http://kariera.mk

Veliaj: Partia Socialiste është forca që i sjell progres vendit

para 3 muajve - Top Channel

Në amfiteatrin e Tiranës, në parkun e madh te liqenit, partia socialiste festoi 28 vjetorin e themelimit të saj. Në amfiteatrin e Tiranës, në parkun e madh te liqenit, partia socialiste festoi 28 vjetorin...

Veliaj: PS është pasuria më e madhe politike e Shqipërisë, stacioni i radhës 30 qershori

para 3 muajve - Top Channel

Partia Socialiste ka festuar sot 28 vjetorin e themelimit të saj. Qindra simpatizantë e përkrahës të Partisë Socialiste kanë festuar sot në ambientet e reja të Amfiteatrit të Tiranës në Parkun e Madh të...

PS feston 28 vjetorin e krijimit, Veliaj: Të bindim edhe demokratët se ne nuk e braktisim betejën

para 3 muajve - Medial

Amfiteatri i Liqenit u mbush sot pasdite me mijëra socialiste qe festuan 28 vjetorin e krijimit te partisë së tyre. Nën tingujt e muzikës dhe me flamujt kombëtarë në sfond, kryetari i Bashkisë së Tiranës,...

PS feston 28 vjetorin e krijimit, Veliaj: Të bindim edhe demokratët se ne nuk e braktisim betejën

para 3 muajve - Vizion Plus

Amfiteatri i Liqenit u mbush sot pasdite me mijëra socialiste qe festuan 28 vjetorin e krijimit te partisë së tyre. Nën tingujt e muzikës dhe me flamujt kombëtarë në sfond, kryetari i Bashkisë së Tiranës,...

Veliaj: PS është e vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin

para 3 muajve - RTV 21

28 vjetori i PS-së Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj tha...

DETAJET: PS feston themelimin, Rama dhe eksponentët më të lartë mblidhen bashku me mbështetësit në Tiranë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të...

Sot PS feston përvjetorin ndërsa Lulzim Basha ditëlindjen

para 3 muajve - Opinion

Partia Socialiste feston sot 28 vjetorin e krijimit të saj. Socialistët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, që daton prej 12 qershorit të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Në krahun...

Sot, 28 vjetori i PS dhe…datëlindja e Lulzim Bashës

para 3 muajve - Medial

Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së...

Sot, 28 vjetori i PS dhe…datëlindja e Lulzim Bashës

para 3 muajve - Vizion Plus

Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së...

PS mbush 28 vjeç, ja detajet e festimeve të socialistëve

para 3 muajve - Java News

Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të...

Në mesin e tensioneve dhe kaosit politik, në selinë e PS dhe PD shpërthen festa ku do kulmojnë në orën 18:30, po në orën 21.00 cila do jetë surpriza

para 3 muajve - Sot News

Sot nuk është vetëm 28 vjetori i krijimit të Partisë Socialiste, e cila lindi ne 12 qershor 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Sot ka ditelindjen edhe kreu i opozitës Lulzim Basha, i cili mbush plot...

Detajet e fundit/ PS ka datëlindjen, ja ku do të festojë Rama, Veliaj dhe eksponentët e lartë sëbashku me mbështetësit

para 3 muajve - Lexo

Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të...

Në mesin e tensioneve dhe kaosit politike, në selinë e PS dhe PD shpërthen festa ku do kulmojnë në orën 18:30, po në orën 21.00 cila do jetë surpriza

para 3 muajve - Sot News

Sot nuk është vetëm 28 vjetori i krijimit të Partisë Socialiste, e cila lindi ne 12 qershor 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Sot ka ditelindjen edhe kreu i opozitës Lulzim Basha, i cili mbush plot...

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin

para 3 muajve - Medial

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet

para 3 muajve - Koha Jone

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja...

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin

para 3 muajve - Vizion Plus

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet

para 3 muajve - Gazeta Tema

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja...

Lulzim Basha mbush 45 vjeç…në ditën e lindjes së Partisë Socialiste

para 3 muajve - Java News

Sot nuk eshte vetem 28 vjetori i krijimit te Partise Socialiste, e cila lindi ne 12 qershor 1991 gjate kongresit te 10-te te PPSH. Sot ka ditelindjen edhe kreu i opozites Lulzim Basha, i cili mbush plot...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet

para 3 muajve - Lexo

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK