http://kariera.mk

Veliaj: PS nuk ka ikur nga asnjë betejë, ja ku ndryshojmë ne me PD-në e Berishës

para 3 muajve - Top Channel

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Evropiane, Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre kanë...

Veliaj: PS nuk i ikën betejave, ku ndryshojmë me PD-në e Berishës

para 3 muajve - BalkanWeb

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Europiane Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre kanë...

Veliaj: PS nuk ka ikur nga asnjë betejë, ja ku ndryshojmë ne me PD-në e Berishës

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kandidati i  Aleancës për Shqipërinë Europiane Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre kanë...

Veliaj: PS nuk ka ikur nga asnjë betejë

para 3 muajve - Koha Jone

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Europiane Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre kanë...

Festa e PS, Majko: Erion Veliaj s’ka nevojë për fushatë, puna flet vetë. Jam fans i tij

para 3 muajve - Gazeta Tema

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj...

Veliaj: PS nuk i ikën betejave, ja pse ndryshojmë me PD-në e Berishës

para 3 muajve - Java News

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Europiane Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre kanë...

“Nuk kemi ikur nga asnjë betejë, ja ku ndryshojmë ne me PD-në e Berishës”

para 3 muajve - Java News

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Europiane Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre kanë...

Majko, në ditëlindjen e PS: Veliaj nuk ka nevojë për fushatë, flet puna vetë

para 3 muajve - Java News

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj...

Festa e PS, Majko: Veliaj ska nevojë për fushatë, puna flet vetë. Jam fans i tij

para 3 muajve - Lexo

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj...

Festa e PS, Majko: Veliaj s’ka nevojë për fushatë, puna flet vetë

para 3 muajve - Lexo

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj...

Veliaj: PS nuk ka ikur nga asnjë betejë, këtu ndryshojmë me PD-në e Berishës

para 3 muajve - KosovaPress

Veliaj nënvizoi se PS ka treguar se nuk ka ikur nga asnjë betejë, duke ia dalë gjithmonë të jetë fituese. “Në 2005 Rama fillon iniciativën e tij për të hapur PS, më vonë merr lidershipin e PS. Partia jonë...

Majko: Veliaj s’ka nevojë për fushatë, jam fans i tij

para 3 muajve - LajmiFundit

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK