http://kariera.mk

Nuk kursejnë asnjë cent, Loredna dhe Mozzik zbulojnë dhuratën milionshe

para 4 muajve - OraInfo

Janë çifti më i komentuar. Loredana Zefi dhe Mozzik janë një nga çiftet më të dashura dhe qëndrojnë gjithnjë në qendër të vëmendjes nga publiku ,shkruan Indeksonline. Në fakt ishte Loredana që para pak...

Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

para 4 muajve - PortaliOnline

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Mozzik dhe Loredana nuk kursehen fare, fare!

para 4 muajve - LajmiFundit

Megjithë problemet me drejtësinë, Mozzik dhe Loredana duket se kanë vendosur ta shijojnë jetën deri në fund. Ata treguan sot në Instagram, pa lënë asgjë në mister, se kanë bërë te tyren një makinë super...

Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

para 4 muajve - AlbPortali

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

para 4 muajve - Republika

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Mozzik dhe Loredana i bëjnë vetes dhuratën luksoze

para 4 muajve - Vizion Plus

Një tjetër blerje luksoze ëhstë bërë së fundmi nga Mozzik dhe Loredana. Një makinë e re e markës së njohur ‘Mercedez-Benz’ që sapo është hedhur në treg është bërë e tyre. Përmes një postimi në rrjetin...

Mozzik dhe Loredana bëhen me veturë të re

para 4 muajve - Lajm

Çifti i njohur kosovar, Mozzik dhe Loredana Zefi kanë prezantuar veturën e re luksoze që kanë blerë së fundmi. Në rrjetin social Instagram, Mozzik dhe Loredana kanë publikuar fotografi të veutrës së re...

Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

para 4 muajve - Tetova Sot

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Zbulohet çmimi marramendës i makinës luksoze të Mozzik

para 4 muajve - Insajderi

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Mozzik blen veturë në vlerë 213 mijë euro

para 4 muajve - Arbresh

Reperi Mozzik po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë. Jeta e tij luksoze nuk kalon pa u diskutuar, përcjell arbresh.info. Ai së fundmi ka blerë një veturë luksoze. Çmimi i makinës së tipit më të...

Mozzik blen një tjetër veturë luksoze

para 4 muajve - Telegrafi

(Foto: Instagram/mozzik)

Mozzik dhe Loredana bëhen me veturë të re

para 4 muajve - RTV 21

Vetura e re e çiftit Çifti i njohur kosovar, Mozzik dhe Loredana Zefi kanë prezantuar veturën e re luksoze që kanë blerë së fundmi, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Mozzik dhe Loredana kanë...

Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

para 4 muajve - Fakti Ditor

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Zbulohet çmimi marramendës i makinës luksoze të Mozzik

para 4 muajve - Sovrani

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze. Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës,...

Fundjava e Mozzik, argëtim me vajzën e vogël – FOTO

para 4 muajve - Top Channel

Në një postim në Instagram, këngetari i njohur shqiptar Mozzik, ka ndarë me fansat fotot e adhurueshme me vajzën tij Hana. Nga fotot duket se Mozzik po kalon një ditë argetuese brenda shtëpise teksa luan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK