http://kariera.mk

Reali i tejmbushur me futbollistë, 11 kanë “vizë të kuqe”

para 3 muajve - Koha Jone

Transferimi i Ferland Mendy nga Real Madrid, ka ndezur një problem të madh në ekipin blaugrana. Në një sezon, çdo skuadër duhet të ketë në dispozicion 25 futbollistë, por për momentin skuadra merengues...

Bëhet ‘llugë’ e madhe në Real Madrid

para 3 muajve - Sovrani

Ardhja e Ferland Mendy ka çuar numrin e lojtarëve të Real Madridit në gjithsej 37, duke theksuar më tej nevojën për të lëvizur disa trupa në këtë verë me një maksimum prej 25 lojtarëve të lejuar në skuadër,...

Ceballos konfirmon largimin nga Reali

para 3 muajve - Koha.net

Mesfushori Dani Ceballos ka konfirmuar se gjatë verës do të largohet nga Real Madridi, përcjellë "Marca" të mërkurën. Ceballos thotë se ka vendosur të largohet pas bisedave me trajnerin Zinedine Zidane,...

Zidane i pamëshirëm, i tregon derën e largimit të birit!

para 3 muajve - Koha.mk

Trajneri i Real Madrid-it, Zinedine Zidane, i ka treguar derën e largimit djalit të tij, Luca. Portieri nuk mund të fitojë vendin e titullarit, ndërsa trajneri ia ka bërë të qartë “Gardianit të portës”:...

Dani Ceballos konfirmon largimin nga Real Madridi

para 3 muajve - Arbresh

Dani Ceballos ka konfirmuar se do të largohet nga Real Madrid këtë verë. Ish mesfushori i Real Betisit është përfolur shumë se është pjesë e lojtarëve që do të largohen dhe Ceballos ka lënë të kuptohet...

Zidane i pamëshirëm, i tregon derën e largimit të birit!

para 3 muajve - Sovrani

Trajneri i Real Madrid-it, Zinedine Zidane, i ka treguar derën e largimit djalit të tij, Luca. Portieri nuk mund të fitojë vendin e titullarit, ndërsa trajneri ia ka bërë të qartë “Gardianit të portës”:...

Interi pas Lucasit

para 3 muajve - Koha.net

Skuadra e Interit ka shprehur interesim për sulmuesin e Real Madridit, Lucas Vazquez. Lajmi është bërë i ditur të dielën nga e përditshmja spanjolle "Marca". Lucas pritet të largohet nga Reali këtë verë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK