http://kariera.mk

Pezullohet vendimi për suspendimin e Mino Raiolas

para 3 muajve - Koha.net

Agjenti i disa prej futbollistëve më të njohur do të ketë të drejtë të kryejë profesionin e tij. Mino Raiola mund të kryejë shitjet apo blerjet e lojtarëve të cilët ai i ka nën menaxhim. Agjenti i famshëm...

CAS shfuqizon vendimin, Raolia gati për lëvizjet big!

para 3 muajve - SuperSport

Mino Raiola mund të bëjë merkato deri në korrik. Agjenti i famshëm i cili mori një goditje të rëndë pak javë më parë pasi u dënua nga FIFA me 3 muaj skualifikim për shkak të padisë që kishte bërë Federata...

Raiola merr frymë lirisht, CAS vendos për menaxherin e njohur

para 3 muajve - Newsport

Agjenti i Paul Pogba, Mino Raoiola mund të marrë frymë lirisht. Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) ka anuluar pezullimin e tij 3- mujor dhe kështu ai mund të rifillojë aktivitetin e tij. 51-vjeçari Raiola...

CAS pezullon vendimin për suspendim të Mino Raiolas

para 3 muajve - KosovaPress

Mino Raiola mund të kryejë shitjet apo blerjet e lojtarëve të cilët ai i ka nën menaxhim. Agjenti i famshëm i cili pak javë më parë pasi u dënua nga FIFA me 3 muaj për shkak të padisë që kishte bërë Federata...

Edhe CAS “ngrin” Raiolan, vendos kundër menaxherit të famshëm

para 3 muajve - Koha.mk

Pas skualifikimit me tre muaj, si masë ndëshkimore të vendosur ndaj Mino Raiola nga Federata Italiane e Futbollit e gjithashtu edhe nga FIFA, menaxheri i famshëm italo-holandez ka apeluar vendimet në zyrat...

Edhe CAS “ngrin” Raiolan, vendos kundër menaxherit të famshëm

para 3 muajve - GazetaBlic

Pas skualifikimit me tre muaj, si masë ndëshkimore të vendosur ndaj Mino Raiola nga Federata Italiane e Futbollit e gjithashtu edhe nga FIFA, menaxheri i famshëm italo-holandez ka apeluar vendimet në zyrat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK