http://kariera.mk

Rama: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë...

Edi Rama: Akti i Ilir Metës ka zbardhur planin dhe na tregoi se ‘ku fle lepuri’

para 3 muajve - Top Channel

Duke mos iu referuar asnjëherë si President i Republikës, kryeministri Edi Rama ka deklaruar se akti i Ilir Metës për të shfuqizuar 30 qershorin ka zbardhur të gjithë planin kundër reformës në drejtësi....

Rama nga Divjaka: Akti i Ilir Metës tregoi se ku fle lepuri

para 3 muajve - BalkanWeb

DIVJAKË Kryeministri Edi Rama nga Divjaka ku ishte për fushatën elektorale të 30 qershorit, foli edhe njëherë për shtyrjen e datës së zgjedhjeve nga ana e presidentit Iliri Meta. Rama theksoi se akti i...

Rama: Meta duhet të ikë, nuk mund ta tolerojmë papërgjegjshmërinë e presidentit

para 3 muajve - Medial

Partia Socialiste pavarësisht vendimit të presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit vijon fushatën e saj elektorale e bindur se zgjedhjet do të zhvillohen. Kryeministri Edi Rama këtë...

Divjaka, bashkia ku ndjehet më shumë se kudo Rilindja Urbane

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 12 qershor /MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama e cilësoi bashkinë e Divjakës  si zonën ku ndjehet më shumë se kudo, nga qendra deri në pjesët më të largëta nga qendra, Rilindja Urbane. Nga takimi që...

Anulimi i zgjedhjeve nga Meta, Rama: E kuptuam ku fle lepuri

para 3 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka vijuar me fushatën elektorale, ndonëse Presidenti Meta firmosi çdekretimin e datës 30 qershor, si data e zgjedhjeve lokale. I pranishëm në Divjakë, Rama tha se akti i fundit i...

Rama: Meta duhet të ikë, nuk mund ta tolerojmë papërgjegjshmërinë e presidentit

para 3 muajve - Vizion Plus

Partia Socialiste pavarësisht vendimit të presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit vijon fushatën e saj elektorale e bindur se zgjedhjet do të zhvillohen. Kryeministri Edi Rama këtë...

"Firmos dhe ç’firmos si i papërgjegjshmëm", Rama nuk tërhiqet, tregon çfarë do ndodhë në Parlament nesër

para 3 muajve - Sot News

Gjatë takimit me qytetarët në Divjakë Rama tha se Ilir Meta kreu një akt të shëmtuar pasi firmosi dekretin për anulimin e zgjedhjeve më 30 qershor. “Ilir Meta ka kryer një akt të panjohur në historinë...

Vendimi i Metës për zgjedhjet, Rama: Parlamenti reagon kur presidenti çmendet, ai s’e ka më vendin në atë zyrë. E dimë ku fle lepuri

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama pasi është kthyer nga Kosova, ka udhëtuar drejt Divjakës, për fushatën elektorale. Dhe natyrisht, në fjakën e tij është ndalur tek kërkesa e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve....

Anulimi i zgjedhjeve, Rama nuk ndalet: U zbardh plani, kjo është frika e Lulit dhe Monikës

para 3 muajve - Sot News

Pavarësisht se Presidenti Meta anuloi datën e zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit, PS-ja vijon e vendosur fushatën duke u shprehur e vendosur se zgjedhjet do të bëhen në këtë datë. Kryeministri Edi Rama...

Rama fushatë elektorale në Divjakë: E kuptuam ku fle lepuri

para 3 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka vijuar me fushatën elektorale, ndonëse Presidenti Meta firmosi çdkretimin e datës 30 qershor si data e zgjedhjeve lokale. I pranishëm në Divjakë, Rama tha se akti i fundit i Metës,...

Zgjedhjet, Rama: Parlamenti do reagoj sa herë presidenti çmendet

para 3 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka vijuar fushatën zgjedhore dhe pas anulimit të datës së 30 qershorit nga presidenti Ilir Meta. Rama u shpreh nga Divjaka se vendimi i Metës për anulimin e datës ka zbardhur plotësisht...

Rama: Kundërshtarët kanë kapitulluar, akti i Metës tregon ku fle lepuri. Nqs çmendet Presidenti ne duhet të marrim masa

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama pasi është kthyer nga Kosova, ka udhëtuar drejt Divjakës, për fushatën elektorale. Dhe natyrisht, në fjakën e tij është ndalur tek kërkesa e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve....

Edi Rama: Akti i Ilir Metës ka zbardhur planin dhe na tregoi se ‘ku fle lepuri’

para 3 muajve - 24 ore

Duke mos iu referuar asnjëherë si President i Republikës, kryeministri Edi Rama ka deklaruar se akti i Ilir Metës për të shfuqizuar 30 qershorin ka zbardhur të gjithë planin kundër reformës në drejtësi....

Rama për Metën: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet

para 3 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit, përcjell Sovrani. Nga Divjaka, ku prezantoi...

Rama për Metën: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet

para 3 muajve - Sovrani

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë...

Kryeministri i Shqipërisë: ‘Kuvendi reagon kur presidenti çmendet’

para 3 muajve - Albinfo

Një ditë para se Kuvendi i Shqipërisë të debatojë për mundësinë e shkarkimit të Presidentit, kryeministri Edi Rama ka thënë se akti i presidentit Ilir Meta është një akt i panjohur në historinë e qeverisjes...

Rama nga Divjaka: Meta nuk mund të qëndrojë më në zyrë! Me logjikën e tij, bota do të bëhej rrumpallë!

para 3 muajve - Lexo

Pavarësisht zhvillimeve të kësaj jave, kryeministri Edi Rama është shprehur i bindur për 30 Qershorin duke vijuar fushatën elektorale në Divjakë. Në fillim të fjalës, Rama tha se nuk ka vend më të përshtatshëm...

“Meta nuk mund të qëndrojë më në zyrë! Me logjikën e tij, bota do të bëhej rrumpallë!”

para 3 muajve - Java News

Pavarësisht zhvillimeve të kësaj jave, kryeministri Edi Rama është shprehur i bindur për 30 Qershorin duke vijuar fushatën elektorale në Divjakë. Në fillim të fjalës, Rama tha se nuk ka vend më të përshtatshëm...

Rama: Meta nuk mund të qëndrojë më në zyrë! Me logjikën e tij, bota do të bëhej rrumpallë!

para 3 muajve - Java News

Pavarësisht zhvillimeve të kësaj jave, kryeministri Edi Rama është shprehur i bindur për 30 Qershorin duke vijuar fushatën elektorale në Divjakë. Në fillim të fjalës, Rama tha se nuk ka vend më të përshtatshëm...

Rama vijon fushatën në Divjakë: Akti i fundit i Ilir Metës na tregoi se ku fle ‘lepuri’

para 3 muajve - Java News

Pavarësisht zhvillimeve të kësaj jave, kryeministri Edi Rama është shprehur i bindur për 30 Qershorin duke vijuar fushatën elektorale në Divjakë. Në fillim të fjalës, Rama tha se nuk ka vend më të përshtatshëm...

Rama për Metën: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet

para 3 muajve - Periskopi

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë...

Rama i rikthehet fushatës: nëse bota do hynte në logjikën e Ilir Metës…

para 3 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Rama iu rikthye fushatës elektorale për Lokalet e 30 qershorit, ku nga Divjaka komentoi aktin e presidentit Meta me ç’dekretim të njëanshëm e të diskuteshëm zgjedhjesh. “Sikur bota të hynte...

Rama: Meta e humbi të drejtën të jetë President

para 3 muajve - LajmiFundit

Edi Rama ditën e sotme nga Divjaka ka komentuar vendimin e Presidentit Meta për ndryshimin e datës së zgjedhjeve. Sipas Ramës ky është një veprim i paprecedentë , nga i cili ka kuptuar ku fle lepuri. “...

Rama: Meta nuk meriton të jetë presidentit, c`firmosi se pa filxhanin e Monikës

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se akti i Ilir Metës për të shfuqizuar 30 qershorin ka zbardhur të gjithë planin kundër reformës në drejtësi. Nga Divjaka ku prezantoi kandidaten e Ps, Rama theksoi se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK