http://kariera.mk

Fali Ramadani, “Raiola i Lindjes” dhe vartësi i perandorisë së errët të Zahavit! Ja pse Agnelli i besoi Sarrin!

para 3 muajve - Koha.mk

Deri më sot, fotografitë e tij ishin shumë të rralla nëse bëhet një kërkim në Google, duke qenë shpesh një person që punon në fshehtësi, asnjëherë nën dritën e diellit. Jorge Mendes dhe Mino Raiola janë...

Menaxheri tetovar, Fali Ramadani, “Raiola i Lindjes”

para 3 muajve - Tetova1

Deri më sot, fotografitë e tij ishin shumë të rralla nëse bëhet një kërkim në Google, duke qenë shpesh një person që punon në fshehtësi, asnjëherë nën dritën e diellit. Jorge Mendes dhe Mino Raiola janë...

Fali Ramadani, “Raiola i Lindjes” dhe vartësi i perandorisë së errët të Zahavit! Ja pse Agnelli i besoi… Sarrin!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Deri më sot, fotografitë e tij ishin shumë të rralla nëse bëhet një kërkim në Google, duke qenë shpesh një person që punon në fshehtësi, asnjëherë nën dritën e diellit. Jorge Mendes dhe Mino Raiola janë...

Fali Ramadani, “Raiola i Lindjes” dhe vartësi i perandorisë së errët të Zahavit! Ja pse Agnelli i besoi… Sarrin!

para 3 muajve - Lajm

Deri më sot, fotografitë e tij ishin shumë të rralla nëse bëhet një kërkim në Google, duke qenë shpesh një person që punon në fshehtësi, asnjëherë nën dritën e diellit. Jorge Mendes dhe Mino Raiola janë...

Fali Ramadani, “Raiola i Lindjes”, tetovari që do sjelli Sarrin në Torino

para 3 muajve - Java News

Deri më sot, fotografitë e tij ishin shumë të rralla nëse bëhet një kërkim në Google, duke qenë shpesh një person që punon në fshehtësi, asnjëherë nën dritën e diellit. Jorge Mendes dhe Mino Raiola janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK