Në Policinë Rajonale e Prishtinës për Express kanë treguar se në orët mbrëmjes...

Tragjedia në Lipjan: Policia jep detaje për 13-vjeçaren që e mbyti traktori

para 3 muajve - OraInfo

Një vajzë 13-vjecare, derisa po ngiste biçikletën, është goditur për vdekje nga traktori në fshatin Vershevc të Lipjanit. Në Policinë Rajonale e Prishtinës për Gazetën Express kanë treguar se në orët mbrëmjes...

Vdes 12 vjeçarja në QKUK pasi u shkel nga traktori

para 3 muajve - Albeu

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se viktimën e kishte shkalur...

Lipjan, aksidentohet biçikleta me traktor, vdes një 13 vjeçare

para 3 muajve - Kallxo

Një 13 vjeçare ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte në fshatin Vërshevc të Lipjanit. Sipas Policisë, 13-vjeçarja po ngiste biçikletën në momentin e përplasjes me një traktor. Lajmin...

Vdes 12 vjeçarja në QKUK pasi u shkel nga traktori

para 3 muajve - GazetaBlic

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se vikamën e kishte shkalur...

12-vjeçaren e shkelë traktori, vdes në QKUK

para 3 muajve - RTV 21

Ngasësi i traktorit është dërguar në mbajtje Një vajzë 12-vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident trafiku sot në fshatin Vershec...

Vdes 12 vjeçarja në QKUK, pasi u shkel nga traktori

para 3 muajve - GazetaBlic

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se vikamën e kishte shkalur...

E dhimbshme: Traktori e shkel 12 vjeçaren në Lipjan, vdes në QKUK

para 3 muajve - OraInfo

Një vajzë 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Siç raporton KosovaPress, viktimën e ka shkel traktori pak orë më parë dhe...

12-vjeçaren e shkel traktori, vdes në QKUK

para 3 muajve - RTV 21

Ngasësi i mjetit është dërguar në mbajtje Një vajzë 12-vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident trafiku sot në fshatin Vershec...

Policia jep detaje për vajzën që u shkel nga traktori

para 3 muajve - Infokusi

Të martën rreth orës 19:00, një vajzë e moshës 12 vjeçare është aksidentuar nga një traktor, shkruan Insajderi. Rasti ka ndodhur në komunën e Lipjanit ku sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse për medie e Policisë...

Vdes 12 vjecarja në QKUK pasi u shkel nga traktori

para 3 muajve - Infokusi

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se vikamën e kishte shkalur...

Tragjedi në mbrëmje: Policia jep detaje për 13-vjeçaren që e mbyti traktori

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një vajzë 13-vjecare, derisa po ngiste biçikletën, është goditur për vdekje nga traktori në fshatin Vershevc të Lipjanit. Në Policinë Rajonale e Prishtinës për Gazetën Express kanë treguar se në orët mbrëmjes...

Policia jep detaje për 13 vjeçaren që e mbyti traktori derisa po ngiste biçikletë

para 3 muajve - Periskopi

Një vajzë 13 vjeçare, derisa po ngiste biçikletën, është goditur për vdekje nga traktori në fshatin Vershevc të Lipjanit. Në Policinë Rajonale të Prishtinës kanë treguar se në orët mbrëmjes së sotme janë...

Policia jep detaje për 13-vjeçaren që e mbyti traktori

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një vajzë 13-vjecare, derisa po ngiste biçikletën, është goditur për vdekje nga traktori në fshatin Vershevc të Lipjanit. Në Policinë Rajonale e Prishtinës për Express kanë treguar se në orët mbrëmjes...

Policia jep detaje për vajzën që u shkel nga traktori

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Sot rreth orës 19:00, një vajzë e moshës 12 vjeçare është aksidentuar nga një traktor. Rasti ka ndodhur në komunën e Lipjanit ku sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse për medie e Policisë së Kosovës nga regjioni...

Vdes në QKUK 12 vjeçarja që u shkel nga traktori

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se viktimën e kishte shkalur...

Aksidentohet biçikleta me traktor, vdes një 13 vjeçare në Lipjan

para 3 muajve - Sovrani

Një 13 vjeçare ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte në fshatin Vërshevc të Lipjanit. Sipas Policisë, 13-vjeçarja po ngiste biçikletën në momentin e përplasjes me një traktor. Lajmin...

Lipjan: Një vajzë 12-vjeçare vdes pasi shkelet nga traktori

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një vajzë 12-vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Universitare të Kosovës, pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident trafiku sot në fshatin Vershec të Lipjanit. Këtë lajm për portalin rtv21.tv, e ka...

Policia jep detaje për vajzën që u shkel nga traktori

para 3 muajve - Insajderi

Sot rreth orës 19:00, një vajzë e moshës 12 vjeçare është aksidentuar nga një traktor, shkruan Insajderi. Rasti ka ndodhur në komunën e Lipjanit ku sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse për medie e Policisë së...

Vdes një 12 vjeçare në QKUK

para 3 muajve - Periskopi

Një vajzë 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Viktimën e ka shkel traktori pak orë më parë dhe aksidenti ka ndodhur në...

Vdes 12 vjecarja në QKUK pasi u shkel nga traktori

para 3 muajve - Arbresh

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se vikamën e kishte shkalur...

Vdes në QKUK 12 vjeçarja që u shkel nga traktori

para 3 muajve - Insajderi

Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Në QKUK kanë treguar për Express se viktimën e kishte shkalur...

Traktori e shkel 12 vjeçaren në Lipjan, vdes në QKUK

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një vajzë 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte marrë në një aksident. Siç raporton KosovaPress, viktimën e ka shkel traktori pak orë më parë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK