http://kariera.mk

Rama nuk heq syzet!!! FOTO/ Andrea Bocelli, një nga këngëtarët e verbër me famë botërore i heq syzet kur takohet me Clinton

para 3 muajve - Standard

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës,  ajo që ra në sy ishte se  Kryeministri Edi Rama, i cili nuk hoqi as syzet e diellit në momentin kur u afrua ish presidenti Clinton....

Rama nuk heq syzet!!! FOTO/ Andrea Bocelli, një nga këngëtarët e verbër më të famshëm botërore i heq syzet kur takohet me Clinton

para 3 muajve - Standard

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës,  ajo që ra në sy ishte se  Kryeministri Edi Rama, i cili nuk hoqi as syzet e diellit në momentin kur u afrua ish presidenti Clinton....

Video/Rama nuk heq syzet, Clinton nuk i jep as dorën

para 3 muajve - Antpress

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish presidenti i SHBA, Bill Clinton, zbriti podiumin nga ku po fliste dhe i dha dorën drejtuesve të lartë të Kosovës dhe Shqipërisë...

Clinton nuk i jep dorën Ramës, e merr si badigardin e Haradinajt

para 3 muajve - Koha Jone

Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në ceremoninë e mbajtur për 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë. Presidenti Clinton, pasi mbaroi fjalimin ceremonial, zbriti nga podiumi dhe nisi të përshëndeste...

Gjatë vizitës në Kosovë Bill Clinton nuk i jep dorën Edi Ramës, por pse?

para 3 muajve - Blitz

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, ka qenë sot i pranishëm në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s në Kosovë. Në përfundim të fjalimit, Clinton është nisur për t’i dhënë dorën funksionarëve...

Video/ Presidenti Clinton nuk i jep dorën Ramës, e merr si badigardin e Haradinajt

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në ceremoninë e mbajtur për 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë. Presidenti Clinton, pasi mbaroi fjalimin ceremonial, zbriti nga podiumi dhe nisi të përshëndeste...

Rama nuk heq syzet!!! Clinton “injoron” Kryeministrin dhe Palmer

para 3 muajve - Standard

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish presidenti i SHBA, Bill Clinton, zbriti podiumin nga ku po fliste dhe i dha dorën drejtuesve të lartë të Kosovës dhe Shqipërisë...

Rama nuk heq syzet, Clinton nuk i jep as dorën

para 3 muajve - Ina

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish presidenti i SHBA, Bill Clinton, zbriti podiumin nga ku po fliste dhe i dha dorën drejtuesve të lartë të Kosovës dhe Shqipërisë...

Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën

para 3 muajve - Albeu

Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Të pranishëm kanë qenë krerët e shtetit të Kosovës, Presidenti dhe Kryeministri i Shqipërisë si edhe drejtues...

Bill Clinton nuk i flet Edi Ramës, a e ka njohur?

para 3 muajve - OraInfo

Republika e Kosovës ka organizuar ceremoninë shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjen e trupave të NATO-s. Në këtë ceremoni, sheshi ishte mbushur plot qytetarë. E pos tyre...

Rama nuk heq syzet, Clinton nuk i jep as dorën

para 3 muajve - Lajm

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish presidenti i SHBA, Bill Clinton, zbriti podiumin nga ku po fliste dhe i dha dorën drejtuesve të lartë të Kosovës dhe Shqipërisë...

Video/Rama nuk heq syzet, Clinton nuk i jep as dorën

para 3 muajve - Opinion

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish presidenti i SHBA, Bill Clinton, zbriti podiumin nga ku po fliste dhe i dha dorën drejtuesve të lartë të Kosovës dhe Shqipërisë...

Bill Clinton "i vë vizën" Edi Ramës

para 3 muajve - Albeu

Sot bëhen plot 20 vjete çlirimi të Kosovës nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Në Kosovë është duke u zhvilluar një aktivitet, ku i ftuar ëeshtë dhe Bill Clinton si miku më i mirë i Kosovës. Por...

Bill Klinton e injoron, ja çfarë i ndodhi Ramës…

para 3 muajve - Standard

Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Por ajo që u vu re në këtë aktivitet ishte injoruar total që ish-presidenti i SHBA-së i ka bërë Edi Ramës,...

Bill Clinton nuk ia jep dorën Edi Ramës, me gjasë as që e njeh

para 3 muajve - Infokusi

Në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s në Kosovë, sheshi ishte mbushur plot qytetarë. E pos tyre të pranishëm në këtë ceremoni ishin edhe krerët e shtetit fqinj, Shqipërisë. Të ulur afër...

Pamje epike, Bill Klinton e injoron, nuk e njeh Edi Ramën

para 3 muajve - InfoShqip

Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Por ajo që u vu re në këtë aktivitet ishte injoruar total që ish-presidenti i SHBA-së i ka bërë Edi Ramës,...

Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën

para 3 muajve - LajmiFundit

Në përfundim të fjalimit me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ish presidenti i SHBA, Bill Clinton, zbriti podiumin nga ku po fliste dhe i dha dorën drejtuesve të lartë të Kosovës dhe Shqipërisë...

Presidenti Clinton nuk i jep dorën Ramës, e merr si badigard

para 3 muajve - Tetova1

Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Por ajo që u vu re në këtë aktivitet ishte injoruar total që ish-presidenti i SHBA-së i ka bërë Edi Ramës,...

Bill Clinton nuk ia jep dorën Edi Ramës, me gjasë as që e njeh

para 3 muajve - Arbresh

Në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s në Kosovë, sheshi ishte mbushur plot qytetarë. E pos tyre të pranishëm në këtë ceremoni ishin edhe krerët e shtetit fqinj, Shqipërisë. Të ulur afër...

Pamje epike, Bill Klinton e injoron, nuk e njeh Edi Ramën

para 3 muajve - Lajme.al

Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Por ajo që u vu re në këtë aktivitet ishte injoruar total që ish-presidenti i SHBA-së i ka bërë Edi Ramës,...

Edi Ramës nuk i pritet të largohet nga ceremonia ku ishte Clinton

para 3 muajve - Insajderi

Ceremonia e mbajtur sot në qendër të Prishtinës për shënimin e 20 vjetorit të  hyrjes të trupave të NATO-s në Kosovë, për Edi Ramën duket se kishte qenë e lodhshme. Ai teksa ishte afër përfundimit të ceremonisë...

Clinton injoron Edi Ramën, nuk ia jep dorën

para 3 muajve - Insajderi

Në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s në Kosovë, sheshi ishte mbushur plot qytetarë. E pos tyre të pranishëm në këtë ceremoni ishin edhe krerët e shtetit fqinj, Shqipërisë. Të ulur afër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK