http://kariera.mk

Sa janë paguar Messi e Ronaldo gjatë 12 muajve të fundit?

para 3 muajve - Ina

Lionel Messi e ka mposhtur Cristiano Ronaldon dhe është emëruar ylli më i paguar në botën e sportit, sipas listës së revistës prestigjioze Forbes. Ylli i Barcelonës i fitoi 127 milionë dollarë gjatë 12...

DEL RENDITJA/ “Leku letër”, Leo MESSI lojtari më i paguar në botë (MILIONA EURO NË VIT)

para 3 muajve - Newsport

Nuk mund të themi ende që ësht futbollisti me i mirë në botë por sipas revistes financiare Forbes, argjentinasi Lionel Messi është numri 1 me i paguar në botë. Në listen e publikuar me 100 sportistë më...

Shuma marramendëse, Messi më i paguari për vitin 2019

para 3 muajve - Lexo

Ylli argjentinas i “Barcelonës”, Lionel Messi është sportisti më i mirëpaguar në të gjithë planetin për vitin 2019 me 127 milion dollarë (112,5 milionë euro), sipas një klasifikimi të përvitshëm të revistës...

Renditja e “Forbes” për sportistët më të paguar, dominojnë futbollistët!

para 3 muajve - Gazeta Tema

“Forbes” ka publikuar listën e lojtarëve më të paguar në botë. Futbollistët janë ata që dominojnë më shumë listën si më të paguarit. Sportisti më i paguar është Lionel Messi që përfiton 127 milionë dollarë të...

Messi sportisti më i paguar në botë, ja kush radhitet pas tij!

para 3 muajve - Shenja

Lojtari i kombëtares argjentinase dhe Barcelonës, Lionel Messi është sportisti më i paguar vitin e kaluar, transmeton AA. Revista “Forbes” publikoi listën e sportistëve më të paguar të vitit të fundit,...

“Forbes”: Messi është sportisti më i pasur në botë, ja shifrat marramendëse!

para 3 muajve - Java News

Superstari i Barcelonës, Lionel Messi është emëruar atleti më i paguar në botë , duke lënë prapa rivalin Cristiano Ronaldo. Messi fitoi 127 milionë dollarë në 12 muajt e fundit, krahasuar me 109 milion...

Është Messi sportisti më i paguar në botë. Ja sa fiton “Pleshti”

para 3 muajve - BalkanWeb

Kampionë në fushën e lojës, por edhe në financa. Futbollistët janë sportistët më të paguar në botë, një fakt ky që konfirmohet në renditjen e publikuar nga prestigjozja “Forbes”. Në krye të listës është...

Është Messi sportisti më i paguar në botë. Ja sa fiton “Pleshti”

para 3 muajve - Koha Jone

Kampionë në fushën e lojës, por edhe në financa. Futbollistët janë sportistët më të paguar në botë, një fakt ky që konfirmohet në renditjen e publikuar nga prestigjozja “Forbes”. Në krye të listës është...

Sa janë paguar Messi e Ronaldo gjatë 12 muajve të fundit?

para 3 muajve - Zhurnal

Lionel Messi e ka mposhtur Cristiano Ronaldon dhe është emëruar ylli më i paguar në botën e sportit, sipas listës së revistës prestigjioze Forbes. Ylli i Barcelonës i fitoi 127 milionë dollarë gjatë 12...

Sa janë paguar Messi e Ronaldo gjatë 12 muajve të fundit?

para 3 muajve - Tetova1

Lionel Messi e ka mposhtur Cristiano Ronaldon dhe është emëruar ylli më i paguar në botën e sportit, sipas listës së revistës prestigjioze Forbes. Ylli i Barcelonës i fitoi 127 milionë dollarë gjatë 12...

Messi sportisti më i paguar në botë? Ja e vërteta…

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Kampionë në fushën e lojës, por edhe në financa. Futbollistët janë sportistët më të paguar në botë, një fakt ky që konfirmohet në renditjen e publikuar nga prestigjozja “Forbes”. Në krye të listës është...

Messi, sportisti më i paguar në botë

para 3 muajve - Sovrani

Kampionë në fushën e lojës, por edhe në financa. Futbollistët janë sportistët më të paguar në botë, një fakt ky që konfirmohet në renditjen e publikuar nga prestigjozja “Forbes”. Në krye të listës është...

Sa janë paguar Messi e Ronaldo gjatë 12 muajve të fundit?

para 3 muajve - Alsat-M

Lionel Messi e ka mposhtur Cristiano Ronaldon dhe është emëruar ylli më i paguar në botën e sportit, sipas listës së revistës prestigjioze Forbes. Ylli i Barcelonës i fitoi 127 milionë dollarë gjatë 12...

Publikohet lista me 10 sportistët më të paguar në botë: Messi lë prapa Ronaldon e Neymarin

para 3 muajve - Ekonomia Online

Revista e njohur amerikane “Forbes” ka publikuar listën me dhjetë sportistët më të paguar në botë, listë në të cilën prin ylli i Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi, transmeton Gazeta Metro. Lionel...

Fitime marramendëse/ Sa janë paguar Messi e Ronaldo gjatë 12 muajve të fundit?

para 3 muajve - Lexo

Lionel Messi e ka mposhtur Cristiano Ronaldon dhe është emëruar ylli më i paguar në botën e sportit, sipas listës së revistës prestigjioze Forbes. Ylli i Barcelonës i fitoi 127 milionë dollarë gjatë 12...

Ja kush janë 10 lojtarët më të paguar në botë!

para 3 muajve - Infokusi

Duke nisur me Lionel Messin i cili është lojtari më i paguar në botë, me të ardhura 127 milionë $ e duke vazhduar me Cristiano Ronaldon ja kush janë 10 lojtarët më të paguar në botë. Lionel Messi $127m...

Sa janë paguar Messi e Ronaldo gjatë 12 muajve të fundit?

para 3 muajve - Epoka e Re

Lionel Messi e ka mposhtur Cristiano Ronaldon dhe është emëruar ylli më i paguar në botën e sportit, sipas listës së revistës prestigjioze “Forbes”. Ylli i Barcelonës ka fituar 127 milionë dollarë gjatë...

Messi sportisti më i paguar në botë

para 3 muajve - RTV 21

Rrëzon nga froni Floyd Mayweather Lionel Messi ishte atleti më i paguar në botë gjatë vitit të kaluar, njoftoi revista “Forbes”. Mesfushori i Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi rrëzoi nga froni boksierin,...

Messi lë pas Ronaldon dhe Mayweather, sportisti më i paguar në botë

para 3 muajve - Java News

Lionel Messi ishte atleti më i paguar në botë gjatë vitit të kaluar, njoftoi Forbes. Mesfushori i Barcelonës dhe Argjentinës, Messi hodhi nga froni boksierin Floyd Mayweather si sportisti më i paguar në...

Ja kush janë 10 lojtarët më të paguar në botë!

para 3 muajve - Top Channel

Duke nisur me Lionel Messin i cili është lojtari më i paguar në botë, me të ardhura 127 milionë $ e duke vazhduar me Cristiano Ronaldon ja kush janë 10 lojtarët më të paguar në botë. Top Channel

Messi ia bën “bajat” Ronaldos dhe Neymarit

para 3 muajve - OraInfo

Cristiano Ronaldo i Juventusit është sportisti i dytë më i paguar në botë, pas Lionel Messit të Barcelonës. Lista u publikua nga revista Forbes dhe futbolli po merr gjithnjë e më shumë vëmendjen me 100...

10 sportistët më të paguar sipas ‘Forbes’

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ylli argjentinas ka arritur të udhëheq Barcelonën drejt sukseseve të mëdha në dekadën e fundit, teksa në aspektin personal ka fituar edhe pesë trofe të Topit të Artë. Përveç të qenit i pari në sport rekordet...

Revista Forbes publikon listën e lojtarëve me të pasur, Messi kryeson listën

para 3 muajve - Newsport

Lionel Messi është një nga lojtarët më të mirë në botë por, sipas revistes financiare Forbes, argjentinasi është numri 1 me i paguar në botë. Në listen e publikuar me 100 atletistët me të pasur në botë Lionel...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK