http://kariera.mk

“COACH REPUTATION RANKING”: GUARDIOLA MË I MIRI NË BOTË

para 3 muajve - Klan Macedonia

“Coach Reputation Ranking” e ka publikuar listën me top dhjetë trajnerët më të mirë në botë për sezonin 2018/19. Trajneri i Mançester Cityt, Pep Guardiola  kryeson listën e  10 trajnerëve më  të mirë ...

Guardiola zgjidhet trajneri më i mirë në botë

para 3 muajve - Zhurnal

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation Ranking”. “Coach Reputation Ranking” e...

Guardiola zgjedhet trajneri më i mirë në botë

para 3 muajve - Periskopi

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation Ranking”. “Coach Reputation Ranking” e...

Suksesi në Angli, prioritet para atij në Evropë për Guardiolën

para 3 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka sugjeruar që suksesi me Manchester City-n në Angli është më i rëndësishëm se sa suksesi në Evropë. Këto komente të tij vijnë pasi Qytetarët e siguruan titullin...

Arteta bën “spiunin” e shefit, zbulon çelësin e suksesit të Guardiolës

para 3 muajve - Koha.mk

Pep Guardiola nuk është vetëm gjeni taktik, por edhe një punëtor i palodhur në prapaskenë, sipas ndihmësit të tij, Mikel Arteta. Trajneri katalanas zëvendësoi Manuel Pellegrini në “Etihad”, në vitin 2016,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK