http://kariera.mk

Strategji – si të jemi të respektuar në jetën tonë të përditshme?

para 3 muajve - Arbresh

Në shtëpi, në punë dhe në përgjithësi në jetë: marrja e respektit dhe konsiderimi nga të tjerët është themelor për ndërtimin e vetëvlerësimit tonë dhe cilësinë e jetës sonë. Për fat të keq, është gjithashtu...

Strategji – si të jemi të respektuar në jetën tonë të përditshme?

para 3 muajve - Aktuale

Në shtëpi, në punë dhe në përgjithësi në jetë: marrja e respektit dhe konsiderimi nga të tjerët është themelor për ndërtimin e vetëvlerësimit tonë dhe cilësinë e jetës sonë. Për fat të keq, është gjithashtu...

Strategji – si të jemi të respektuar në jetën tonë të përditshme?

para 3 muajve - Klan Kosova

Në shtëpi, në punë dhe në përgjithësi në jetë: marrja e respektit dhe konsiderimi nga të tjerët është themelor për ndërtimin e vetëvlerësimit tonë dhe cilësinë e jetës sonë. Për fat të keq, është gjithashtu...

Strategji – si të jemi të respektuar në jetën tonë të përditshme?

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në shtëpi, në punë dhe në përgjithësi në jetë: marrja e respektit dhe konsiderimi nga të tjerët është themelor për ndërtimin e vetëvlerësimit tonë dhe cilësinë e jetës sonë. Për fat të keq, është gjithashtu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK