http://kariera.mk

20-vjetori i çlirimit: Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoni

para 3 muajve - OraInfo

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

LDK dhe VV merren me mocionin anti-qeveritar

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i LDK-së,Isa Mustafa dhe ai i VV-së,Albin Kurti, nuk u panë të mërkurën  në  manifestimin qendror për shëmimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. Këta dy lider të partive opozitare të mërkurën...

Mësohet arsyeja pse munguan Isa Mustafa e Albin Kurti në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - GazetaBlic

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - Arbresh

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - Infokusi

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

LDK dhe VV merren me mocionin anti-qeveritar

para 3 muajve - Sovrani

Kryetari i LDK-së,Isa Mustafa dhe ai i VV-së,Albin Kurti, nuk u panë të mërkurën në manifestimin qendror për shëmimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. Këta dy lider të partive opozitare të mërkurën...

Mësohet arsyeja pse munguan Isa Mustafa e Albin Kurti në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - Bota Press

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark.Aty nuk është parë as Albin...

Mësohet arsyeja pse munguan Isa Mustafa e Albin Kurti në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - Arbresh

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

Thaçi nuk i ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

para 3 muajve - Insajderi

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madeleine Albright e Wesley Clark. Aty nuk është parë as Albin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK