http://kariera.mk

Bushi: Bullari dhe Broja nuk janë ende gati për kombëtaren A

para 3 muajve - Koha Jone

Trajneri i kombëtares Shpresa Alban Bushi doli paraditen e sotme në një konferencë për shtyp për të analizuar barazimin në sfidën kualifikuese ndaj Turqisë si dhe dy fitoret në 2 miqësoret e zhvilluara...

Bushi: Bullari dhe Broja nuk janë ende gati për kombëtaren A, Superioria prodhon!

para 3 muajve - SuperSport

Trajneri i kombëtares Shpresa Alban Bushi doli paraditen e sotme në një konferencë për shtyp për të analizuar barazimin në sfidën kualifikuese ndaj Turqisë si dhe dy fitoret në 2 miqësoret e zhvilluara...

Talenti i Shqipërisë: Synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - Fakti Ditor

Edhe këtu djaloshi nuk zhgënjeu, pasi zgjidhi i vetëm miqësoren e parë ndaj Uellsit, me dy gola në fitoren 2-1 dhe shënoi një tjetër gol në miqësoren e dytë ndaj uellsianëve, ndonëse të dy takimet i nisi...

Talenti i Shqipërisë: Synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - AlbPortali

Edhe këtu djaloshi nuk zhgënjeu, pasi zgjidhi i vetëm miqësoren e parë ndaj Uellsit, me dy gola në fitoren 2-1 dhe shënoi një tjetër gol në miqësoren e dytë ndaj uellsianëve, ndonëse të dy takimet i nisi...

Broja: Synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - GazetaBlic

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

VIDEO/ Alban BUSHI qorton Kombëtaren: Ne i dhurojmë golat, ju tregoj objektivin tonë më të madh

para 3 muajve - Newsport

Trajneri i kombëtares shqiptare U-21, Alban Bushi, në konferencën e tij për mediat, pas ndeshjes me Turqinë, e vlefshme për eleminatoret e Europianit, por gjithashtu edhe pas fitores 3-1 ndaj Uellsit në...

Broja: Synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - Arbresh

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Broja: Synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - Arbresh

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Talenti i Shqipërisë synon skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Broja: Synoj skuadrë e pare të Chelseat

para 3 muajve - Arbresh

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Broja: Fanella kuqezi më emocionon, synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Broja: Fanella kuqezi më emocionon, synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - SuperSport

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Talenti kuqezi: Synoj skuadrën e parë të Chelseat

para 3 muajve - Arbresh

Ndonëse pa mbushur ende 18 vjeç, Armando Broja shënoi tre gola me skuadrën shqiptare U19, në miqësoret ndaj Kosovës, të cilët bashkë me faktin që është pjesë e skuadrës së moshave të Chelseat në Londër,...

Spikati me U-21, rrëfehet talenti i Çelsit: Kam idhull Ronaldon, gjakun e kam këtu në Shqipëri dhe luaj me qejf për Kombëtaren

para 3 muajve - Newsport

Armando Broja ishte një nga lojtarët që spikati në ndy ndeshjet miqësore ndaj Uellsit. Sulmuesi 17-vjeçar aktivizohet te Çelsi U-18 dhe është një nga lojtarët kyç të skuadrës së tij. Karrierën e ka nisur...

Kombëtarja U21, fiton sfidat miqësore me Uellsin

para 3 muajve - Top Channel

Pas sfidës me Turqinë të mbyllur me barazimin 2-2, kombëtarja shqiptare e U21 zhvilloi dy ndeshje miqësore me Uellsin duke i fituar që të dyja. Nëse në ndeshjen e parë, kuqezinjtë e Alban Bushit fituan...

Shpresat mposhtin sërish Uellsin, Broja goleadori i ri i kuqezinjve

para 3 muajve - Lajm

Kombëtarja Shqiptare U21 ka fituar edhe miqësoren e dytë përballë Uellsit, e zhvilluar pasditen e sotme në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit të Durrësit. Kuqezinjtë e Alban Bushit e nisën mjaft mirë ndeshjen...

Shqipëria U-21 shkëlqen ndaj Uellsit, talenti i Çelsit s’ndalet!

para 3 muajve - BalkanWeb

Kombëtarja e moshave e drejtuar nga Alban Bushi ka fituar edhe përballjen e dytë në sfidën e luajtur kundër Uellsit në “Niko Dovana” të Durrësit. 21-vjeçarët kuqezinj kanë tronditur bashkëmoshatarët e...

Kambëtarja e shpresave fantastike përballë Uellsit

para 3 muajve - Albeu

Shqipëria U-21 ka fituar dhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Uellsit me rezultatin 3-1. Sfidë kjo e luajtur në stadiumin "Niko Dovana", të Durrësit. Djemtë e Bushit fituan më me lehtësi se sfidën e parë...

Shpresat mposhtin sërish Uellsin, Broja goleadori i ri i kuqezinjve

para 3 muajve - SuperSport

Kombëtarja Shqiptare U21 ka fituar edhe miqësoren e dytë përballë Uellsit, e zhvilluar pasditen e sotme në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit të Durrësit. Kuqezinjtë e Alban Bushit e nisën mjaft mirë ndeshjen...

U 21, Shqipëria mposht sërish Uellsin!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Vetëm 2 ditë më parë, Shqipëria U21 arriti të merrte një fitore në ndeshjen miqësore që luajti ndaj Uellsit duke fituar me rezultatin 2-1. Sot kuqezinjtë e vegjël zhvilluan një tjetër ndeshje miqësore...

Shpresat ia marrin dorën Uellsit, e mundin sërish në miqësore

para 3 muajve - Koha Jone

Shqipëria U-21 ka fituar dhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Uellsit me rezultatin 3-1. Bullari zhbllokoi rezultatin që në minutën e 8-të, ndërkohë 6 minuta më pas Mala do të dyfishonte rezultatin. Bushi...

Shqipëria fiton 3-1 ndaj Uellsit në miqësoren e dytë

para 3 muajve - KosovaPress

Pjesa e parë e ndeshjes ka dalë me rezultatin 2-0, golat për kuqezinjtë i kanë shënuar Bullari në minutën e 8-të dhe Mala në minutën e 15-të. Pjesa e dytë ka folur sërish për kombëtaren tonë ku sulmuesi...

Shqipëria shkatërron Uellsin, kuqezinjtë dominojnë dhe rikthejnë shpresën

para 3 muajve - Newsport

Shqipëri U 21 – Uells U 21 / 3-1 / MIQËSORE Ditën e sotme në stadiumin Niko Dovana të Durrësit është luajtur një ndeshje miqësore mes Shqipërisë dhe Uellsit për moshat U-21. Kjo sfidë ka përfunduar me...

Shqipëria leksion Uellsit në 45 minuta, lojtari i PARTIZANIT “bën ligjin” në pjesën e parë

para 3 muajve - Newsport

Shqipëri U-21 – Uells U-21, 2-0 / MIQËSORE Në Niko Dovana të Durrësit po luhet ndeshja miqësore Shqipëri-Uells, për moshat U-21. Sapo është mbyllur pjesa e parë dhe kuqezinjtë po fitojnë bindshëm me rezultatin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK