http://kariera.mk

Qëndron Kastrati sqaron incidentin ku vetura e tij u sulmua me vezë

para 3 muajve - Kallxo

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, e ka pranuar se vetura në të cilën gjendej ai është sulmuar sonte nga disa persona në fshatin Hodonoc, ku ai kishte shkuar me ekipin e tij për t’ua shpjeguar...

Pas sulmit me vezë reagon Qëndron Kastrati: Kishin keqpërdorur fëmijët për të gjuajtur

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Pasi u sulmua, vjen reagimi i Qendron Kastratit

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka reaguar pas sulmit me vezë në fshatin Hodonoc, si shenjë proteste për diskutimet për atë që Kastrati po e quan reformë në arsim. Ai ka thënë se i kupton reagimet...

Qëndron Kastrati: Më sulmuan me vezë

para 3 muajve - Kallxo

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, e ka pranuar se vetura në të cilën gjendej ai është sulmuar sonte nga disa persona në fshatin Hodonoc, ku ai kishte shkuar me ekipin e tij për t’ua shpjeguar...

Qëndron Kastrati sulmohet me vezë në Kamenicë

para 3 muajve - Klan Kosova

Qëndron Kastrati sulmohet me vezë në Kamenicë Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, është sulmuar me vezë sot në fshatin Hodonc. Ai kishte pasur takime me disa banorë të këtij fshati për të debatuar...

Sulmohet Qëndron Kastrati

para 3 muajve - Zhurnal

Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron Kastrati. Në një video shihen qytetarë të cilët po e gjuajnë me vezë makinën e kryetarit Kastrati. Ndryshe...

Qytetarët në Hodonoc sulmojnë me vezë kryetarin Kastrati

para 3 muajve - Koha.net

Është sulmuar me vezë vetura e kryetarit të Kamenicës, Qëndron Kastrati, në fshatin Hodonoc. Sipas “TV Kamenicës”, qytetarët e kanë sulmuar me vezë dhe i kanë barrikaduar rrugën afër shkollës në Hodonoc....

Sulmohet kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati

para 3 muajve - GazetaBlic

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përveç nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron...

Pas sulmit me vezë, reagon kryetari i Kamenicës Qëndron Kastrati

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Pas sulmit me vezë ndaj tij në debatin për arsim, ka reaguar kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati. Nëpërmjet një reagimi në Favebook, Kastrati ka thënë se është i vetëdijshëm që qytetarët nuk janë ende...

Qëndron Kastrati tregon se çka ndodhi sot gjatë takimit të tij me qytetarë

para 3 muajve - KosovaPress

Reagimi i Kastratit vie pas raportimeve se gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, derisa pati takim me disa banorë të këtij fshati. “Fatkeqësisht në Hodonoc një grup i vogël i njerëzve...

E sulmuan me vezë, reagon Qëndron Kastrati

para 3 muajve - Sovrani

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Kryetari i Kamenicës reagon pas sulmit

para 3 muajve - Insajderi

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka reaguar pas sulmit që iu bë sot nga qytetarët e Kamenicës. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Kastrati ka thënë se i vjen keq që fëmijët...

Reagon Qëndron Kastrati: I keqpërdorën fëmijët për të na gjuajtur me vezë

para 3 muajve - Periskopi

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Vjen reagimi i Kastratit, pas sulmit ndaj tij

para 3 muajve - Arbresh

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Vjen reagimi i Kastratit, pasi e goditën me vezë

para 3 muajve - Bota Press

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Qytetarët e gjuajnë me vezë makinën e Qëndron Kastratit

para 3 muajve - Infokusi

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përveç nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron...

Reagon Qëndron Kastrati: Kishin keqpërdorur fëmijët për të gjuajtur

para 3 muajve - Periskopi

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Pas sulmit me vezë reagon Qëndron Kastrati: Kishin keqpërdorur fëmijët për të gjuajtur

para 3 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, gjatë ditës së sotme ishte sulmuar me vezë në fshatin Hodonc, kjo ndodhi teksa pati takim me disa banorë të këtij fshati për reformat. Pas kësaj me anë...

Sulmohet kryetari i Kamenicës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përveç nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët, përcjell Lajmi.net. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar...

Sulmohet Qëndron Kastrati

para 3 muajve - Insajderi

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përveç nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron...

Qëndron Kastrati sulmohet me vezë

para 3 muajve - Periskopi

Disa qytetarë të Kamenicës kanë publikuar pamje se si automjeti me të cilin lëvizte kryetari i komunës së tyre, Qëndron Kastrati,  është sulmuar me  vezë. Sipas njoftimit të tyre, disa persona barrikaduan...

Sulmohet Qëndron Kastrati, në Hodonovc të Kamenicës refuzohet mbyllja e shkollës

para 3 muajve - Gazeta Liria

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përveç nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron...

Sulmohet kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati

para 3 muajve - Arbresh

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati është sulmuar sot me vezë në fshatin Hodonoc të kësaj komune. Qytetarët kanë hedhur vezë mbi veturën e kryetarit Kastrati duke e barrikaduar  rrugën  në...

Sulmohet Qëndron Kastrati – shkak reformat e parapara në Arsim

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përvec nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron...

Reformat në arsim, qytetarët e gjuajnë me vezë makinën e Qëndron Kastratit

para 3 muajve - Bota Press

Reformat në arsim në Komunën e Kamenicës përveç nga partitë politike nuk po priten mirë as nga qytetarët. Në një diskutim publik që ka organizuar komuna në fshatin Hodonovc është sulmuar kryetari Qëndron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK