http://kariera.mk

Në Tetovë u mbajt Edicioni VI i manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon”

para 3 muajve - Lajm

Fryti i këtij kuvendi ishte themelimi i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, si një organizatë politike dhe ushtarake mbarëshqiptare, me organet e saja qendrore, me degë në të gjitha krahinat e Shqipërisë....

Në Tetovë u mbajt Edicioni VI i manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon”

para 3 muajve - Fakti Ditor

Shoqata për kulturë dhe art “Tradita”, më 10 qershor 2019 e organizoi Edicionin VI me radhë të manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon” që u mbajt në Fakultetin e Arteve të Universitetit të Tetovës. Manifestimi...

Në Tetovë u mbajt Edicioni VI i manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon”

para 3 muajve - Tetova Sot

Shoqata për kulturë dhe art “Tradita”, më 10 qershor 2019 e organizoi Edicionin VI me radhë të manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon” që u mbajt në Fakultetin e Arteve të Universitetit të Tetovës. Manifestimi...

Në Tetovë u mbajt Edicioni VI i manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon”

para 3 muajve - Flaka

Shoqata p ë r kultur ë dhe art “Tradita”, m ë 10 qershor 2019 e organizoi Edicionin VI me radh ë t ë manifestimi t kulturor “Lidhja na bashkon” që u mbajt n ë Fakultetin e Arteve të Universitetit të Tetovës....

NGA BRENDA DHE JASHTË MBI SHQIPTARËT USHTROHET OPERACION I HESHTUR KULTUROR..!

para 3 muajve - Tetova Sot

Atdheu është në rrezik atëherë kur njerëzit e padijshëm fillojnë të mendojnë se janë të dijshëm! Savash VELIU Jemi vonuar shumë, pamatshëm shumë në histori që pësuam rrënie pas ngritjes së lartë gjatë...

“Tradita” me mirënjohje për veprimtarin e çështjes shqiptare, Profesor Nevzat Halili

para 3 muajve - Flaka

Në Edicionin VI të manifestimit kulturor “Lidhja na bashkon”, Shoqata për kulturë dhe art “Tradita”, i ndau MIRËNJOHJE veprimtarit të çështjes shqiptare, Profesor Nevzat Halilit, për veprimtarinë e tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK