http://kariera.mk

Hysaj drejt largimit nga Napoli, por De Laurentiis i vendos një çmim të kripur

para 3 muajve - Koha Jone

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli gjatë kësaj vere.  Ardhja e Di Lorenzos për krahun e djathtë i ka hapur rrugën e largimit mbrojtësit të kombëtares sonë. Për të sipas “La Gazzetta dello Sport”, presidenti...

Elseid Hysaj drejt largimit nga Napoli, por De Laurentiis i vendos një çmim të kripur

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli gjatë kësaj vere.  Ardhja e Di Lorenzos për krahun e djathtë i ka hapur rrugën e largimit mbrojtësit të kombëtares sonë. Për të sipas “La Gazzetta dello Sport”, presidenti...

Lajm i madh, ja ku po transferohet Hysaj

para 3 muajve - OraInfo

Mbrojtësi kosovar, Elseid Hysaj është emri më i komentuar ditëve të fundit. Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi i kombëtares është një hap larg “divorcit” me klubin bardhekaltër....

Elseid Hysaj një hap larg Interit, mbrojtësi ka akord me zikaltrit

para 3 muajve - Koha Jone

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi i kombëtares është një hap larg “divorcit” me klubin bardhekaltër. E ardhmja e tij ka qenë gjithmonë një mister, ashtu siç ka qenë edhe...

Ja ku pritet të përfundojë Elseid Hysaj

para 3 muajve - KosovaPress

Kjo pritet të jetë një verë e “nxehtë” për mbrojtësin e krahut të djathtë, pasi do të vendoset e ardhmja e tij. Janë disa alternativa për shkodranin, i cili kërkohet nga Atletico Madrid, apo Chelsea e...

E bujshme/ Shakohoxha e zbulon live: Hysaj ka firmosur me këtë skuadër

para 3 muajve - Medial

Kombëtarja shqiptare mundi sonte 2-0 Moldavinë, ndërsa pas ndeshjes, Elseid Hysaj ka folur për ndeshjen, por edhe për të ardhmen. Shkodrani tha se aktualisht është pushimi dhe se ka kontratë ende me Napolin...

Bomba e mëngjesit: Ylli i Kombëtares shqiptare nënshkruan me Interin

para 3 muajve - OraInfo

Elseid Hysaj gjatë verës do të largohet nga Napoli. Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha, është i sigurt se Elseid Hysaj do të transferohet te Inter. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, do...

Shakohoxha: Hysaj ka nënshkruar për këtë skuadër

para 3 muajve - Ina

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, do të largohet nga Napoli këtë verë, për të provuar një aventurë të re. Derisa në mediet e huaja përmenden emrat e shumë skuadrave, si kandidate për të transferuar...

Hysaj: Roli i ri po më pëlqen shumë, e ardhmja ime do jetë…

para 3 muajve - SuperSport

Elseid Hysaj u ndal para mikrofonave të Supersport, në përfundim të ndeshjes me Moldavinë, ku vlerësoi lojën e kuqezinjve dhe veçanërisht suksesin. Paneli në studion e emisionit “Kuqezi” ngulmoi për t’i...

HISTORIKE/ Elseid HYSAJ ka firmosur me INTERIN, e zbulon Dritan SHAKOHOXHA

para 3 muajve - Newsport

Elseid Hysaj, në prononcimin e tij për Supersport është shprehur ndër të tjera se përsa i përket të ardhmes nuk e mendon, mendon vetëm për pushimet. “Skuadra ime e së ardhmes? Është pushimi. Për momentin nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK