http://kariera.mk

Minxhozi: Shtyrja e zgjedhjeve e dëmshme, veprimi ndaj Metës gjest politik pa pasoja institucionale

para 3 muajve - Vizion Plus

Situata e fundit politike në të cilën gjendet vendi, në retorikën e trekëndëshit qeveri-opozitë-president tregon sikur po shkojmë drejt konfrontimit dhe një situate te rrezikshme me 30 qershor. Kreu i...

Minxhozi: Shtyerja e zgjedhjeve e dëmshme, veprimi ndaj Metës gjest politik pa pasoja institucionale

para 3 muajve - Vizion Plus

Situata e fundit politike në të cilën gjendet vendi, në retorikën e trekëndëshit qeveri-opozitë-president tregon sikur po shkojmë drejt konfrontimit dhe një situate te rrezikshme me 30 qershor. Kreu i...

Vasili i përgjigjet Ramës: Shqiptarët besojnë atë që është esëll

para 3 muajve - BalkanWeb

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Edi Rama postoi në “Instagram” një video, ku krahason fjalën e presidentit Meta dhe presidentit të KE Jean-Claude Juncker. Vasili...

LSI del me deklaratë të fortë dhe i përgjigjen Ramës: Shqiptarët besojnë atë që është esëll!

para 3 muajve - Sot News

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Edi Rama postoi në “Instagram” një video, ku krahason fjalën e presidentit Meta dhe presidentit të KE Jean-Claude Juncker. Vasili...

“Kujt t’i besoni?”, Vasili i përgjigjet Ramës: Atij që është esëll

para 3 muajve - Koha Jone

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar ndaj një video të postuar nga Edi Rama, ku kryeministri u kërkon qytetarëve të besojnë Presidentin Meta, apo Presidentin e KE, Junker për datën e zgjedhjeve....

Vasili i përgjigjet Ramës

para 3 muajve - Koha Jone

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar ndaj një video të postuar nga Edi Rama, ku kryeministri u kërkon qytetarëve të besojnë Presidentin Meta, apo Presidentin e KE, Junker për datën e zgjedhjeve....

“Mister 1 Prilli”/ Vasili i përgjigjet Ramës për videon: Shqiptarët besojnë atë që është esëll, jo atë të prillit…

para 3 muajve - Standard

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social Facebook ka ironizuar deklaratat e presidentit të Komisionit Europian, Jean Claude Juncker, pasi dje në konferencë me kryeministrin Edi Rama nga Brukseli...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?

para 3 muajve - BalkanWeb

Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit...

Besoni Metën apo Junckerin? Rama pyet shqiptarët

para 3 muajve - Albeu

Edi Rama i është drejtuar shqiptarëve duke i pyetur se cilit i besonin, Metës apo Junckerit në lidhje me integrimin e vendit në BE. Juncker tha se Shqipëria do të integrohej shpejt në BE, kurse Meta theksoi...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?

para 3 muajve - Medial

TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit...

Data e zgjedhjeve/ Rama: Kë duhet të besojnë shqiptarët, Metën apo Juncker?

para 3 muajve - Medial

Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e...

VIDEO/ Kujt i besoni, Metës apo Juncker?! Rama pyet shqiptarët

para 3 muajve - Gazeta Tema

Sot në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama ishin të pranishëm dhe më afër njëri-tjetrit. Por pavarësisht kësaj, Rama nuk harroi të thumbojë Metën. Rama ka...

Data e zgjedhjeve/ Rama: Kë duhet të besojnë shqiptarët, Metën apo Juncker?

para 3 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e...

Ishin të pranishëm në të njëjtën ceremoni, Rama i nxjerr videon dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë Metës (Ka vetëm dy fjalë për Presidentin)

para 3 muajve - Sot News

Ndërkohë që ditën e sotme ka marrë pjesë në 20-vjetorin e lirisë së Kosovës dhe ka qenë shumë pranë Metës, kryeministri Rama ka reaguar me një postim në Instagram, me të cilën i jep një ‘shuplakë’ të fortë...

Ish-deputeti ironizon Junckerin: Shqiptarët besojnë atë që është esëll

para 3 muajve - LajmiFundit

“BRUKSELI: Zgjedhjet në 30 qershor. Askujt s’mund t’i ndalohet e drejta të votojë. E kundërta i bie ndesh rrugës europiane të Shqipërisë. Shqipëria meriton çeljen e negociatave. Të gjitha palët duhet të...

Petrit Vasili i përgjigjet Ramës: “Shqiptarët besojnë atë që është esëll, jo atë që ka postuar Mister 1 Prilli!!”

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar ndaj një video të postuar nga Edi Rama, ku kryeministri u kërkon qytetarëve të besojnë Presidentin Meta, apo Presidentin e KE, Junker për datën e zgjedhjeve....

Rama publikon videon domethënëse dhe ka një pyetje për shqiptarët: Kujt i besoni, Metës apo Junckerit?

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka një pyetje për shqiptarët lidhur me dy deklarata kontradiktore të bëra në një ditë lidhur me zgjedhjet lokale të 30 qershorit dhe ndikimin e tyre në perspektivën europiane të vendit....

Rama publikon videon në lidhje me Metën dhe ka një pyetje për shqiptarët…

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka një pyetje për shqiptarët lidhur me dy deklarata kontradiktore të bëra në një ditë lidhur me zgjedhjet lokale të 30 qershorit dhe ndikimin e tyre në perspektivën europiane të vendit....

Kujt i besoni, Metës apo Juncker?! Rama pyet shqiptarët

para 3 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka një pyetje për shqiptarët  lidhur me dy deklarata kontradiktore të bëra në një ditë lidhur me zgjedhjet lokale të 30 qershorit dhe ndikimin e tyre në perspektivën europiane të...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?

para 3 muajve - Illyria

Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit...

Gafa e Junker bëhet meme: "Kur të duash ti o buçko, ta prish daja ty"(FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Pas konferencës së kryeministrit Edi Rama me Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel rrjeti ka "plasur" në gallata e meme. Junker njihet si pijedashës, dhe për shak të ngatëresës...

Juncker puth Ramën: Kur janë zgjedhjet në Shqipëri, në fund të prillit?

para 3 muajve - InfoShqip

Ka pasur një moment të pikant në konferencën për shtyp mes Edi Ramës dhe Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel. Presidenti i Komisionit Evropian pyeti: “Kur mbahen zgjedhjet në Shqipëri… në fund...

Zgjedhjet në Prill? Presidenti i KE-Ramës: Kur të duash buçko, ta prish Daja ty!

para 3 muajve - Koha Jone

Lapsusi ose e ndikuar nga diçka tjetër, Jean Claude Juncker, Presidenti i Komisionit Europian ka bërë një pyetje gjatë konferencës për shtyp në Bruksel me kryeministrin Edi Rama se: ”Kur mbahen zgjedhjet...

Juncker tapë në konferencë me Ramën!!!! Plasin memet në rrjet…

para 3 muajve - Standard

Të dy jashtë realitetit në mënyrën e tyre. Rama më hallin e vet të vizave, Juncker me problemet e alkoolit kanë dalë në konferencë shtypi dhe kanë gajasur gazetarët në Bruksle kur Juncker është shprehur...

Mos e humbisni këtë video/ Juncker ‘tapë’: Zgjedhjet kanë mbaruar në 30 prill…

para 3 muajve - Standard

Juncker: Do të mbahen zgjedhjet në Shqipëri, në fund të muajit…prill? Rama : Qershor. Juncker : Po, domethënë, janë në muajin e fundit pas muajit të fundit… (Gazetarët qeshin) Juncker : Ah, po qershor,...

Gafa e Junker bëhet meme: “Kur të duash ti o buçko, ta prish daja ty”

para 3 muajve - Lajme.al

Pas konferencës së kryeministrit Edi Rama me Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel rrjeti ka “plasur” në gallata e meme. Junker njihet si pijedashës, dhe për shak të ngatëresës...

Rama e korrigjon Junckerin gjatë konferencës

para 3 muajve - Shenja

Juncker: Do të mbahen zgjedhjet në Shqipëri, në fund të muajit…prill? Rama : Qershor. Juncker : Po, domethënë, janë në muajin e fundit pas muajit të fundit… (Gazetarët qeshin) Juncker : Ah, po qershor,...

Presidenti i Komisionit Evropian: Kur i keni zgjedhjet, në prill?!

para 3 muajve - Koha Jone

Ka patur një moment të “çuditshëm” këtë të martë në Bruksel teksa në konferencë për shtyp mes Ramës e Jean Claude Juncker, Presidenti i Komisionit Evropian ka bërë një pyetje… “kur mbahen zgjedhjet në...

“Zgjedhjet kanë mbaruar në prill”- ish deputeti ironizon presidentin e KE: E thotë me gojën e tij!

para 3 muajve - Sot News

Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar me lapsusin e Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker, i cili tha sot se zgjedhjet ishin vendosur për në fund të prillit,...

Gafa e Juncker me datën e zgjedhjeve në Shqipëri. Një puthje Ramës

para 3 muajve - Opinion

Në konferencën për shtyp mes Edi Ramës dhe Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel ka pasur një moment pikant. Ashtu siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Presidenti i Komisionit Evropian pyet se...

“Çfarë zgjedhjesh do të bënte në 30 qershor Rama?” Ironizon Vasili: Zgjedhjet kanë mbaruar në prill

para 3 muajve - Standard

Ka pasur një moment të pikant në konferencën për shtyp mes Edi Ramës dhe Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel. Presidenti i Komisionit Evropian pyeti: “Kur mbahen zgjedhjet në Shqipëri… në fund...

Vasili: Zgjedhjet kanë mbaruar në prill

para 3 muajve - Koha Jone

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për qëndrimin e preisdentit të KE, i cili tha se zgjedhjet duhet të zhvillohen në datën e caktuar… në muajin prill. “Zgjedhjet kane mbaruar ne prill. Çfarë zgjedhjesh...

Junker puth Ramën dhe ngatërron datën e zgjedhjeve

para 3 muajve - Albeu

a patur një moment të "çuditshëm" këtë të martë në Bruksel teksa në konferencë për shtyp mes Ramës e Jean Claude Juncker , Presidenti i Komisionit Evropian ka bërë një pyetje… "kur mbahen zgjedhjet në...

Jucker bën gafën për zgjedhjet lokale, puth Ramën: Kur janë zgjedhjet në Shqipëri…në fund të prillit?

para 3 muajve - Standard

Ka pasur një moment të pikant në konferencën për shtyp mes Edi Ramës dhe Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel. Presidenti i Komisionit Evropian pyeti: “Kur mbahen zgjedhjet në Shqipëri… në fund...

VIDEO nga konferenca me Ramën. Juncker krejt tapë: Zgjedhjet e muajit prill duhet të mbahen

para 3 muajve - Koha Jone

Presidenti i Komisionit Eropian as e ka idenë se kur mbahen zgjedhjet në Shqipëri dhe jo më të jetë i informuar për problematikën që ka ky proces ligjor, bojkotin e opozitës, mungesën e garës dhe tashmë...

Juncker ‘tapë’ në takimin me Ramën!!! VIDEO/ E puth Kryeministrin, por… s’e mbajnë këmbët

para 3 muajve - Standard

Jean-Claude Juncker, Presidenti i Komisionit Europian, njihet si pijedashës, por edhe për gafat e tij në takime të rëndësishme të nivelit të lartë. Ai ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Kryeministrin...

LAJM I FUNDIT/ Presidenti i KE-së, Juncker krah Ramës: Zgjedhjet duhet të mbahen në 30 qershor, ndryshe do të dëmtohej Shqipëria!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i KE-së, Jean-Claude Juncker, ka kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve vendore në 30 qershor, gjatë një conference për shtyp me kryeministrin Edi Rama. Në të kundërt, sipas Juncker, do të dëmtoheshin...

Presidenti i padurushëm, i përgjigjet postimit të Ramës në Twitter (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Vijojnë replikat mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Ilir Meta . Këtë të martë Presidenti doli sërish në një konferencë për shtyp duke deklaruar se dekreti për vendosjen e datës së zgjedhjeve i takon...

Rama insiston: Zgjedhjet do bëhen më 30 qershor

para 3 muajve - Alsat-M

Menjëherë pas deklaratës së presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta se pa dekretin e tij nuk ka zgjedhje në Shqipër, ka reaguar në “Twitter” kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Rama me një fjali të vetme...

Flakë për flakë/ Meta-Ramës: Shqiptarët s’kanë nevojë për votime

para 3 muajve - BalkanWeb

Presidenti Ilir Meta i ëhstë përgjigjur flakë për flakë kryeminsitrit të vendit Edi Rama që nuk luan nga e tija, e thotë se zgjedhejt do mbahen më 30 qershor. Përmes një postimi të shkurtër në Facebook,...

Rama i përgjigjet Metës: Zgjedhjet do bëhen më 30 qershor

para 3 muajve - BalkanWeb

Menjëherë pas deklaratës së presidentit Meta se pa dekretin e tij nuk ka zgjedhje, ka reaguar në “Twitter” kryeministri i vendit Edi Rama. Rama thotë se zgjedhjet do të zhvillohen më datë 30 qershor. “Zgjedhjet...

Juncker puthje për Ramën, dru për Metën: Zgjedhjet në 30 qershor

para 3 muajve - Lexo

Jo vetëm OSBE, por edhe BE shprehet qartë kundër vendimit të presidentit Meta për të shfuqizuar 30 qershorin si datën e mbajtjes së zgjedhjeve në një zë: Kjo nuk duhet të ndodh, zgjedhjet duhet të jenë...

“Zgjedhjet do të bëhen më 30 qershor”/ Meta i përgjigjet flakë për flakë Ramës

para 3 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur menjëherë kryeminsitrit të vendit Edi Rama që nuk luan nga e tija, e thotë se zgjedhjet do mbahen më 30 qershor. Vetëm me një fjali, ashtu siç Rama bëri, por vetëm...

Meta i thotë të gjitha me një fjali: Shqiptarët kanë nevojë për zgjedhje, jo për votime

para 3 muajve - Standard

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sërish pak minuta më parë në profilin e tij në facebook, duke përcjellë edhe njëherë i qartë vendimin e tij për shtyrjen e zgjedhjeve të datës 30 qershor....

Replikat/ Presidenti i përgjigjet Ramës: Shqiptarët duan zgjedhje, jo votime!

para 3 muajve - Koha Jone

Pas konferencës për mediat dhënë nga kreu i shtetit, Ilir Meta, ku theskoi se zgjedhjet në këto kushte ku ndodhet vendi nuk mund të mbahen pa marrëveshje, ka ardhur reagimi i kryeministrit Edi Rama. “...

Rama i përgjigjet shkurt Metës: Zgjedhjet do të bëhen me 30 qershor

para 3 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet shkurtimisht Presidenti Ilir Meta në rrjetin social, Twitter , duke shkruar se zgjedhjet do të bëhen më 30 qershor shoqëruar me një "buzëqeshje". Kryeministri Rama në...

"30 qershori", Rama i përgjigjet Metës vetëm me një fjali

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur shkurtimisht Presidenti Ilir Meta në rrjetin social, Twitter, duke shkruar se zgjedhjet do të bëhen më 30 qershor. Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor-- — Edi Rama...

Zgjedhjet, Rama i përgjigjet Metës nga Brukseli

para 3 muajve - Opinion

Nga Brukseli Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Metës. Në një reagim në Twiter, Rama thekson se zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor. „Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor” -shkruan Rama.

Edi Rama i përgjigjet Metës nga Brukseli: Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor. Pikë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar nga Brukseli, pas konferencës së Ilir Metës. Ai është mjaftuar vetëm me një fjali, duke thënë se zgjedhjet do të bëhen me 30 qershor. “Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor”,...

Presidenti i KE ‘fundos’ Metën dhe PD-LSI: Zgjedhjet janë caktuar në 30 qershor dhe duhet të zhvillohen, në të kundërt dëmtohet e ardhmja e vendit! Qytetarëve nuk mund t’ju mohohet e drejta e votës

para 3 muajve - Lexo

NË Konferencën e përbashkët për mediat te kryeministrit Rama me Presidentin e Komisionit Europian Jean-Claude Juncker, ky i fundit i ka dhene nje ‘shuplake’ te forte Metes dhe opozites, per zgjedhjet e...

Petrit Vasili: Zgjedhjet kanë mbaruar në prill

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për qëndrimin e preisdentit të KE, i cili tha se zgjedhjet duhet të zhvillohen në datën e caktuar… në muajin prill. Zgjedhjet kanë mbaruar në prill. Çfarë zgjedhjesh...

Presidenti i KE ‘fundos’ Metën dhe PD-LSI: Zgjedhjet janë caktuar në 30 qershor dhe duhet të zhvillohen! Qytetarëve nuk mund t’ju mohohet e drejta e votës

para 3 muajve - Lexo

NË KonferencëN e përbashkët për mediat te kryeministrit Rama me Presidentin e Komisionit Europian Jean-Claude Juncker, ky i fundjt i ka dhene nje ‘shuplake’ te forte Metes dhe opozites. “Zgjedhjet janë...

Vendimi për zgjedhjet, Ilir Meta: Kam qenë pa qef, ja përgjigja ime për akuzat që më bëjnë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta ka komentuar reagimet e shumta pas vendimit për shtyrjen e datës së zgjedhjeve. Ai shprehet se e shpëtoi vendin nga një e keqe e madhe pavarësisht reagimeve që ka pasur. vijon

Anullimi i zgjedhjeve!!! LIVE/ Presidenti Meta deklaratë të fortë publike

para 3 muajve - Standard

Presidenti Meta deklaratë publike

Rama konfirmon nga Brukseli se zgjedhjet mbahen në 30 qershor, reagon Meta

para 3 muajve - Java News

Nga Brulseli, anë të një mesazhi në rrjetin social “Twitter”, kryeministri Edi Rama shkruan se “zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor”. Por këtë deklaratë nuk e ka pritur mirë presidenti Ilir Meta, i cili...

Rama insiston: Zgjedhjet do bëhen më 30 qershor

para 3 muajve - Lajm

Menjëherë pas deklaratës së presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta se pa dekretin e tij nuk ka zgjedhje në Shqipër, ka reaguar në “Twitter” kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Rama me një fjali të vetme...

Meta i përgjigjet postimit të Ramës në Twitter: Zgjedhje jo votime!

para 3 muajve - LajmiFundit

Këtë të martë Presidenti doli sërish në një konferencë për shtyp duke deklaruar se dekreti për vendosjen e datës së zgjedhjeve i takon vetëm Kreut të Shtetit dhe si i tillë data 30 qershor, tashmë e shfuqizuar...

Pas deklaratave të Metës, reagon Rama: Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor

para 3 muajve - Lexo

Pas deklaratave të Metës i cili doli dhe insistoi në vendimin e tij për mos zhvillimin e zgjedhjeve në 30 qershor ka reaguar kryeministri Rama në Twitter. Me anë të postimit Rama shkruan se zgjedhjet do...

Rama i prerë nga Brukseli dhe pas reagimit të Metës: Zgjedhjet më 30 qershor

para 3 muajve - LajmiFundit

Pas këmbnguljes së Presidentit Ilir Meta se nuk mund të zhvillohen zgjedhjet pa dekretin e tij, Edi Rama ka reaguar. Sipas Ramës zgjedhjet do të zhvillohet në 30 qershor. Duket se përplasja mes Presidentit...

Presidenti Meta reagon sërish: Shqiptarët kanë nevojë për ZGJEDHJE, jo për votime

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës ka reaguar sërish pak minuta më parë në profilin e tij në facebook, duke përcjellë edhe njëherë i qartë vendimin e tij për shtyrjen e zgjedhjeve të datës 30 qershor. ‘Shqiptarët...

Rama i përgjigjet shkurt Metës: Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor

para 3 muajve - Lajme.al

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet shkurtimisht Presidenti Ilir Meta në rrjetin social, Twitter, duke shkruar se zgjedhjet do të bëhen më 30 qershor shoqëruar me një “buzëqeshje”. Kryeministri Rama në...

Flakë për flakë ndaj Metës: zgjedhjet më 30 qershor!

para 3 muajve - Te Sheshi

“Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor” – kaq ka shkruar kryeministri Rama, si reagim ndaj Metës nga Brukseli ku ndodhet për një vizitë zyrtare. Pra Rama, përbetimit të presidentit për moszhvillim zjedhjesh...

Ilir Meta: Kam drekuar me Ramën para 10 ditësh, e dinte për anulimin e zgjedhjeve

para 3 muajve - LajmiFundit

Presidenti Ilir Meta doli një konferencë të jashtëzakonshme në orën 16:00 deklaroi se ishte i detyruar të shfuqizonte dekretin për datën e zgjedhjeve. I pyetur rreth shkarkimit të tij, i kërkuar nga mazhoranca...

Hapi i radhës? Presidenti Meta paralajmëron tjetër konferencë

para 3 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të jetë sërish sot para mediave. Kështu bën të ditur Presidenca në një njoftim zyrtar. Nuk dihet se cili do të jetë hapi i radhës i Kreut të Shtetit pasi maxhoranca...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK