http://kariera.mk

Harrojeni ujin, largoni djegësimin në gojë me qumësht

para 5 muajve - Koha.mk

Qumështi është me të vërtetë pija më e mirë për të qetësuar gojën pas ngrënies së ndonjë ushqimi të djegës. Megjithëse qumështi prej kohësh është konsideruar si antidot i përsosur për një pjatë të zjarrtë,...

Harrojeni ujin, largoni djegësimin në gojë me qumësht

para 5 muajve - Gazeta Observer

Qumështi është me të vërtetë pija më e mirë për të qetësuar gojën pas ngrënies së ndonjë ushqimi të djegës. Megjithëse qumështi prej kohësh është konsideruar si antidot i përsosur për një pjatë të zjarrtë,...

Harrojeni ujin, largoni djegësimin në gojë me qumësht

para 5 muajve - Periskopi

Qumështi është me të vërtetë pija më e mirë për të qetësuar gojën pas ngrënies së ndonjë ushqimi të djegës. Megjithëse qumështi prej kohësh është konsideruar si antidot i përsosur për një pjatë të zjarrtë,...

Harrojeni ujin, largoni djegësimin në gojë me qumësht

para 5 muajve - Klan Kosova

Qumështi është me të vërtetë pija më e mirë për të qetësuar gojën pas ngrënies së ndonjë ushqimi të djegës. Megjithëse qumështi prej kohësh është konsideruar si antidot i përsosur për një pjatë të zjarrtë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK