http://kariera.mk

XHAFERI: Një lajm i bukur për RMV-në. Vjen nga Estonia

para 3 muajve - Medial

Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur, respektivisht, Parlamenti i Republikës së Estonisë e ratifikoi Protokollin për aderimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Aleancë dhe me këtë bëhet...

Xhaferi: Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur

para 3 muajve - Aktuale

“Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur, respektivisht, Parlamenti i Republikës së Estonisë e ratifikoi Protokollin për aderimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Aleancë dhe me këtë bëhet...

Atarësimi i RMV-së në NATO, Estonia ratifikoi protokollin

para 3 muajve - Ina

Vazhdojnë të shtohen vendet që ratifikojnë protokollin e antarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e vedit...

Talat Xhaferi: Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur

para 3 muajve - InfoShqip

“Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur, respektivisht, Parlamenti i Republikës së Estonisë e ratifikoi Protokollin për aderimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Aleancë dhe me këtë bëhet...

Xhaferi: Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur

para 3 muajve - Lajm

“Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur, respektivisht, Parlamenti i Republikës së Estonisë e ratifikoi Protokollin për aderimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Aleancë dhe me këtë bëhet...

Parlamenti estonez ratifikon Protokollin për anëtarësim të RMV në NATO

para 3 muajve - Zhurnal

Talin, 12 qershor – Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare...

Xhaferi: Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur

para 3 muajve - Tetova Sot

“Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur, respektivisht, Parlamenti i Republikës së Estonisë e ratifikoi Protokollin për aderimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Aleancë dhe me këtë bëhet...

Estonia e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të RMV-së në NATO

para 3 muajve - Portalb

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Procedura për ratifikim të Protokollit sot pritet të hyjë edhe në Senatin e...

Kryeparlamentari Xhaferi: Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur

para 3 muajve - Bashke

Dita e sotme u kurorëzua me një lajm të bukur, respektivisht, Parlamenti i Republikës së Estonisë e ratifikoi Protokollin për aderimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Aleancë dhe me këtë bëhet...

ESTONIA ratifikoi protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - Medial

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë...

Atarësimi i RMV-së në NATO, Estonia ratifikoi protokollin

para 3 muajve - Flaka

Vazhdojnë të shtohen vendet që ratifikojnë protokollin e antarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e vedit...

Atarësimi i RMV-së në NATO, Estonia ratifikoi protokollin

para 3 muajve - Flaka

Vazhdojnë të shtohen vendet që ratifikojnë protokollin e antarësimit të Maqedonisë së Veriut në NATO. Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e vedit...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - Tetova Sot

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e RMV-së në NATO,

para 3 muajve - TV21

Parlamenti i Estonisë në seancën e sotme plenare e ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO. Nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s, Estonia është vendi i 17 që ratifikon...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - Alsat-M

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë ka ratifikuar Protokollin për anëtarësimin...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - Aktuale

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - Lajm

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - AlbPortali

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë...

Estonia ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

para 3 muajve - Fakti Ditor

Në seancën e sotme plenare në Parlamentin e Estonisë u ratifikua Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Estonia është vendi i 17 nga gjithsej 29 shtete anëtare të NATO-s që tashmë...

RMV-ja në NATO, protokolli sot pritet të ratifikohet nga Estonia dhe Senati i SHBA-ve

para 3 muajve - Portalb

Parlamenti i Estonisë dhe Senati i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) sot do të diskutojnë për Protokollin për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) në NATO, njofton Portalb.mk....

Deputetët estonez nesër shqyrtojnë Protokollin për NATO

para 3 muajve - Zhurnal

Talin, 11 qershor – Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO nesër do të jetë para deputetëve estonezë. Dokumenti është vendosur në rend dite të seancës së Parlamentit të Estonisë, i...

Protokolli për NATO nesër para deputetëve estonezë

para 3 muajve - Lajm

Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO nesër do të jetë para deputetëve estonezë. Dokumenti është vendosur në rend dite të seancës së Parlamentit të Estonisë, i cili do të jetë vendi...

Protokolli për NATO nesër para deputetëve estonezë

para 3 muajve - Aktuale

Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO nesër do të jetë para deputetëve estonezë. Dokumenti është vendosur në rend dite të seancës së Parlamentit të Estonisë, i cili do të jetë vendi...

Protokolli për NATO nesër para deputetëve estonezë

para 3 muajve - Tetova Sot

Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO nesër do të jetë para deputetëve estonezë. Dokumenti është vendosur në rend dite të seancës së Parlamentit të Estonisë, i cili do të jetë vendi...

Protokolli për NATO nesër para deputetëve estonezë

para 3 muajve - Medial

Shkup, 11 qershor 2019 (MEDIAL) – Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO nesër do të jetë para deputetëve estonezë. Dokumenti është vendosur në rend dite të seancës së Parlamentit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK