http://kariera.mk

Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites?

para 3 muajve - Bota Press

Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, por jo të fundit, të ditës. Por, nëse bëni pjesë në grupin e njerëzve intolerantë...

Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites?

para 3 muajve - Tetova1

Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, por jo të fundit, të ditës. Por, nëse bëni pjesë në grupin e njerëzve intolerantë...

13 ushqime për dhëmbë të fortë dhe të shëndetshëm

para 3 muajve - Ekonomia Online

Larja dhe pastrimi i dhëmbëve nuk është e vetmja mënyrë për t’i mbajtur dhëmbët e bardhë dhe të shëndetshëm. Për të pasur dhëmbë të fortë dhe të bardhë, atëherë mundohuni t’i përdorni sa më pak ushqimet...

Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites?

para 3 muajve - Klan Kosova

Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, por jo të fundit, të ditës. Por, nëse bëni pjesë në grupin e njerëzve intolerantë...

Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites?

para 3 muajve - Ekonomia Online

Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, por jo të fundit, të ditës. Por, nëse bëni pjesë në grupin e njerëzve intolerantë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK