http://kariera.mk

SHBA sanksionon firmën irakiane për lidhje me Gardën Iraniane

para 3 muajve - Zhurnal

Administrata amerikane ka vendosur të sanksionojë një kompani me bazë në Irak dhe dy drejtues të saj, duke cituar si arsyetim lidhjen e tyre me Forcën e Kudsit të Gardës Revolucionare të Iranit. Departamenti...

Presidenti iranian Rouhani: Sanksionet amerikane e kanë humbur fuqinë efektive

para 3 muajve - InfoShqip

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, ka deklaruar se presionet e SHBA-ve ndaj vendit të tij kanë arritur kulmin dhe se fuqia e sanksioneve po përfundon, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjatë një fjalimi...

SHBA sanksionon firmën irakiane për lidhje me Gardën Iraniane

para 3 muajve - Medial

Administrata amerikane ka vendosur të sanksionojë një kompani me bazë në Irak dhe dy drejtues të saj, duke cituar si arsyetim lidhjen e tyre me Forcën e Kudsit të Gardës Revolucionare të Iranit, transmeton...

SHBA sanksionon një kompani irakiane të lidhur me Gardën e Iranit

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar një kompani irakiane, që i ka ndihmuar Gardës Revolucionare të Iranit, për t’iu ikur sanksioneve, duke kontrabanduar armë në vlerë të qindra miliona dollarëve. Përmes...

Presidenti i Iranit: Sanksionet amerikane e kanë humbur fuqinë efektive

para 3 muajve - Portalb

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, ka deklaruar se presionet e SHBA-ve ndaj vendit të tij kanë arritur kulmin dhe se fuqia e sanksioneve po përfundon, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjatë një fjalimi...

Rouhani: Sanksionet amerikane e kanë humbur fuqinë efektive

para 3 muajve - Shenja

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, ka deklaruar se presionet e SHBA-ve ndaj vendit të tij kanë arritur kulmin dhe se fuqia e sanksioneve po përfundon, transmeton AA. Gjatë një fjalimi pas takmit të Këshillit...

Rouhani: Sanksionet amerikane e kanë humbur fuqinë efektive

para 3 muajve - Medial

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani, ka deklaruar se presionet e SHBA-ve ndaj vendit të tij kanë arritur kulmin dhe se fuqia e sanksioneve po përfundon, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjatë një fjalimi...

SHBA sanksionon një kompani irakiane të lidhur me Gardën e Iranit

para 3 muajve - Arbresh

Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar një kompani irakiane, që i ka ndihmuar Gardës Revolucionare të Iranit, për t’iu ikur sanksioneve, duke kontrabanduar armë në vlerë të qindra miliona dollarëve. Përmes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK