http://kariera.mk

Icardi larg INTERIT, trajneri CONTE merr vendimin e papritur

para 3 muajve - Newsport

E ardhmja e Mauro Icardit është gjithmonë e më e paqartë. Bomberi nga Rosario nuk është më në planet e klubit zikaltër. Conte nga ana tjetër shpreson se Icardi do shitet sa më shpejt për të blerë kështu...

Sarri llogarit Icardin te Juventusi

para 3 muajve - Lexo

Tri vjet më pas, ëndrra “Mauro Icardi” mund të bëhet realitet për Maurizio Sarri. Trajneri i ardhshëm i Juventusit, në fakt, kurrë nuk e ka fshehur vlerësimin për ish-kapitenin e Interit. Aq shumë e pëlqente...

Shënon deri në 40 gola në sezon, Sarri e merr te Juventusi

para 3 muajve - Sovrani

Maurizio Sarri dhe Mauro Icardi më në fund mund të takohen në një skuadër. Në verën e vitit 2016, argjentinasi ishte zgjedhja e parë e Napolit për të zëvendësuar Gonzalo Higuain që po largohej, megjithatë,...

Ronaldo vendos nëse do të transferohet Icardi tek Juventusi

para 3 muajve - OraInfo

Vërehet qartë ndikimi i madh i Ronaldos në skuadrën e Juventusit. Transferimi i Mauro Icardit te Juventus do të varet nga miratimi ose jo i Cristiano Ronaldos. Sulmuesi argjentinas do të largohet nga Inter,...

Vieri tregon kush e fiton kampionatin e ardhshëm në Itali

para 3 muajve - Insajderi

Christian Vieri, ish-sulmuesi i Interit dhe Juventusit, ka komentuar momentin e ish-skuadrave të tij me rastin e një evenimenti të zhvilluar në Firencë, shkruan Telesport.al. INTER DHE JUVE – “Gaboni nëse...

Vieri tashmë s’ka dyshime: Ja kush e fiton Serie-A sezonin e ardhshëm

para 3 muajve - Sovrani

Christian Vieri, ish-sulmuesi i Inter-it dhe Juventus-it, ka komentuar momentin e ish-skuadrave të tij me rastin e një evenimenti të zhvilluar në Firence. INTER DHE JUVE – “Gaboni nëse mendoni se Inter...

Inter negocion me Juven për shkëmbimin Icardi-Dybala

para 3 muajve - Klan Kosova

Inter shpreson që ta tansferojë Paulo Dybala-n dhe ta largojë bashkëvendësin e tij, Mauro Icardi-n. Trajneri i ri i Zikaltërve, Antonio Conte, dëshiron që t’ia tregojë derën 26 vjeçarit, dhe bordi është...

Vjen lajmi “bombë”, ja ku po transferohet Dybala

para 3 muajve - OraInfo

Inter, shpreson të largojë Mauro Icardi në verë dhe po hulumtojnë mundësinë e një marrëveshjeje këmbimi me Juventusin që përfshin Paulo Dybala. Sipas burimeve të afërta me bisedimet, menaxher i ri i Interit,...

Vjen lajmi “bombë”, ja ku po transferohet Icardi

para 3 muajve - OraInfo

Inter, shpreson të largojë Mauro Icardi në verë dhe po hulumtojnë mundësinë e një marrëveshjeje këmbimi me Juventusin që përfshin Paulo Dybala. Sipas burimeve të afërta me bisedimet, menaxher i ri i Interit,...

Interi dëshiron të shkëmbejë Icardin me Dybalan

para 3 muajve - Lexo

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

para 3 muajve - Zhurnal

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

para 3 muajve - Sovrani

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

para 3 muajve - Epoka e Re

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK