http://kariera.mk

"Sa herë ne gëzojmë duhet të gëzojë dhe Luli", Balla i bën urimin e paparë për ditëlindje Bashës

para 3 muajve - Sot News

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rënësishëm...

28 vjetori i PS, Balla uron Bashën për ditëlindje: Sa herë ne gëzojmë duhet të gëzojë dhe Luli. Ne gëzojmë për fitoret, ai për humbjet. Meta, dekret për zhurmat

para 3 muajve - Gazeta Tema

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rënësishëm...

Taulant Balla në delir: Rama do të jetë Kryeministër edhe pas zgjedhjeve të vitit 2021

para 3 muajve - Standard

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla deklaroi nga Gramshi se zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe nuk mund t’i ndalë as Luli...

28 vjetori i PS/ Edhe Balla uron Bashën për ditëlindje. Ne gëzojmë për fitoret, ai për humbjet

para 3 muajve - Java News

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rënësishëm...

Taulant Balla: Meta do shkarkohet. Rama ka mbështetje mbarëpopullore

para 3 muajve - Top Channel

Taulant Balla ndodhet sot në Gramsh ku i ka dhënë mbështetje Luljeta Dollanit, e cila rikandidon në atë bashki. Kreu i Grupit Parlamentar socialist theksoi se “zgjedhjet do të mbahen në 30 Qershor dhe...

Taulant Balla: Meta do shkarkohet. Rama ka mbështetje mbarëpopullore

para 3 muajve - Portalb

“ Luli i Saliut në krye të bashkisë së Tiranës do të mbahet mend vetëm se flinte gjumë. Një kokërr gjumashi që, edhe Ilir Meta , këto ditë është inatosur me të sepse tha ‘unë e bëra punën time, ai fle...

Balla: Meta do të shkarkohet, Rama ka mbështetje mbarëpopullore

para 3 muajve - Klan Kosova

Taulant Balla ndodhet sot në Gramsh ku i ka dhënë mbështetje Luljeta Dollanit e cila rikandidon në atë bashki. Kreu i Grupit Parlamentar socialist theksoi se “zgjedhjet do të mbahen më 30 qershor dhe këtë...

Balla: Zgjedhjet me 30 qershor, ai ç’dekret nuk ekziston në Kushtetutë

para 3 muajve - Medial

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla ka ripërsëritur faktin se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen. Në fjalën e tij Balla është...

Balla nga Gramshi: Zgjedhjet në 30 qershor dhe nuk e luan topi!

para 3 muajve - BalkanWeb

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla deklaroi nga Gramshi se zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe nuk mund ti ndalë as Luli...

'Do vazhdojë edhe pas 2021, këtë e dinë fort mirë Ilir Meta edhe Saliu', Taulant Balla paralajmëron Bashën dhe Kryemadhin

para 3 muajve - Sot News

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla ka deklaruar sot në një takim me banorë të lagjes Holtë në Gramsh se zgjedhjet do të zhvillohen...

Balla: Zgjedhjet me 30 qershor, ai ç’dekret nuk ekziston në Kushtetutë

para 3 muajve - Vizion Plus

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla ka ripërsëritur faktin se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen. Në fjalën e tij Balla është...

Balla në Gramsh: Zgjedhjet më 30 qershor, PS nis shkarkimin e Metës

para 3 muajve - Opinion

Taulant Balla, kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, ka përsëritur përsëri nga qyteti i Gramshit se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 qershor. Sipas...

Balla nga Gramshi: Zgjedhjet në 30 qershor dhe nuk e luan topi!

para 3 muajve - Medial

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla deklaroi nga Gramshi se zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe nuk mund ti ndalë as Luli...

Taulant Balla: 30 Qershorin s’e luan as topi, Meta bëri një vrimë në ujë dhe do i japim përgjigjen e merituar

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në një takim me banorë të lagjes Holtë në Gramsh tha se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk...

“Meta bëri një vrimë në ujë, Mona e Luli nuk mund...”, Balla i vendosur tregon çfarë do ndodhë më 30 Qershor

para 3 muajve - Sot News

'Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë as Luli e Berisha dhe as Monika e Meta'. Ka qenë kjo deklarata e Kryetarit të Grupit Parlamentar...

Balla: 30 qershorin nuk e luan as topi, Metës do t’i japim përgjigjen e merituar

para 3 muajve - Java News

‘Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë as Luli e Berisha dhe as Monika e Meta’. Ka qenë kjo deklarata e Kryetarit të Grupit Parlamentar...

Taulant Balla: 30 Qershorin s’e luan as topi, Meta bëri një vrimë në ujë dhe do i japim përgjigjen e merituar

para 3 muajve - Lexo

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në një takim me banorë të lagjes Holtë në Gramsh tha se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk...

Balla: 30 qershorin s’e luan as topi, Metës do t’i japim përgjigjen e merituar

para 3 muajve - Java News

‘Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë as Luli e Berisha dhe as Monika e Meta’. Ka qenë kjo deklarata e Kryetarit të Grupit Parlamentar...

Balla: 30 qershorin s’e luan as topi, Meta bëri një vrimë në ujë

para 3 muajve - Java News

‘Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë as Luli e Berisha dhe as Monika e Meta’. Ka qenë kjo deklarata e Kryetarit të Grupit Parlamentar...

Balla: Ilir Metën do ta shkarkojmë. Ramën e mbështet populli

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryetari i grupit të PS, Taulant Balla i ka dhënë mbështetje kandidates së PS në Gramsh Luljeta Dollani, e cila rikandidon në atë bashki. Kreu i Grupit Parlamentar socialist theksoi se “zgjedhjet do të...

Balla i bindur: Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 qershor

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla deklaroi nga Gramshi se zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe nuk mund ti ndalë as Luli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK