http://kariera.mk

Pelegrinazhi në Kishën e Shna Ndout, Policia me plan masash për të përballuar fluksin

para 3 muajve - Top Channel

Policia e Lezhës ka përgatitur një plan masash për mbarëvajtjen e pelegrinazhit në Kishën e Shna Ndout në Laç, më datë 12-13 Qershor 2019. Për shkak të fluksit të madh të qytetarëve nga e gjithë Shqipëria...

Besimtarët katolikë bllokohen në Laç, ja çfarë ka ndodhur në mesnatë gjatë festës së Shna Ndout

para 3 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Laçit ku disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën.Aksidenti ka shkaktuar trafik në disa kilometra pasi mbrëmjen e sotme besimtarë të shumtë i drejtohen kishës së...

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë kalojnë natën në Kishën e Laçit

para 3 muajve - Koha Jone

Mijëra pelegrinë i janë drejtuar sot Kishës së Shna Ndout në Laç për të kremtuar festën e këtij shenjti. Pelegrinazhi 13 javor në këtë vend të shenjte kulmon gjatë datës 12 dhe 13 qershor. Për mbarvajtjen...

Policia me plan masash për të përballuar pelegrinazhin në Kishën e Shna Ndout

para 3 muajve - Illyria

Policia e Lezhës ka përgatitur një plan masash për mbarëvajtjen e pelegrinazhit në Kishën e Shna Ndout në Laç, më datë 12-13 Qershor 2019. Për shkak të fluksit të madh të qytetarëve nga e gjithë Shqipëria...

Aksident masiv në autostradë, përplasen disa makina

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Disa automjete janë përfshirë në një aksident masiv në autosdradë. Nga raportimet e para mësohet se ka edhe të plagosur lehtë. Aksidenti ka ndodhur në autostradën që lidh qytetin e Laçit. Aksident ka shkaktuar...

Pelegrinazh masiv në Kishën e Shna Ndout, Policia plan masash për fluksin

para 3 muajve - LajmiFundit

Për shkak të fluksit të madh Policia e Lezhës ka përgatitur një plan masash për mbarëvajtjen e pelegrinazhit në Kishën e Shna Ndout në Laç, më datë 12-13 Qershor 2019. Policia tha se jane marrë masat si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK