http://kariera.mk

“Pasuria do të më shtohet për 1.5 milion euro”

para 3 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, ka folur për pasurinë e tij. Haradinaj ka paralajmëruar në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin...

Haradinaj: Kali i vogël që kam do ta arrijë vlerën 40 mijë euro

para 3 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, ka folur për pasurinë e tij. Haradinaj ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, se...

Haradinaj optimist: Mëzi im do ta arrijë vlerën 40 mijë euro

para 3 muajve - Periskopi

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, ka folur për pasurinë e tij. Haradinaj ka thënë se mëzi (kalë i vogël), që ai e ka deklaruar si pasuri,...

Haradinaj thotë se pasuria do t’i shtohet për 1.5 milion euro

para 3 muajve - Periskopi

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, gjatë një intervistë ka folur për pasurinë e tij. Ai ka paralajmëruar se pasuria e tij do të shtohet...

Haradinaj: Pasuria do të më shtohet për 1.5 milion euro

para 3 muajve - Arbresh

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, ka folur për pasurinë e tij. Haradinaj ka paralajmëruar në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin...

Nasim Haradinaj thotë se pasuria do t’i shtohet për 1.5 milionë euro – Kaq do të kushtojë kali i tij

para 3 muajve - Insajderi

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, ka folur për pasurinë e tij. Haradinaj ka paralajmëruar në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK