http://kariera.mk

Klitschko: Isha mes jetës dhe vdekjes të dielën, ja kush më shpëtoi

para 5 muajve - Insajderi

Ish-kampioni i botës në boks, Wladimir Klitschko ka bërë një postim së fundmi në Twitter ku ka treguar se është rrezikuar seriozisht jeta e tij dhe e familjes. Kjo pasi jahtin ku ai po qëndronte për pushime...

Klitschko: Isha mes jetës dhe vdekjes të dielën, ja kush më shpëtoi

para 5 muajve - Koha.mk

Ish-kampioni i botës në boks, Wladimir Klitschko ka bërë një postim së fundmi në Twitter ku ka treguar se është rrezikuar seriozisht jeta e tij dhe e familjes. Kjo pasi jahtin ku ai po qëndronte për pushime...

Klitschko pa vd ekjen me sy, ja kush e shpëtoi

para 5 muajve - Tetova1

Ish-kampioni i botës në boks, Wladimir Klitschko ka bërë një postim së fundmi në Twitter ku ka treguar se është rrezikuar seriozisht jeta e tij dhe e familjes. Kjo pasi jahtin ku ai po qëndronte për pushime...

I merr flakë anija gjatë natës, zjarrëfikësit i shpëtojnë jetën ish-kampionit të botës

para 5 muajve - Insajderi

Ish-kampioni i botës në peshën e rëndë, ukrainasi Wladimir Klitschko, ka rrëfyer sot se ai dhe familja e tij u shpëtuan nga zjarrëfikësit në mes të natës, pasi jahti me të cilën ai po lundronte në Spanjë...

Klitschko shpëton nga djegia e jahtit

para 5 muajve - Alsat-M

Ish-kampioni i botës në boks, Wladimir Klitschko, është shpëtuar nga rojet e detit në Spanjë pasi zjarri kishte kapluar një jaht luksoz ku ai ishte i pranishëm. 43-vjeçari, që u pensionua nga boksi më...

Wladimir Klitschko shpëton nga zjarri në jaht

para 5 muajve - Insajderi

“Udhëtimi ynë me anije të dielën mbrëma përfundoi ashtu që anija u djegë, ndërsa ne na evakuuan rojet bregdetare dhe ekipi shpëtimtar i zjarrfikësve. Mos u brengosni, të gjithë jemi shëndosh e mirë”, ka...

I merr flakë anija gjatë natës, zjarrëfikësit i shpëtojnë jetën ish-kampionit të botës

para 5 muajve - Arbresh

Ish-kampioni i botës në peshën e rëndë, ukrainasi Wladimir Klitschko, ka rrëfyer sot se ai dhe familja e tij u shpëtuan nga zjarrëfikësit në mes të natës, pasi jahti me të cilën ai po lundronte në Spanjë...

Klitschko: Isha mes jetës dhe vdekjes të dielën, ja kush më shpëtoi

para 5 muajve - Periskopi

Ish-kampioni i botës në boks, Wladimir Klitschko ka bërë një postim së fundmi në Twitter ku ka treguar se është rrezikuar seriozisht jeta e tij dhe e familjes. Kjo pasi jahtin ku ai po qëndronte për pushime...

Klitschko shpëton nga djegia e jahtit

para 5 muajve - Koha.net

Ish-kampioni i botës në boks, Wladimir Klitschko, është shpëtuar nga rojet e detit në Spanjë pasi zjarri kishte kapluar një jaht luksoz ku ai ishte i pranishëm. 43-vjeçari, që u pensionua nga boksi më...

Ish asi i boksit Klitschko me familje evakuohet nga jahti që po digjej

para 5 muajve - Gazeta e re

Jahti ku Klitschko me familjen dhe miqtë po lundronte nga Ibiza u përfshi nga flakët të dielën në mbrëmje pranë brigjeve të ishullit Palma de Mallorca. Ish kampioni botëror i boksit, Wladimir Klitschko...

I merr flakë anija gjatë natës, zjarrëfikësit i shpëtojnë jetën ish-kampionit të botës

para 5 muajve - Arena Ring

Ish-kampioni i botës në peshën e rëndë, ukrainasi Wladimir Klitschko, ka rrëfyer sot se ai dhe familja e tij u shpëtuan nga zjarrëfikësit në mes të natës, pasi yahti me të cilën ai po udhëtonte në Spanjë...

Panik për kampionin e boksit, jahti i Klitscho përfshihet nga flakët

para 5 muajve - Newsport

Wladimir Klitscho ia ka hedhur për mrekulli së bashku me familjen e tij, teksa po pushonte në një jaht në Spanjë. Rojet bregdetare kanë arritur të shpëtojnë boksierin e njohur pasi jahti në të cilin po...

Jahti i Klitschkos kaplohet nga flaka, zjarrfikësit ua shpëtojnë jetën

para 5 muajve - Arbresh

Wladimir Klitscho dhe familja e tij janë shpëtuar nga rojet bregdetare të Majorkës, pasi jahti me të cilin po lundronin ata u përfshi nga zjarri. Ekipi i shpëtimit në Majorka pranoi një thirrje emergjente...

Wladimir Klitschko i shpëton mrekullisht vdekjes në Spanjë!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ish-kampioni i peshave të rënda, Wladimir Klitschko i ka shpëtuar mrekullisht vdekjes. Boksieri ukrainas ndodhet në pushime me familjen e tij në Majorka të Spanjës ku është përballur me një rast të rëndë....

Wladimir Klitschko i shpëton mrekullisht vdekjes në Spanjë!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Britain Boxing - Anthony Joshua & Wladimir Klitschko Public Work-Outs - Wembley Arena - 26/4/17 Wladimir Klitschko during his public workout Action Images via Reuters / Andrew Couldridge Livepic EDITORIAL...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK