http://kariera.mk

Trump paralajmëron takim me Putinin

para 3 muajve - Ina

Presidenti amerikan, Donald Trump tha sot se do të takohet me homologun e tij rus, Vladimir Putin në kuadrin e samitit G20, që do të mbahet në fund të qershorit në Japoni. “Do të takohem me persidentin...

Trump takon Putinin gjatë Samitit G20 në Japoni

para 3 muajve - KosovaPress

“Do të takohem me presidentin Putin gjatë Samitit të G20”, deklaroi Trump nga Shtëpia e Bardhë pas një takimi me presidentin polak, Andrzej Duda. “Do të takohem me Presidentin kinez Xi në G20, si dhe me...

Kremlini për takimin Trump-Putin: Nuk ka asgjë konkrete

para 3 muajve - Medial

Moska ka zbehur shpresat për një takim mes presidentëve Trump dhe Putin në Osaka të Japonisë. Kremlini ka deklaruar se propozimi i Shtëpisë së Bardhë nuk është pasuar nga asgjë konkrete, ndaj dhe ideja...

Moska ende e pavendosur për takimin Donald Trump – Putin

para 3 muajve - BalkanWeb

Moska tha se ende nuk është vendosur nëse presidenti i Rusisë, Vladimir Putin do të takohet me presidentin e SHBA-së, Donald Trump në samitin G20, që do të mbahet në Japoni, gjatë këtij muaji. Presidenti...

Moska ende e pavendosur për takimin Trump-Putin

para 3 muajve - Portalb

Moska tha se ende nuk është vendosur nëse presidenti i Rusisë, Vladimir Putin do të takohet me presidentin e SHBA-së, Donald Trump në samitin G20 , që do të mbahet në Japoni, gjatë këtij muaji, transmeton...

Moska ende e pavendosur për takimin Trump-Putin

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Moska tha se ende nuk është vendosur nëse presidenti i Rusisë, Vladimir Putin do të takohet me presidentin e SHBA-së, Donald Trump në samitin G20, që do të mbahet në Japoni, gjatë këtij muaji. Presidenti...

Takimi Trump-Putin! Moska ende e pavendosur

para 3 muajve - Java News

Moska tha se ende nuk është vendosur nëse presidenti i Rusisë, Vladimir Putin do të takohet me presidentin e SHBA-së, Donald Trump në samitin G20, që do të mbahet në Japoni, gjatë këtij muaji. Presidenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK