http://kariera.mk

Paskal Milo: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve

para 3 muajve - Ina

Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në...

30 qershori jo i paprekshëm për Paskal Milon: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve

para 3 muajve - Top Channel

Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që pranon shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me Ilir Metën,...

Edhe Paskal Milo kundër 30 qershorit: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve

para 3 muajve - Top Channel

Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që pranon shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me Ilir Metën,...

Paskal Milon: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve

para 3 muajve - Portalb

PDS është regjistruar gjithashtu në KQZ për të marrë pjesë në zgjedhje në datën e parë të përcaktuar nga Meta, por Milo tha të hënën në emisionin ‘Open’ se ndihet i shqetësuar se kriza e rëndë politike...

"Devijon" Milo: S'ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, jemi gati të diskutojmë me të gjitha partitë

para 3 muajve - Albeu

Ka reaguar Paskal Milo pas takimit që patën ditën e sotme aleatët e djathtë me Presidentin Meta lidhur me vendosjen e një datë të re zgjedhjesh. Ai është shprehur se ka biseduar me shqetësim gjithë akualitetin...

Milo takon Metën: S’është e rëndësishme data, por stabiliteti

para 3 muajve - BalkanWeb

Kreu i PDS Paskal Milo ka zhvilluar një takim me presidentin e vendit Ilir Meta. Milo foli për medias menjëherë pas takimit me kreun e shtetit. “Me presidentin e republikës diskutuam rreth situatës dhe...

Milo pas takimit Metën: Të luftojmë për interesin kombëtar

para 3 muajve - Opinion

Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo pas takimit me presidentin Ilir Meta, është shprehur se aid do të vijojë takimet deri në zgjidhjen e krizës politike. Milo tha se palët politike duhet të...

30 qershori/ Data edhe mund të preket për Paskal Milon, por të ruajmë standartet

para 3 muajve - Java News

Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në...

Aleati i Ramës: 30 qershori mund të preket, s`ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por si

para 3 muajve - LajmiFundit

Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me presidentin Ilir Meta, Paskal Milo theksoi se “s’ka rëndësi se kur bëhen zgjedhjet, rëndësi ka që të bëhen sipas standardeve dhe të plotësojnë kriteret demokratike,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK