http://kariera.mk

O’Connell: Në këtë 20 vjetor duhet të kujtojmë ata që u prekën nga lufta

para 3 muajve - Klan Kosova

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosove, Ruairi O’Connell, në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës ka thënë se ka akoma shanse për të reflektuar  mbi të kaluarën dhe për të ardhmen që munden ta ndihmojnë...

O’ Connell: Të kujdesemi për të gjithë të prekurit nga lufta

para 3 muajve - Kallxo

Ambasador i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’ Connell, në përvjetorin e 20 të çlirimit të Kosovës nga Serbia, ka thënë se duhet të kujdesemi për të gjithë të prekurit nga lufta. Ai përmes një publikimi...

O’Connell: NATO e ndali katastrofën humanitare në Kosovë

para 3 muajve - Ina

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosove, Ruairi O’Connell, në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës ka thënë se ka akoma shanse për të reflektuar mbi të kaluarën dhe për të ardhmen që munden ta ndihmojnë...

O’Connell: NATO e ndali katastrofën humanitare në Kosovë

para 3 muajve - OraInfo

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosove, Ruairi O’Connell, në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës ka thënë se ka akoma shanse për të reflektuar mbi të kaluarën dhe për të ardhmen që munden ta ndihmojnë...

O’Connell: Në këtë 20 vjetor duhet të kujtojmë ata që u prekën nga lufta

para 3 muajve - Medial

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosove, Ruairi O’Connell, në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës ka thënë se ka akoma shanse për të reflektuar  mbi të kaluarën dhe për të ardhmen që munden ta ndihmojnë...

O’Connell: NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet dhe vrasjet e civilëve

para 3 muajve - GazetaBlic

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet e mëtejshme dhe të vazhdueshme...

O’Connell: NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet dhe vrasjet e civilëve

para 3 muajve - GazetaBlic

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet e mëtejshme dhe të vazhdueshme...

“Veprimi për paqen, zgjedhje që secili prej nesh mund të bëjë”

para 3 muajve - RTV 21

Sipas O’ Connell-it, KFOR-i ka siguruar një mjedis të sigurt në Kosovë ku të gjithë qytetarët e saj mund të përparojnë 20 vjet pas luftës, ne kemi një shans për të reflektuar mbi të kaluarën dhe për të...

O’Connell: 20 vjet pas luftës, kemi shans të reflektojmë

para 3 muajve - Albinfo

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’ Connell, ka thënë se të gjithë duhet të kujdesemi për të gjithë ata që janë prekur nga lufta në Kosovë. Madje ambasadori O’ Connell, me anë të disa videove të publikuara...

O’Connell: NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet dhe vrasjet e civilëve

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet e mëtejshme dhe të vazhdueshme...

O’Connell: NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet dhe vrasjet e civilëve

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se NATO-ja veproi për të parandaluar shkeljet e mëtejshme dhe të vazhdueshme...

O’Connell i bën jehonë fjalëve të Clintonit për paqen

para 3 muajve - Arbresh

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se 20 vjet pas luftës, ne kemi një shans për të reflektuar mbi të...

Ambasadori britanik: Derisa po festojmë, të brengosemi për të gjitha viktimat, të vrarët, dhe të plagosurit e luftës

para 3 muajve - Insajderi

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se 20 vjet pas luftës, ne kemi një shans për të reflektuar mbi të...

O’Connell: Veprimi për paqen, zgjedhje që secili prej nesh mund të bëjë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë ka thënë se 20 vjet pas luftës, ne kemi një shans për të reflektuar mbi të...

O’Connell: Mbështetje për viktimat, ta bëjmë këtë vend më të mirë për ta

para 3 muajve - Periskopi

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connel përmes një opstimi në facebook, ka thënë se në këtë ditë ai zgjedh të kujtoj të prekurit nga lufta. Ai tha se NATO ka vepruar në vitin 1999 për...

O’Connell: Veprimi për paqen, zgjedhje që secili prej nesh mund të bëjë

para 3 muajve - KosovaPress

Kështu ka deklaruar sot ambasadori i Britanisë së Madhe në vendin tonë Ruairi O’ Connell me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. “NATO veproi në vitin 1999 për të ndalur katastrofën...

O’Connell: 14 ushtarë britanikë humbën jetën në bombardimet e NATO-s

para 3 muajve - Kallxo

Ambasadori britanik, Ruairi O’Connell në 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-s në Kosovë, tha se duhet nderuar pjesëtarët e KFOR-it që dhanë jetën e tyre në këtë ditë. O’Connell përmes një postimi në profilin...

O’Connell: 14 ushtarë britanez humbën jetën në bombardimet e NATO-s

para 3 muajve - Kallxo

Ambasadori britanik, Ruairi O’Connell në 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-s në Kosovë, tha se duhet nderuar pjesëtarët e KFOR-it që dhanë jetën e tyre në këtë ditë. O’Connell përmes një postimi në profilin...

O’Connell: SHBA me aleatët e solli paqen në Kosovë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ambasadori i Britanisë në Kosovë, Ruairi O’Connell ka thënë se është nder për tu takuar me ish-presidentin e SHBA-ve, Bill Clinton. O’Connell ka thënë Clinton sjelli paqe në Kosovë dhe për të reflektuar...

O’Connell: SHBA me aleatët sjelli paqe në Kosovë

para 3 muajve - Arbresh

Ambasadori i Britanisë në Kosovë, Ruairi O’Connell ka thënë se është nder për tu takuar me ish-presidentin e SHBA-ve, Bill Clinton. O’Connell ka thënë Clinton sjelli paqe në Kosovë dhe për të reflektuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK