http://kariera.mk

Chelsea mban “peng” Sarrin, Paratici me mision në Londër

para 3 muajve - BalkanWeb

Juve-Sarri është një histori e cila po zgjatet më shumë seç duhet në kohë. Një muaj pas shkarkimit të Max Allegrit, “Zonja e Vjetër” ende nuk ka gjetur pasuesin e tij, për këtë arsyes, Fabio Paratici ka...

Chelsea mban “peng” Sarrin, Paratici me mision në Londër

para 3 muajve - Medial

Juve-Sarri është një histori e cila po zgjatet më shumë seç duhet në kohë. Një muaj pas shkarkimit të Max Allegrit, “Zonja e Vjetër” ende nuk ka gjetur pasuesin e tij, për këtë arsyes, Fabio Paratici ka...

E KRYER/ Jo vetëm SARRI për Juventusin, drejtori i bardhezinjve “zbarkon” në Londër

para 3 muajve - Newsport

Jo vetëm Sarri për Juventusin. Sikurse raporton Tuttomercatoëeb, Drejtori Sportiv i Juventusit, Fabio Paratiçi, ka udhëtuar për në Londër, për të vrojtuar nga më pranë situatën. Përveç trajnerit Sarri,...

Punë e kryer, Juventus dërgon personin kryesor në Londër për të nënshkruar me Sarrin

para 3 muajve - OraInfo

Drejtori sportiv i Juventusit Paratici ka shkuar në Londër për të përfunduar marrëveshjen për Maurizio Sarri. Zhvendosja e Sarri në Juventus është pothuajse marrëveshje e kryer dhe vetëm pritet që klubet...

Merr fund telenovela, Sarri prezantohet te Juventus këtë datë

para 3 muajve - Albeu

Mauricio Sarri do të jetë trajneri i Juventusit dhe për këtë nuk ka më dyshime. Kampionët e Italisë kanë kthyer sytë nga trajneri i Chelsea-t, por të cilin nuk kanë mundur ende ta prezantojnë, pasi bllokohet...

E BUJSHME/ Mauricio SARRI në “stacion”, Frank LAMPARD te Chelsea

para 3 muajve - Newsport

Maurizio Sarri dhe Juventus presin njëri- tjetrin dhe për pak kohë. Sot Fabio Paratici ka fluturuar në Londër për të biseduar me Chelsea për të ardhmen e teknikut toskan dhe të Emerson Palmierit. Dje agjenti...

Ronaldo takim me trajnerin e ardhshëm të Juves, gati prezantimi

para 3 muajve - GazetaBlic

Edhe pse Chelsea është duke u përpjekur të mbajë edhe një sezon trajnerin italian Maurizio Sarri, duket se kjo përpjekje e dëshpëruar e “blues” ka ardhur tepër vonë. Transferimi i Sarri te Juventusi është...

Ronaldo takim me trajnerin e ardhshëm të Juves, gati prezantimi

para 3 muajve - Java News

Edhe pse Chelsea është duke u përpjekur të mbajë edhe një sezon trajnerin italian Maurizio Sarri, duket se kjo përpjekje e dëshpëruar e “blues” ka ardhur tepër vonë. Transferimi i Sarri te Juventusi është...

Mbrojtësi i Chelseas flet për një transferim të mundshëm në Juventus

para 3 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Chelseas, Emersson foli në një konferencë për media pasi Italia mposhtin Bosnjën me rezultat final 2:1. Ka shumë thashetheme se Emersson shumë shpejt mund t’i bashkohet Juventusit këtë verë,...

ORA E FUNDIT: Chelsea lë Juventusin thatë, bllokon trajnerin Sarri!

para 3 muajve - Lexo

Chelsea ka vendosur të ndalojë kalimin e Maurizio Sarrit te Juventusi. “The Sun” hap gazetën për datën 11 qershor me frazën: Mbahu Sarri! U mendua se tekniku i Chelseas do të largohej drejt Juventusit,...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin në Londër

para 3 muajve - Koha Jone

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Nga Anglia: Chelsea nuk dëshiron ta shkarkojë Sarrin

para 3 muajve - GazetaBlic

Chelsea nuk dëshiron të shkarkojë Maurizio Sarri dhe ka bërë një përpjekje të fundit për të bindur italianin për të qëndruar tek ‘blut’, raporton The Sun. Trajneri italian i ka thënë Blues që ai dëshiron...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbaj Sarrin në Londër

para 3 muajve - Medial

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbaj Sarrin në Londër

para 3 muajve - BalkanWeb

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Chelsea me plan të madh për kthimin e legjendave

para 3 muajve - Fakti Ditor

Zyrtarët e ‘Bluve’ janë ulur për të diskutuar me trajnerin aktual të Derbyt për mundësinë e zëvendësimit të Maurizio Sarrit, i cili është në prag të largimit nga klubi. Italiani është gati të kompletojë...

E bujshme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin, por…

para 3 muajve - SuperSport

Juventusi vazhdon të jetë në pritje të Maurizio Sarrit dhe pasi ka marrë ok-in nga trajneri italian i cili po bën çdo tentativë të mundshme për të marrë lejen e kalimit nga Chelsea dhe për të marrë drejtimin...

Dështon transferimi i Sarrit te Juve?

para 3 muajve - OraInfo

Chelsea, po përpiqet të bindë Maurizio Sarrin që të refuzojë një ofertë nga Juventusi dhe të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani është parë favorit për të zëvendësuar Massimiliano Allegri në krye të...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

para 3 muajve - Klan Kosova

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Sarri – Chelsea, ja çfarë po ndodhë

para 3 muajve - GazetaBlic

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Chelsea nuk e ka ndërmend ta lëshoj Sarrin

para 3 muajve - KosovaPress

Megjithatë në orët e fundit një prapaskenë e bujshme vjen nga Anglia. Mediat britanike raportojnë se Chelsea ka bërë një tjetër tentativë in extremis për të mbajtur në skuadër edhe për një sezon trajnerin...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

para 3 muajve - Sovrani

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

E BUJSHME: Chelsea lë thatë Juventusin, ndryshon mendim për Sarrin!

para 3 muajve - Sovrani

Bllokadë! Chelsea ka vendosur të ndalojë kalimin e Maurizio Sarrit te Juventusi. “The Sun” hap gazetën për datën 11 qershor me frazën: Mbahu Sarri ! U mendua se tekniku i Chelseas do të largohej drejt...

S’ka më dilema, ky është trajneri i ri i Chelseas

para 3 muajve - OraInfo

Chelsea duket se ka gjetur trajnerin e ri. Chelsea do të takohet me Frank Lampard për të diskutuar e për t”ia ofruar rolin e menaxherit në Stamford Bridge pasi Juventusi përgatitet të njoftojë emërimin...

Sarri drejt Juventusit, CHELSEA rikthehen legjendën si trajner

para 3 muajve - Newsport

Maurizio Sarri së shpejti mund të jetë trajneri më i ri i Juventusit. Në të njëjtën kohë, edhe drejtuesit e klubit të Chelsea nuk kërkojnë të humbin kohë, dhe duket se kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK