http://kariera.mk

Në 5 hapa për pushime të përsosura

para 3 muajve - The Prestige

Nëse akoma nuk keni vendosur se ku dhe me kë në deti, Elle ju ndihmon. Më poshtë po ju sjellim disa hapa me të cilët planifikimin e pushimit tuaj do ta shëndrroni në argëtim! Vera më në fund është këtu...

Ambasadorë! Reagoni dhe flisni para se tymi dhe flaka të pushtojë Tiranën!

para 3 muajve - Koha Jone

Nga Nikoll LESI Ambasadorë të nderuar që jeni në Tiranë! Situata politike në vendim tim po rrëshqet rrezikshëm në destabilitet. Nëse nuk e keni të qartë se çdo të thotë “destabilitet shqiptar deri në përplasje...

Zbuloni tre shenjat e Horoskopit, që janë partnerët idealë për ju!

para 3 muajve - Lexo

Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund të shohim lehtësisht nëse dy shenja shkojnë mirë bashkë, ose nëse nuk...

Zbuloni tre shenjat e Horoskopit, që janë partnerët idealë për ju!

para 3 muajve - Java News

Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund të shohim lehtësisht nëse dy shenja shkojnë mirë bashkë, ose nëse nuk...

Shenja më e favorizuar e javës? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

para 3 muajve - BalkanWeb

Cila do të jetë shenja më me fat e kësaj jave. Cfarë parashikojnë yjet për 7 ditët në vijim për 12 shenjat e zodiakut. Lexoni parashikimin e përgatitur për BalkanËeb, nga astrologu Jorgo Pulla. DASHI Të...

Populli shqiptar nuk e meriton këtë klasë politike

para 3 muajve - Shekulli

Elena Kocaqi Meqë presidenti anuloi datën e zgjedhjeve lokale, po flitet se parlamenti do të shkarkojë presidentin.  Mirë,  por a e kanë menduar që presidenti ka të drejtën kushtetuese ta shpërndajë fare...

Horoskopi i PAOLO FOX për muajin qershor 2019; SHIGJETARI dhe BRICJAPI

para 3 muajve - Republika

Shigjetari: Gjatë këtij muaji do të keni mundësi të firmosni kontrata dhe marrëveshje të reja. Më të rinjtë po përgatiten në mënyrë brilante për të kaluar me sukses provimet dhe për pasojë, të sigurojnë...

Më thuaj shenjën e horoskopit të të them ku do e gjesh shpirtin binjak

para 3 muajve - Republika

Të gjesh gjysmën tjetër është shumë e vështirë, por tej mase ekzaltuese. Në procesin e kërkimit, fati do na bëjë të njohim njerëz të papërshtatshëm për të qendruar me ne dhe kjo nuk do bëjë gjë tjetër,...

Më thuaj shenjën e horoskopit të të them ku do e gjesh shpirtin binjak

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Të gjesh gjysmën tjetër është shumë e vështirë, por tej mase ekzaltuese. Në procesin e kërkimit, fati do na bëjë të njohim njerëz të papërshtatshëm për të qendruar me ne dhe kjo nuk do bëjë gjë tjetër,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK