http://kariera.mk

Ziadin Sela bashkë me rininë e Sarajit zgjodhën kryetarin e forumit rinor

para 3 muajve - Ina

Rinia e Aleancës për Shqiptarët Dega Saraj sot më datë 12.6.2019 zgjodhi kryetarin e saj të forumit rinor ku si kandidat i vetëm ishte Fitim Alija nga Saraji. Fitim Alija student me korrospodence ne Universitetin...

Ziadin Sela bashkë me rininë e Sarajit zgjodhën kryetarin e forumit rinor

para 3 muajve - Lajm

Rinia e Aleancës për Shqiptarët Dega Saraj sot më datë 12.6.2019 zgjodhi kryetarin e saj të forumit rinor ku si kandidat i vetëm ishte Fitim Alija nga Saraji. Fitim Alija student me korrospodence ne Universitetin...

Ziadin Sela bashkë me rininë e Sarajit zgjodhën kryetarin e forumit rinor

para 3 muajve - Tetova1

Rinia e Aleancës për Shqiptarët Dega Saraj sot më datë 12.6.2019 zgjodhi kryetarin e saj të forumit rinor ku si kandidat i vetëm ishte Fitim Alija nga Saraji. Fitim Alija student me korrospodence ne Universitetin...

Dorëhiqet Kreu i Forumit të BDI-së Strugë, ja arsyeja e dorëheqjes së Bledar Zibës!

para 3 muajve - Tetova1

Të Nderuar anëtarë të Forumit Rinor të BDI-së Dega Strugë! Të Nderuar simpatizantë dhe drejtues të kësaj force politike! Sot vihem përball një akti të lartë moral dhe profesional. Prej vitesh kam drejtuar...

Dorëhiqet Kreu i Forumit të BDI-së Strugë, ja arsyeja e dorëheqjes së Bledar Zibës!

para 3 muajve - Tetova Sot

Të Nderuar anëtarë të Forumit Rinor të BDI-së Dega Strugë! Të Nderuar simpatizantë dhe drejtues të kësaj force politike! Sot vihem përball një akti të lartë moral dhe profesional. Prej vitesh kam drejtuar...

Forumi Rinor BDI-Saraj konstituohet, do të zbatoj politikat e Ali Ahmetit

para 3 muajve - Iliria News

Forumi Rinorë I Bashkimit Demokratik për Integrim Saraj, ka zhvilluar mbledhjen  e parë konstituive, pas Kuvendit zgjedhor që u mbajt më parë, ku u zgjodh kryetari I Forumit Rinor, Metush Jonuzi,  ndërsa...

Forumi Rinor BDI-Saraj konstituohet, do të zbatoj politikat e Ali Ahmetit

para 3 muajve - Ina

Forumi Rinorë I Bashkimit Demokratik për Integrim Saraj, ka zhvilluar mbledhjen e parë konstituive, pas Kuvendit zgjedhor që u mbajt më parë, ku u zgjodh kryetari I Forumit Rinor, Metush Jonuzi, ndërsa...

Forumi Rinor BDI-Saraj konstituohet, do të zbatoj politikat e Ali Ahmetit

para 3 muajve - Aktuale

Forumi Rinorë I Bashkimit Demokratik për Integrim Saraj, ka zhvilluar mbledhjen  e parë konstituive, pas Kuvendit zgjedhor që u mbajt më parë, ku u zgjodh kryetari I Forumit Rinor, Metush Jonuzi,  ndërsa...

Forumi Rinor BDI-Saraj konstituohet, do të zbatoj politikat e Ali Ahmetit

para 3 muajve - Bashke

Forumi Rinorë I Bashkimit Demokratik për Integrim Saraj, ka zhvilluar mbledhjen  e parë konstituive, pas Kuvendit zgjedhor që u mbajt më parë, ku u zgjodh kryetari I Forumit Rinor, Metush Jonuzi,  ndërsa...

Forumi Rinor BDI-Saraj konstituohet, do të zbatoj politikat e Ali Ahmetit

para 3 muajve - Tetova Sot

Forumi Rinorë I Bashkimit Demokratik për Integrim Saraj, ka zhvilluar mbledhjen  e parë konstituive, pas Kuvendit zgjedhor që u mbajt më parë, ku u zgjodh kryetari I Forumit Rinor, Metush Jonuzi,  ndërsa...

Dorëhiqet Kreu i Forumit të BDI-së Strugë, ja arsyeja e dorëheqjes së Bledar Zibës!

para 3 muajve - Aktuale

Të Nderuar anëtarë të Forumit Rinor të BDI-së Dega Strugë! Të Nderuar simpatizantë dhe drejtues të kësaj force politike! Sot vihem përball një akti të lartë moral dhe profesional. Prej vitesh kam drejtuar...

Dorëhiqet kryetari i forumit rinor në Strugë, Ziba: Të japim shancën rinisë

para 3 muajve - Zhurnal

Strugë, 11 qershor – Pas lajmit që kreu i BDI-së Ahmeti ka lëshuar nga detyra të gjithë kryetarët e degëve, nëndegëve të partisë, forumit të gruas dhe atij rinorë, kanë nisur kështu edhe dorëheqjet e para...

Ziadin Sela: Përgjegjësi duhet të ketë edhe nga anëtarët më të lartë të BDI-së

para 3 muajve - InfoShqip

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela nga mbledhja e rregullt e udhëheqësisë qendrore që u mbajt në Tetovë në një deklaratë për mediat i komentoi ndodhitë aktuale politike. Ai bëri të ditur se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK