http://kariera.mk

Nëna dhe e dashura kërkojnë shtëpi atje, “dekonspirohet” klubi i ri i De Ligt

para 3 muajve - Infokusi

Çdo orë që kalon e largon De Light nga Barcelona. Duket qartë se ylli holandez ka nisur t’i hedhë disa hapa drejt kryeqytetit francez, sipas informacioneve më të fundit nga mediat e kontinentit. Sipas...

Raiola e quan Fake News, në Francë janë të bindur, De Ligt te PSG

para 3 muajve - BalkanWeb

Matthijs de Ligt dhe PSG janë gjithnjë e më pranë arritjes së marrëveshjes. Pavarësisht mohimit të Mino Raiolas, agjentit të tij, shtypi francez është i sigurt në këtë pikë. Raiola është takuar shpesh...

“Fake news” – Raiola mohon kalimin e De Ligt në PSG

para 3 muajve - Klan Kosova

Agjenti Mino Raiola ka mohuar raportimet se ai ka qenë në Francë për të finalizuar kalimin e Matthijs de Ligt të Ajaxit në Paris Saint-Germain. Gjithë raportimet për këtë ai i ka përmbledhur me dy fjalë:...

De Ligt ka vendosur për të ardhmen e tij

para 3 muajve - GazetaBlic

Matthijs de Ligt është shumë afër për të kaluar në Manchester United këtë verë, sipas mediave spanjolle. Agjentët e de Ligt kanë zgjedhur Machester United para Barcelonës dhe kalimi i 19 vjeçarit nga Eredivisie...

De Ligt – PSG, erdhi reagimi nga Raiola

para 3 muajve - Portalb

“Ky është shembulli klasik i fake news”. Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar të tij me drejtuesit e Paris Saint Germain për të fiksuar detajet e transferimit të yllit...

Fake news, De Ligt ka nënshkruar me gjigantin e madh evropian

para 3 muajve - OraInfo

Matthijs de Ligt nuk po nënshkruan me Paris San German. Agjenti i lojtarit i ka quajtur fake news lajmet se De Ligt është afër finalizmit të marrëveshjes me PSG-në. “Ky është shembulli klasik i fake news”....

De Ligt – PSG, vjen reagimi nga Raiola

para 3 muajve - GazetaBlic

“Ky është shembulli klasik i fake news”. Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar të tij me drejtuesit e Paris Saint Germain për të fiksuar detajet e transferimit të yllit...

De Ligt – PSG, vjen reagimi nga Raiola

para 3 muajve - Gazeta Observer

“Ky është shembulli klasik i fake news”. Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar të tij me drejtuesit e Paris Saint Germain për të fiksuar detajet e transferimit të yllit...

E ardhmja e De Ligt, Mino Raiola sqaron udhëtimin e tij në Paris

para 3 muajve - BalkanWeb

Mino Raiola ka mohuar lajmet e agjensisë italiane ANSA se prania e tij në Paris ishte për të negociuar me PSG nënshkrimin e mundshëm të Matthijs de Ligt. Raiola shpjegoi se “ky është shembulli klasik i...

Ja mesazhi i De Ligt për tifozët para se të nisej me pushime

para 3 muajve - Medial

Matthijs de Ligt, i cili në një intervistë ekskluzive dhënë për Mundo Deportivo të martën e kaluar, shprehu dyshimet e tij rreth pranimit të propozimit të Barçës, ka postuar një mesazh përmes llogarisë...

Ja mesazhi i De Ligt për tifozët para se të nisej me pushime

para 3 muajve - BalkanWeb

Matthijs de Ligt, i cili në një intervistë ekskluzive dhënë për Mundo Deportivo të martën e kaluar, shprehu dyshimet e tij rreth pranimit të propozimit të Barçës, ka postuar një mesazh përmes llogarisë...

De Ligt të PSG, reagon Raiola: Fake News

para 3 muajve - Albeu

"Ky është shembulli klasik i fake news". Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar të tij me drejtuesit e Paris Saint Germain për të fiksuar detajet e transferimit të yllit...

Zbulohet skuadra e re e De Ligt, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

para 3 muajve - OraInfo

Duket se De Ligt do të bëhet me skuadër të re. Matthijs de Ligt shumë shpejtë mund të finalizojë transferimin te PSG. Saga e madhe e këtij edicioni po shkon drejt fundit, me Paris Saint Germian që janë...

Raiola: de Ligt në PSG, fake news

para 3 muajve - Arbresh

“Ky është shembulli klasik i fake news”. Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar të tij me drejtuesit e Paris Saint Germain për të fiksuar detajet e transferimit të yllit...

De Ligt në PSG? Ja ku lajmërohet Mino Raiola

para 3 muajve - Sovrani

“Ky është shembulli klasik i fake news”. Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar të tij me drejtuesit e Paris Saint Germain për të fiksuar detajet e transferimit të yllit...

Matthijs de LIGT bëhet me skuadër të re, rrogë “e çmendur” për 19 vjeçarin

para 3 muajve - Newsport

Ende nuk kemi diçka zyrtare, por Matthijs se Ligt mund të quhet një lojtar i PSG-së. Sikurse raporton Le Parisien, klubi francez ka gati një ofertë prej 75 milionë eurosh për lojtarin e Ajaksit, ndërsa...

Raiola është në Paris! Po diskutohet për kalimin e De Ligt te PSG

para 3 muajve - BalkanWeb

Mino Raiola është në Paris për t’u takuar me krerët e Paris Sën Zhërmenit. Në këto çaste, prokuratori i famshëm është në kryeqytetin francez për të biseduar me PSG për mundësinë e transferimit në Ligue...

De Ligt kthehet në “telenovelë”, tani më pranë gjigantit europian

para 3 muajve - Newsport

“Telenovela” De ligt ka prodhuar serinë e rradhes. Agjenti i tij, Mino Raiola raportohet se ndodhet në Paris per të mbyllur marrëveshjen me Paris Saint Germain. Francezët ndihen shumë të sigurtë në mundësinë...

Ky fakt dëshmon gjithçka, De Ligt po firmosë me gjigantin e madh

para 3 muajve - OraInfo

Matthijs de Ligt në bisedimet e avancuara me PSG, prandaj është raportuar se kjo do të hapë derën për Marquinhos për t’u bashkuar me Juventusin. Sky Sport Italia deklaroi mbrëmë se agjenti Mino Raiola...

Vazhdon saga ‘ De Ligt ‘, por tani mësohet klubi i ri lojtarit

para 3 muajve - Sovrani

Matthijs de Ligt po rishqyrton mundësitë e tij pasi mori një ofertë astronomike për t’u bashkuar me Paris Saint-Germain, raporton The Guardian, përcjellë Sovrani.info. Gjigandët e Ligue 1 janë të gatshëm...

Vazhdon saga ‘ De Ligt ‘, por tani mësohet klubi i ri i holandezit

para 3 muajve - Sovrani

Matthijs de Ligt po rishqyrton mundësitë e tij pasi mori një ofertë astronomike për t’u bashkuar me Paris Saint-Germain, raporton The Guardian, përcjellë Sovrani.info. Gjigandët e Ligue 1 janë të gatshëm...

De Ligt drejt Parisit, PSG në bisedime me menaxherin e lojtarit

para 3 muajve - Albeu

Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja thonë se menaxheri i Matthijs de Ligtit, Mino Raiola, ishte...

Marquinhos te City nëse PSG blen De Ligt

para 3 muajve - Klan Kosova

Marquinhos mund të transferohet te Manchester City në rast se Paris Saint-Germain nënshkruan me Matthijs de Ligt, sipas raportimeve nga Sport Mediaset. Ata mund ta blejnë holandezin për 71 milionë funte,...

Djaloshi që po “bën lëmsh” Europën, zbulohet e ardhmja e Matthijs de LIGT

para 3 muajve - Newsport

Ish-trajneri i Interit, Roland de Boer në një prononcim për mediat është shprehur në lidhje me të ardhmen e mbrojtësit të Ajaksit, Matthijs de Ligt, duke thënë se City ose Barcelona janë destinacioni i...

Efekti domino: Empoli kishte shansin të dërgonte De Ligt te Barcelona!

para 3 muajve - Koha.mk

Merkato është e paparashikueshme. Sot mund të ndodhë diçka, nesër një gjë tjetër. Sot mund të arrish akord me një klub, por nesër vjen një klub tjetër që të ofron më shumë. Kështu, deri sa gjithçka të...

De Ligt afër transferimit në PSG, menaxheri i tij mban takim në Paris

para 3 muajve - Gazeta Observer

Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja thonë se menaxheri i Matthijs de Ligtit, Mino Raiola, ishte...

De Ligt afër transferimit në PSG, menaxheri i tij mban takim në Paris

para 3 muajve - Ekonomia Online

Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja thonë se menaxheri i Matthijs de Ligtit, Mino Raiola, ishte...

De Ligt “injoron” Ronaldon, drejt kalimit në Paris

para 3 muajve - Koha Jone

Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Talenti holandez është goditja e parë e brazilianit Leonardo si...

Juventus shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së!

para 3 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit është shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së, Marquinhos. Matthijs de Ligt i Ajax është në bisedime të avancuara me PSG, andaj ai mundë të hap rrugën për Marquinhos – i cili...

Barcelona dorëzohet për De Ligt?

para 3 muajve - Ekonomia Online

Qendërmbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt, ende nuk ka marrë vendim në lidhje me destinacionin e tij të ardhshëm dhe Barcelona po fillon të frustrohet me mënyrën se si ai po e trajton këtë proces. ‘Blaugranasit’...

PSG djeg konkurencën, De Ligt drejt Kullës Eiffel!

para 3 muajve - SuperSport

Jo vetëm Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Mund të jetë pikërisht talenti holandez goditja e parë...

Mësohet më në fund skuadra e re e De Ligt

para 3 muajve - AlbPortali

Mbrojtësi 19 vjeçar pati një sezon të paharruar me Ajax, ku arritën deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kontributi i De Ligt në këtë sukses të Ajax, ka bërë që shumë skuadra të shprehin interesim...

Mësohet më në fund skuadra e re e De Ligt

para 3 muajve - Fakti Ditor

Mbrojtësi 19 vjeçar pati një sezon të paharruar me Ajax, ku arritën deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kontributi i De Ligt në këtë sukses të Ajax, ka bërë që shumë skuadra të shprehin interesim...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - Alsat-M

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - Gazeta e re

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

Juventusi kërkon qëndërmbrojtësin e PSZH-së

para 3 muajve - Alsat-M

Në kërkesë për një qendërmbrojtës, drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratiçi ka udhëtuar drejt Parisit, atje ku do të tentojë të mbyllë marrëveshjen me klubin kryeqytetas për transferimin e Markinjos....

Ajaksi gjen zëvëndësimin për De Ligt

para 3 muajve - Alsat-M

Rio Hilen është përforcimi më i ri i Ajaksit, i cili vjen në vend të Matijs De Ligt, për të cilin besohet se do të largohet nga kampionët e Holandës. Për De Ligtin kanë shfaqur interesim të gjithë skuadrat...

As Barcelona as Juventus, Raiola e dërgon De Ligt atje ku nuk e ka pritur askush

para 3 muajve - OraInfo

De Ligt pritet të largohet nga Ajax gjatë verës. Sipas Sky Sports, Paris Saint-Germain kanë rritur përpjekjet e tyre për të nënshkruar me kapitenin e Ajax Matthijs de Ligt, përcjell ORAinfo. Kampionët...

De Ligt i befason të gjithë me zgjedhjen e tij!

para 3 muajve - GazetaBlic

U mendua se Barcelona kishte arritur marrëveshjen me Matthijs de Ligt për 75 milionë euro, por jo! PSG është futur në garë dhe i mëshon fort pistës së mbrojtësit. Në kryeqytetin francez duan që të gjejnë...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - Infokusi

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

E kërkojnë në Spanjë e Itali, De Ligt drejt kampionëve të mëdhenj

para 3 muajve - Newsport

E ardhmja e Matthijs de Ligt ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Kur u duk se zyrtarizimi i 19 vjeçarit te Barcelona ishte thjeshtë çështje ditësh, në garë për holandezin është futur edhe skuadra...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - KosovaPress

Por si duket kjo nuk është e vërtetë pari që PSG është futur furishëm në garë dhe po e mendojnë si zëvendësues të Thiago Silvës. Sheiku i PSG-së, Nasser Al-Kelafi, dëshiron patjetër që këtë sezon të ketë...

PSG fiton garën për De Ligt?

para 3 muajve - Arbresh

Paris Saint Germaini është në prag për të finalizuar transferimin e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, duke mposhtur kështu Barcelonën dhe Juventusin. Manchester United tashmë është refuzuar nga talenti...

De Ligt ka vendosur…..drejt Parisit

para 3 muajve - Alsat-M

PSZH është futur në garë për holandezin De Ligt dhe i mëshon fort pistës së mbrojtësit. Në kryeqytetin francez duan që të gjejnë zëvendësuesin ideal të Tiago Silvës dhe 19-vjeçari i Ajaksit është emri...

Me Messin apo me Ronaldon?

para 3 muajve - Flaka

Tashmë që sezoni 2018/19 ka përfunduar për mbrojtësin e Ajaxit Matijs de Light, edicioni i ri shoqërohet ende me dilemën se cilën fanellë do të mbajë veshur. Interesi për shërbimet e tij vjen nga të gjitha...

De Ligt ende nuk e di ku do të luajë sezonin e ardhshëm

para 3 muajve - Koha.mk

Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt, ende nuk e di ku do të luajë sezonin e ardhshëm, por këmbëngul se nuk i intereson ana financiare por nëse klubi i ri do të mundë t’ia garantojë atij një vend titullari. De...

De Ligt nuk është i bindur nga Barça, i hap dyer Juves

para 3 muajve - Arbresh

Matthijs de Ligt nuk është i bindur nga oferta e Barcelonës. Bazuar në një raport nga Catalunya Radio , klubi katalunas tashmë ka arritur një marrëveshje me Ajaxin, por mbrojtësi ka shprehur disa dyshime...

Me Messin apo me Ronaldon? De Ligt i dyzuar për të ardhmen e tij

para 3 muajve - SuperSport

Tashmë që sezoni 2018/19 ka përfunduar për mbrojtësin e Ajaxit Matijs de Light, edicioni i ri shoqërohet ende me dilemën se cilën fanellë do të mbajë veshur. Interesi për shërbimet e tij vjen nga të gjitha...

E KRYER: De Ligt me ekip të ri, Ajaxi gjen marrëveshjen dhe mbyll telenovelen

para 3 muajve - Lexo

Matthijs De Ligt duket se më në fund e ka gjetur ekipin e ri. Ajaxi ka rënë dakord dhe ka arritur marrëveshjen me klubin e Barcelonës për 75 milionë euro, e njëjta shumë që përfitoi edhe nga Frenki De...

Nga Spanja: Interi dhe Juventusi në garë për De Ligt

para 3 muajve - GazetaBlic

Tifozët e Ajaxit thuhet se duan që mbrojtësi De Ligt të shkojë tek Manchester United këtë verë, raportojnë gazetat nga Spanja. De Ligt është bërë një nga lojtarët më të rëndësishëm dhe më të kërkuar të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK