http://kariera.mk

Aksidenti në Pintia, mësohet identiteti i njërit prej viktimave

para 3 muajve - Alsat-M

20-vjeçari S.SH. nga fshati Batincë është njëri prej dy të vdekurve në aksidentin tragjik në rrugën 1 maji(“Përvomajska”) në Shkup në drejtim të Draçevës, gjegjësisht në Pintia. 20-vjeçari ka qenë duke...

AKSIDENTI TRAGJIK NË SHKUP, mësohet identiteti i njërit prej viktimave

para 3 muajve - Medial

20-vjeçari S.SH. nga fshati Batincë është njëri nga dy të vdekurit në aksidentin tragjik në rrugën 1 maji (“Përvomajska”) në Shkup në drejtim të Draçevës, gjegjësisht në Pintia. 20-vjeçari ka qenë duke...

Mësohet identiteti i njërit prej viktimave në aksidentin fatal në Shkup

para 3 muajve - Ina

20-vjeçari S.SH. nga fshati Batincë është njëri nga dy të vdekurit në aksidentin tragjik në rrugën 1 maji(“Përvomajska”) në Shkup në drejtim të Draçevës, gjegjësisht në Pintia. 20-vjeçari ka qenë duke...

Aksident i rëndë në Shkup, dy të rinjë humbin jetën

para 3 muajve - Ina

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në rrugën “1Maji” në Shkupi, ku jetën e kanë humbur dy të rinj. Sipas raportimeve të para, aksidenti ka ndodhur në këtë aks rrugor që çon drejt Draçevës dhe Studeniçanit,...

Aksidentohen 2 makina në rrugën 1 Maji, ka viktima

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor – Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave. Në aksident sipas dëshmitarëve kanë ndërruar jetë dy persona.

Aks*ident i rëndë trafiku në Shkup, raportohet për dy të vd*ekur

para 3 muajve - Antpress

Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave, shkruan Makfax . Në aksident sipas dëshmitarëve kanë ndërruar jetë dy persona. Photo: Makfax

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, raportohet për dy të vdekur

para 3 muajve - Alsat-M

Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave, shkruan Makfax . Në aksident sipas dëshmitarëve kanë ndërruar jetë dy persona. Photo: Makfax Loading...

Aksidenti në Pintia, mësohet identiteti i njërit prej viktimave

para 3 muajve - Lajm

20-vjeçari  S.SH. nga fshati Batincë është njëri prej dy të vdekurve në aksidentin tragjik në rrugën 1 maji(“Përvomajska”) në Shkup në drejtim të Draçevës, gjegjësisht në Pintia. 20-vjeçari ka qenë duke...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën dy persona

para 3 muajve - Tetova Sot

Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave, shkruan Makfax. Në aksident sipas dëshmitarëve kanë ndërruar jetë dy persona. Loading...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, raportohet për dy të vdekur

para 3 muajve - Lajm

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, raportohet për dy të vdekur Alsat 2019-06-12T23:12:10+02:00 Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave,...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën dy persona

para 3 muajve - Shenja

Një aksident i rëndë i cili ka përfunduar me tragjedi ka nodhur në bulevardin “Boris Trajkosvki” ka lënë të vdekur dy persona, njofton MakFaks. Në aksidentin tragjik kanë humbur jetën dy djem të ri të...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën dy persona

para 3 muajve - Republika

Në rrugën 1 maji në Shkup në drejtim të Draçevës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes dy makinave, shkruan Makfax. Në aksident sipas dëshmitarëve kanë ndërruar jetë dy persona. The post Aksident...

Aksident në Shkup, ka të vdekur

para 3 muajve - Arbresh

Para pak minutash në rrugën “Përvomajska” në Shkup ka ndodhur një aksident i tmerrshëm ku kanë mbetur të vdekur dy perosna. Aksidenti ka ndodhur në këtë rrugë, afër sallonit për mobilje “Mebel-Vi” në drejtim...

Aksident në Shkup, ka të vdekur

para 3 muajve - Fakti Ditor

Para pak minutash në rrugën “Përvomajska” në Shkup ka ndodhur një aksident i tmerrshëm ku kanë mbetur të vdekur dy perosna. Aksidenti ka ndodhur në këtë rrugë, afër sallonit për mobilje “Mebel-Vi” në drejtim...

Një i vdekur dhe dy të lënduar në aksidentin në qarkoren në Shkup

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 qershor – Një i vdekur dhe dy të lënduar është bilanci nga aksidenti rrugor që ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në qarkoren e Shkupit në drejtim nga Tetova në drejtim të Velesit, në afërsi të...

Shkupi i pafuqishëm përballë Beogradit për pikën kufitare Llojan-Miratoc

para 3 muajve - Ina

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vd*ekur dhe dy të lë*nduar rëndë

para 3 muajve - Antpress

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Aks ident në qarkoren e Shkupit, një i vd ekur dhe dy të lën duar rëndë

para 3 muajve - Ina

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Alsat-M

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Detaje rreth aksidentit të tmerrshëm në Shkup, vdes një person

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 qershor- Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, rreth orës 03:40 në qarkoren e Shkupit, në afërsi të Radishanit një veturë e tipit “Opel Astra’ me targa të Shkupit e drejtuar nga 40 vjeçari...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Aktuale

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Aksident trafiku, humb jetën 40 vjeçari nga Shkupi

para 3 muajve - Alsat-M

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, rreth orës 03:40 në qarkoren e Shkupi, në afërsi të Radishanit një veturë e tipit “Opel Astra’ me targa të Shkupit e drejtuar nga 40 vjeçari M.A. nga Shkupi, ka...

Aks ident në qarkoren e Shkupit, një i vd ekur dhe dy të lën duar rëndë

para 3 muajve - Tetova1

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - AlbPortali

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Tetova Sot

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Lajm

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

Një person humbë jetën gjatë aksidentit në qarkoren e Shkupit

para 3 muajve - Shenja

Një person ka ndërruar sot gjatë aksidentit në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit. Gjatë aksidentit janë lënduar bashkudhëtarët B.N (42) dhe...

Aksident i tmerrshëm, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit makina e tipit “Opel Astra” me targa të Shkupit e cila...

Aksident trafiku, humb jetën 40 vjeçari nga Shkupi

para 3 muajve - Lajm

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, rreth orës 03:40 në qarkoren e Shkupi, në afërsi të Radishanit një veturë e tipit “Opel Astra’ me targa të Shkupit e drejtuar nga 40 vjeçari M.A. nga Shkupi, ka...

Një i vdekur dhe dy të lënduar, detaje nga aksidenti i sotëm në qarkoren e Shkupit

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) ka dhënë detaje për aksidentin e sotëm, i cili ndodhi herët në mëngjes tek qarkorja e Shkupit. Siç njoftojnë nga MPB, aksidenti ka ndodhur rreth orës 03:40 në qarkoren...

Tragjedi në qarkoren e Shkupit, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë

para 3 muajve - Republika

Mëngjesin e sotëm rreth orës 3.40 në qarkoren e Shkupit, në drejtim të autostradës Tetovë – Veles, në afërsi të hyrjes së Radishanit, makina e tipit “Apel Astra” me targa të Shkupit e cila ka qenë e drejtuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK