http://kariera.mk

Mercedes tërheqë 60 mijë vetura nga tregu në Gjermani

para 5 muajve - GazetaBlic

Gjigandi gjerman i prodhimit të veturave “Daimler Benz”, ka marr një vendim për tërheqjen e mijëra veturave nga tregu gjerman. Bëhet fjalë për hiq më pak se 60 mijë vetura që Benz planifikon të heq nga...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra “Mercedes” në Gjermani

para 5 muajve - Epoka e Re

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra “Mercedes” me naftë. Prodhuesi i makinave “Mercedes” mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Hiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes Benz në Gjermani

para 5 muajve - Arbresh

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes

para 5 muajve - Zhurnal

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen nga qarkullimi dhjetëra mijëra Mercedez-Benz – kjo është arsyeja

para 5 muajve - Infokusi

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes

para 5 muajve - Tetova Sot

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Mercedes heq nga qarkullimi mijëra makina

para 5 muajve - Koha Jone

Organet zyrtare tërheqin nga qarkulli mi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen modelet e “Mercedez”, akuza për manipulim me shkarkimin e gazeve

para 5 muajve - Top Channel

60 mijë makina “Mercedes” me naftë do të tërhiqen nga qarkullimi në Gjermani dhe shkaku janë emetimet. Prodhuesi i këtyre automjeteve, Daimler mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje, por ai i...

Mercedes tërheqë 60 mijë vetura nga tregu në Gjermani

para 5 muajve - Klan Kosova

Gjigandi gjerman i prodhimit të veturave “Daimler Benz”, ka marr një vendim për tërheqjen e mijëra veturave nga tregu gjerman. Bëhet fjalë për hiq më pak se 60 mijë vetura që Benz planifikon të heq nga...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes në Gjermani

para 5 muajve - DW

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra vetura Mercedes

para 5 muajve - Insajderi

60 mijë makina Mercedes me naftë po tërhiqen nga qarkullimi. Nga tërheqja zyrtare e komunikuar nga Zyra Federale e Automjeteve, bëhet fjalë për vetura të modelit “Mercedes-Benz GLK 220 CDI”, të prodhuara...

Skandal në kompaninë gjermane, tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedesë

para 5 muajve - Gazeta e re

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes në Gjermani

para 5 muajve - Gazeta e re

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedesë

para 5 muajve - Albinfo

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë . Prodhuesi i makinave Mercedesë mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje . Daimleri i mohon akuzat . 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes në Gjermani

para 5 muajve - Arbresh

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes Benz

para 5 muajve - Gazeta Tema

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Skandali emetimeve, Mercedes Benz tërheq nga qarkullimi 60 mijë makina

para 5 muajve - Java News

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedesë

para 5 muajve - Koha.net

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedes

para 5 muajve - DW

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë të...

Tërhiqen nga qarkullimi mijëra Mercedesë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina me naftë janë...

Tërhiqen nga qarkullimi 60 mijë makina Mercedes

para 5 muajve - KDPolitik

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedes me naftë. Siç njofton DW, prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instaluar një aparaturë fikjeje. Daimleri i mohon akuzat. 60 mijë makina...

Daimler tërheq 60 000 automjete në sfondin e skandalit të emetimeve

para 5 muajve - KosovaPress

Një zëdhënës i kompanisë tha për median se që nga muaji prill ka nisur një proces hetimor për këtë çështje. Prodhuesi i automjeteve prej disa muajsh është nën shënjestrën e një hetimi nga ana e autoriteteve...

Daimler tërheq 60000 automjete për shkak të mashtrimeve

para 5 muajve - KosovaPress

Një zëdhënës i kompanisë tha për median se që nga muaji prill ka nisur një proces hetimor për këtë çështje. Prodhuesi i automjeteve prej disa muajsh është nën shënjestrën e një hetimi nga ana e autoriteteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK