http://kariera.mk

Aska - koncepti i ri i makinës fluturuese

para 3 muajve - Koha.net

Dizajnuesit e projektit pohojnë se ky mjet/mjet fluturues mund të arrijë shpejtësinë deri në 563 km në orë. Konstruktorët nga e gjithë bota kanë konkurruar në vitet e fundit të nisin një makinë funksionale...

Aska, koncepti i ri i makinës fluturuese

para 3 muajve - Flaka

Dizajnuesit e projektit pohojnë se ky mjet/mjet fluturues mund të arrijë shpejtësinë deri në 563 km në orë. Konstruktorët nga e gjithë bota kanë konkurruar në vitet e fundit të nisin një makinë funksionale...

Aska – koncepti i ri i makinës fluturuese

para 3 muajve - Insajderi

Dizajnuesit e projektit pohojnë se ky mjet/mjet fluturues mund të arrijë shpejtësinë deri në 563 km.

Aska – koncepti i ri i makinës fluturuese

para 3 muajve - Insajderi

Konstruktorët nga e gjithë bota kanë konkurruar në vitet e fundit të nisin një makinë funksionale fluturuese në treg, por shumica e këtyre përpjekjeve janë në fazën e një ideje fillestare ose prototipi....

Aska – koncepti i ri i makinës fluturuese

para 3 muajve - Zhurnal

Dizajnuesit e projektit pohojnë se ky mjet/mjet fluturues mund të arrijë shpejtësinë deri në 563 km në orë. Konstruktorët nga e gjithë bota kanë konkurruar në vitet e fundit të nisin një makinë funksionale...

Aska - koncepti i ri i makinës fluturuese – video

para 3 muajve - KosovaPress

Konstruktorët nga e gjithë bota kanë konkurruar në vitet e fundit të nisin një makinë funksionale fluturuese në treg, por shumica e këtyre përpjekjeve janë në fazën e një ideje fillestare ose prototipi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK