http://kariera.mk

Nëna e ish të dashurit i del në mbrojtje Dua Lipës

para 3 muajve - Prive

Dua Lipa reagoi pasi atë e akuzuan se përdori photoshop për të ndërhyrë në fotot kur ishte e vogël. Saktësisht ajo u akuzua se kishe ndërhyrë në foto duke i fryrë buzët. Lajmin e plotë mund ta lexoni më...

Nëna e ish të dashurit i del në mbrojtje Dua Lipës

para 3 muajve - Sovrani

Dua Lipa reagoi pasi atë e akuzuan se përdori photoshop për të ndërhyrë në fotot kur ishte e vogël. Saktësisht ajo u akuzua se kishe ndërhyrë në foto duke i fryrë buzët. Shumë nga ndjekësit dhe shoqëria...

Dua: Jeni të çmendur, s’përdor ‘photoshop’ në foto

para 3 muajve - Albinfo

Pothuajse të gjitha personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar...

Dua Lipa revoltohet me komentuesit: Jeni jashtë kontrollit!

para 3 muajve - Opinion

Përveç komenteve pozitive dhe dashamirëse nga ndjekësit duket se këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa përballet edhe me komente që nuk i pëlqejnë. Kur ajo publikon foto nga fëmijëria e saj  shumë...

Dua Lipa e mohoi se bën fotoshop, ish-vjehrra ka dy fjalë për t’i thënë

para 3 muajve - Lexo

Ditën e djeshme, këngëtares me origjinë shqiptare, Dua Lipës, i erdhi në majë të hundës me akuzat e shumta që fansat bënin kundër saj duke thënë se ajo i bëntë fotoshop fotove të fëmijërisë. Ajo ka publikuar...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot

para 3 muajve - BalkanWeb

Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë...

Publikohen pamje nga fëmijërija e Dua Lipës, kuptohen qartë ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë. Ylli kosovar që po ngjet shkallët e suksesit me projekte madhore artistike e me koncerte të shumta, ka postuar së...

Dua Lipa revoltohet me ndjekësit: “Jeni të çmendur!”

para 3 muajve - Blitz

Dua Lipa nuk po kalon një periudhë fort të mirë në çështjet e zemrës, pasi vetëm pak ditë më parë, këngëtarja u nda nga partenri i saj Isaac Carew. Mirëpo, sikur të mos mjaftonte kjo, këngëtares i është...

Dua nervozohet me fansat

para 3 muajve - Klan Kosova

Dua Lipa ka reaguar pasi disa persona e kanë akuzuar për fotoshopim të fotografisë së saj që e ka postuar në rrjete sociale. Këngëtarja nga Prishtina para pak javësh e ka festuar arritjen e 30 milionë...

Dua: Nuk mund ta besoj se duhet ta arsyetoj veten…

para 3 muajve - RTV 21

Këngëtaren shqiptare e akuzojnë se ka përdorur photoshop Dua Lipa përveç vokalit të veçantë, renditet edhe si njëra ndër vajzat më të bukura në industrinë e muzikës. Artistja shqiptare së fundmi ka rënë...

E kritikuan se po i editon fotografitë e fëmijërisë, reagon Dua Lipa

para 3 muajve - Prive

Ajo ishte gjithmonë një vajzë shumë e bukur, që kur ishte vetëm fëmijë e edhe tani. Mirëpo Dua Lipa është kritikuar se në fotografitë e fëmijërisë së saj, ajo ka përdorur programe për rregullimin e tipareve...

Dua nervozohet me fansat

para 3 muajve - Sovrani

Dua Lipa ka reaguar pasi disa persona e kanë akuzuar për fotoshopim të fotografisë së saj që e ka postuar në rrjete sociale. Këngëtarja nga Prishtina para pak javësh e ka festuar arritjen e 30 milionë...

E shihni këtë bebe në foto, sot e njeh e gjithë bota

para 3 muajve - OraInfo

Dua Lipa, është duke lënë gjurmë të pashlyera në skenën muzikore evropiane. Për të gjithë ata që kritikojnë Dua Lipën që ka fryrë buzët, ajo ka një përgjigje. Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret...

Dua Lipën po e çmend ky thashethem që po qarkullon për të

para 3 muajve - Prive

Dua Lipa përveç arritjeve profesionale në botën e artin shquhet edhe për bukurinë e saj shumë të veçantë. Një fytyrë shumë simetrike, buzë të mbushura, lëkurë të tonifikuar e vetulla për t’ia pasur zili,...

Dua Lipa publikon imazhe nga fëmijëria, reagon ndaj kritikave për ‘Photoshop’

para 3 muajve - Infokusi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përveç projekteve që publikon, nga njerëzit komentohet mjaft shumë për veshjen dhe pamjen. Së fundmi,...

Kjo është arsyeja se përse Dua Lipa u detyrua të reagoi ashpër në Instagram

para 3 muajve - Lajm

Dua Lipa ka reaguar ashpër pranë një postimi të fundit në Instagram. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka reaguar ashpër në Instagram, pas akuzave që ka marrë për fotoshop. Duan e kanë akuzuar së fundmi...

Dua Lipa ndan imazhe të bukura nga fëmijëria

para 3 muajve - Arbresh

Për të gjithë ata që kritikojnë Dua Lipën që ka fryrë buzët, ajo ka një përgjigje. Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë. Ylli kosovar që po ngjet shkallët...

Thashethemi që po çmend Dua Lipën

para 3 muajve - Insajderi

Një fytyrë shumë simetrike, buzë të mbushura, lëkurë të tonifikuar e vetulla për t’ia pasur zili, ajo gjithnjë do të mbetet fytyrë që do mbahet gjatë në mendje. Aparenca e saj tejet atraktive i ka mundësuar...

Dua Lipën po e çmend ky thashethem që po qarkullon për të

para 3 muajve - Sovrani

Dua Lipa përveç arritjeve profesionale në botën e artin shquhet edhe për bukurinë e saj shumë të veçantë. Një fytyrë shumë simetrike, buzë të mbushura, lëkurë të tonifikuar e vetulla për t’ia pasur zili,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK