http://kariera.mk

Njihuni me Clintonin e Podujevës, është veç 15-vjeç

para 3 muajve - Zhurnal

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Njihuni me Clintonin e Podujevës, është veç 15-vjeç

para 3 muajve - GazetaBlic

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Njihuni me Clintonin e Podujevës, është veç 15-vjeç

para 3 muajve - Infokusi

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Njihuni me Clintonin e Podujevës, është veç 15-vjeçar

para 3 muajve - Epoka e Re

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Klinton Bajgora, djali që ka trashëguar emrin e Bill Clinton

para 3 muajve - Portalb

Një familje në Podujevë ka pagëzuar fëmijën e tyre me emrin e ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Një deklaratë e këtij politikani i kishte shpëtuar jetën kësaj familjeje nga policia serbe, njofton Klan Kosova .

Ky është djali nga Podujeva që ka trashëguar emrin e ish-Presidentit të ShBA-së

para 3 muajve - OraInfo

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Klinton Bajgora, djali që ka trashëguar emrin e Bill Clinton

para 3 muajve - GazetaBlic

Një familje në Podujevë ka pagëzuar fëmijën e tyre me emrin e ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Një deklaratë e këtij politikani i kishte shpëtuar jetën kësaj familjeje nga policia serbe. Emër të...

Ja sa është rritur djali nga Kosova që “t.rashëgoi” emrin e Bill Clinton-it

para 3 muajve - Tetova1

Ky është Bill Clintoni shqiptar Një familje në Podujevë ka pagëzuar fëmijën e tyre me emrin e ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Një deklaratë e këtij politikani i kishte shpëtuar jetën kësaj familjeje...

Klinton Bajgora, djali që ka trashëguar emrin e Bill Clinton

para 3 muajve - Klan Kosova

Një familje në Podujevë ka pagëzuar fëmijën e tyre me emrin e ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Një deklaratë e këtij politikani i kishte shpëtuar jetën kësaj familjeje nga policia serbe, njofton...

Ky është Clintoni 15 vjeçar nga Podujeva

para 3 muajve - Arbresh

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Njihuni me 15 vjeçarin nga Podujeva që mbanë emrin e presidentit Clinton

para 3 muajve - Bota Press

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kryefamiljari Hasan Bajgora e pagëzoi...

Njihuni me Clintonin e Podujevës, është veç 15-vjeç

para 3 muajve - Periskopi

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kjo nuk është e tëra. Kryefamiljari...

Njihuni me 15 vjeçarin nga Podujeva që mbanë emrin e presidentit Clinton

para 3 muajve - Insajderi

Familja Bajgora nga komuna e Podujevës vazhdon të mbajë në shtëpi kalendarin e vitit 2008 vetëm pse në të gjendet fotografia e ish-Presidentit ShBA-së, Bill Clinton. Kryefamiljari Hasan Bajgora e pagëzoi...

Përlotet Bill Clinton, qytetarët e Kosovës e thërrasin emrin e tij

para 3 muajve - OraInfo

Ka nisur ceremonia shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së turpave të NATO-s. Në momentin kur moderatorja ka përshëndetur mysafirët e pranishëm, e kur është përmendur emri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK