http://kariera.mk

Në janar nisin punimet për projektin për tunelet nën Kalanë e Shkupit

para 3 muajve - Ina

Projekti i ashtuquajtur “Tunelet nën Kala”, do të fillojë me ndërtim në fillim të vitit të ardhshëm dhe i njejti pritet të përfundojë më së voni për 2 vite. Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov...

Qyteti i Shkupit do ndërtojë tunelet nën Kala

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor – Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit...

NË VITIN 2022, NGA QENDRA NË ÇAIR PËR 5 MINUTA, PROJEKTI DO TË KUSHTON RRETH 30 MILION EURO

para 3 muajve - TV21

Në vitin 2022 nga Qendra deri në Çair, qytetarët do të mund të arrijnë për 5 minuta. Qyteti i Shkupit Firmosi projektin infrastrukturor me kompaninë “Mega Engineering Consulting” dhe përfaqësuesin e Institutit...

TUNEL NËN KALA, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Medial

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Tunel nën Kala, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Flaka

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Qyteti i Shkupit do ndërtojë tunelet nën Kala

para 3 muajve - Fol

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Tunel nën Kala, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Alsat-M

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Tunel nën Kala, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Aktuale

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Projekti i qytetit të Shkupit, tunel nën Kala

para 3 muajve - InfoShqip

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Tunel nën Kala, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Tetova1

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Tunel nën Kala, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Tetova Sot

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Tunel nën Kala, projekti i qytetit të Shkupit

para 3 muajve - Fakti Ditor

Nga pjesa e pasme e godinës së Qeverisë, përmes tuneleve në Kala të arrihet deri tek Rruga e plastikës. Për këtë projekt sot është nënshkruar marrëveshje për përpunimin e projektit fillestar dhe projekti...

Në janar nisin punimet për tunelet nën kala

para 3 muajve - Shenja

Projekti i ashtuquajtur “Tunelet nën Kala”, do të fillojë me ndërtim në fillim të vitit të ardhshëm dhe i njejti pritet të përfundojë më së voni për 2 vite. Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK