http://kariera.mk

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg

para 3 muajve - Ina

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës. Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë...

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg

para 3 muajve - Flaka

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës. Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë...

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg, ja kush është arrestuar!

para 3 muajve - Tetova Sot

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës. Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë...

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg, ja kush është arr.estuar!

para 3 muajve - Tetova1

Policia speciale sonte eshte futur në Haraçinë dhe Hasanbeg, sipas informacioneve te para jozyrtare ja kush është arr.estuar! Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mengjes...

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg, ja kush është arrestuar!

para 3 muajve - Lajm

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mengjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinen e Haraçinës. Sipas kesaj gazete, aksioni eshte kryer sot në mengjes dhe me kete...

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg, ja kush është arrestuar!

para 3 muajve - Fakti Ditor

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës. Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK